Аудандық мәслихаттың кейбір шешімдеріне толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 2010 жылғы 23 сәуірдегі № 166 шешімі. Ақтөбе облысы Мәртөк ауданының Әділет басқармасында 2010 жылдың 18 мамырда № 3-8-115 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 2018 жылғы 1 маусымдағы № 151 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 01.06.2018 № 151 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы № 213 "Нормативтік құқықтық актілері туралы" Заңының 27 бабының 1 тармағына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1) Аудандық мәслихаттың "Ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және білім беру мамандарына отын сатып алу үшін әлеуметтік көмек беру туралы" 2007 жылғы 13 желтоқсандағы № 18 (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген № 3-8-47, 2008 жылғы 23 қаңтардағы "Мәртөк тынысы" № 5 және 2008 жылғы 9 сәуірдегі "Мәртөк тынысы" № 16 газеттерінде жарияланған); "Ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және білім беру мамандарына үстемақы белгіленуі туралы" 2008 жылғы 28 наурыздағы № 39 (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген № 3-8-51, 2008 жылғы 23 сәуірдегі "Мәртөк тынысы" № 18 газетінде жарияланған); "Аудандық мәслихаттың 2007 жылғы 13 желтоқсандағы сессиясының "Ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және білім беру мамандарына отын сатып алу үшін әлеуметтік көмек беру туралы" № 18 шешіміне толықтырулар енгізу туралы" 2008 жылғы 24 шілдедегі № 55 (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген № 3-8-58, 2008 жылғы 20 тамыздағы "Мәртөк тынысы" № 34 газетінде жарияланған) шешімдеріне мынадай толықтыру енгізілсін:
мәтінінде "жергілікті мемлекеттік басқару" деген сөздер "және өзін-өзі басқару" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
М.Ермұқанов
Адандық мәслихат
хатшысы
А.Смағұлов

О внесении дополнения в некоторые решения районного маслихата
Решение маслихата Мартукского района Актюбинской области от 23 апреля 2010 года № 166. Зарегистрировано Управлением юстиции Мартукского района Актюбинской области 18 мая 2010 года № 3-8-115. Утратило силу решением Мартукского районного маслихата Актюбинской области от 1 июня 2018 года № 151
Сноска. Утратило силу решением Мартукского районного маслихата Актюбинской области от 01.06.2018 № 151 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года № 148, пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О нормативных правовых актах" от 24 марта 1998 года № 213 районный маслихат РЕШАЕТ:
1. Внести в решения районного маслихата "О социальной помощи на приобретение топлива специалистам образования, культуры и социального обеспечения, работающим в сельских населенных пунктах" от 13 декабря 2007 года № 18 (зарегистрированное под № 3-8-47 в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов, опубликованные 23 января 2008 года в газете "Мәртөк тынысы" № 5 и 9 апреля 2008 года в газете "Мәртөк тынысы" № 16); "Об установлении надбавок специалистам образования, культуры и социального обеспечения, работающим в сельских населенных пунктах" от 28 марта 2008 года № 39 (зарегистрированное под № 3-8-51 в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов, опубликованное 23 апреля 2008 года в газете "Мәртөк тынысы" № 18); "О внесении дополнений в решение сессии районного маслихата № 18 от 13 декабря 2007 года "О социальной помощи на приобретение топлива специалистам образования, культуры и социального обеспечения, работающим в сельских населенных пунктах" от 24 июля 2008 года № 55 (зарегистрированное под № 3-8-58 в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов, опубликованное 20 августа 2008 года в газете "Мәртөк тынысы" № 34) следующее дополнение:
в тексте после слов "местном государственном управлении" дополнить словами "и самоуправлении".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата
М. Ермуханов
Секретарь районного маслихата А. Исмагулов