Аудан әкімдігінің 2010 жылғы 1 маусымдағы № 169 "2010 жылғы сәуір-маусым және қазан-желтоқсан айларында кезекті әскери қызметке шақыру туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы ауданының әкімдігінің 2010 жылғы 14 қазандағы № 333 қаулы. Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық Әділет басқармасында 2010 жылғы 8 қарашада № 3-6-109 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық әкімдігінің 2011 жылғы 30 наурыздағы № 90 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық әкімдігінің 2011.03.30 № 90 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 3137 баптарына, Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы № 213 «Нормативтік құқықтық актілер туралы» Заңының 28 бабына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аудан әкімдігінің 2010 жылғы 1 маусымдағы № 169 «2010 жылғы сәуір-маусым және қазан-желтоқсан айларында кезекті әскери қызметке шақыру туралы» қаулысына (нормативтік-құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-6-104 тіркелген, аудандық «Қарғалы» газетінің 2010 жылғы 8 шілдедегі № 41 (4545) жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
1 қосымшадағы аудандық шақыру комиссиясы құрамынан комиссия төрағасы Құмаров Ардақ Мақсоткерйұлы шығарылсын;
аудандық шақыру комиссиясы құрамына қорғаныс істері жөніндегі бөлім бастығының уақытша міндетін атқарушы Шайжанов Данияр Жайлибайұлы комиссия төрағасы болып кіргізілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары І.Д.Тынымгереевке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                А.Сагиев

О внесении изменения в постановление акимата района от 1 июня 2010 года № 169 "Об очередном призыве на воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2010 года"
Постановление акимата Каргалинского района Актюбинской области от 14 октября 2010 года № 333. Зарегистрировано Управлением юстиции Каргалинского района Актюбинской области 8 ноября 2010 года № 3-6-109. Утратило силу - Постановлением акимата Каргалинского района Актюбинской области от 30 марта 2011 года № 90
Сноска. Утратило силу - Постановлением акимата Каргалинского района Актюбинской области от 30.03.2011 года № 90
В соответствии со статьями 3137 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьи 28 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года № 213 «О нормативных правовых актах» акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата района от 1 июня 2010 года № 169 «Об очередном призыве на воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2010 года» (зарегистрированное в государственном реестре нормативно-правовых актов за № 3-6-104, опубликованное от 8 июля 2010 года в районной газете «Каргалы» за № 41 (4545)) следующее изменение:
в приложении 1 вывести из состава районной призывной комиссии председателя комиссии Кумарова Ардака Максоткерейұлы;
ввести в состав районной призывной комиссии временно исполняющего обязанности начальника отдела по делам обороны Шайжанова Данияра Жайлибаевича - председателем комиссии.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Тынымгереева И.Д.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Аким района                                    А.Сагиев