2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2010 жылғы 27 желтоқсандағы № 214 шешімі. Ақтөбе облысы Темір ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 10 қаңтарда № 3-10-137 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2012 жылғы 26 сәуірдегі № 20 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2012.04.26 № 20 Шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95 Бюджеттік Кодексінің 9 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 2010 жылғы 29 қарашадағы № 357 «2011-2013 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Заңына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 1350 «2011-2013 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы»қаулысына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 12      және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2011 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер                      4 004 143,4 мың теңге;
оның ішінде:
салықтық түсімдері бойынша         2 066 057 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша        23 502 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін
түсімдер                              64 226 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша   1 850 358,4 мың теңге;
2) шығындар                      4 124 509,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру       24 127,4 мың теңге;
оның ішінде:
бюджеттік кредиттер                 26 027,4 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу             1 900 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын
операциялар бойынша сальдо                 0 мың теңге;
оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу                 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы               -144 493,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру  144 493,8 мың теңге;
Ескерту. 1 тармаққа өзгерту енгізілді - Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2011.02.08 № 252; 2011.03.30 № 255; 2011.04.28 № 267; 2011.08.05 № 283; 2011.10.28 № 288; 2011.11.10 № 290 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімдерімен.
2. 2011 жылға бөлінген салықтардан түскен жалпы соманы бөлу ауданның бюджеттіне мынадай мөлшерде белгіленсін:
1) төлем көзінде кірістерге салынатын жеке табыс салығы бойынша: 71 пайыз;
2) әлеуметтік салық бойынша: 71 пайыз;
3) төлем көзінде кірістерге салынатын жеке табыс салығы бойынша, қызметін бір жолғы талон бойынша жүзеге асыратын жеке тұлғалардан алынатын жеке табыс салығы бойынша, төлем көзінен салық салынатын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша, төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша түсімдер аудандық бюджетте толығымен есептеледі.

О районном бюджете на 2011-2013 годы
Решение маслихата Темирского района Актюбинской области от 27 декабря 2010 года № 214. Зарегистрировано Управлением юстиции Темирского района Актюбинской области 10 января 2011 года № 3-10-137. Утратило силу решением маслихата Темирского района Актюбинской области от 26 апреля 2012 года № 20
Сноска. Утратило силу решением маслихата Темирского района Актюбинской области от 26.04.2012 № 20.
В соответствии с пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95, Закона Республики Казахстан от 29 ноября 2010 года № 357 «О Республиканском бюджете на 2011-2013 годы» и постановлением Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 2010 года № 1350 «О реализации Закона Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2011-2013 годы» районный маслихат РЕШАЕТ:
1. Утвердить районный бюджет на 2011-2013 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2011 год в следующих объемах:
1) доходы                      4 004 143,4 тысяч тенге,
в том числе по:
налоговым поступлениям           2 066 057 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям            23 502 тысяч тенге;
поступления от продажи основного
капитала                            64 226 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов       1 850 358,4 тысяч тенге;
2) затраты                     4 124 509,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование  24 127,4 тысяч тенге;
в том числе:
бюджетные кредиты                 26 027,4 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов         1 900 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям
с финансовыми активами                   0 тысяч тенге;
в том числе:
приобретение финансовых активов          0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета              -144 493,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита
бюджета                          144 493,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата Темирского района Актюбинской области от 08.02.2011 № 252; от 30.03.2011 № 255; от 28.04.2011 № 267; от 05.08.2011 № 283; от 28.10.2011 № 288; от 10.11.2011 № 290 (вводится в действие с 01.01.2011).
2. Установить на 2011 год распределение общей суммы поступлений от налогов в бюджет района в следующих размерах:
1) по индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты 71 процент;
2) по социальному налогу 71 процент;
3) по индивидуальному подоходному налогу с доходов, не облагаемых у источника выплаты, по индивидуальному подоходному налогу с физических лиц, осуществляющих деятельность по разовым талонам, по индивидуальному подоходному налогу с доходов иностранных граждан, облагаемых у источника выплаты, по индивидуальному подоходному налогу с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты зачисляются полностью в бюджет района.

3. Аудандық бюджеттің кірісіне мыналар есептелетін болып белгіленсін:
заңды және жеке тұлғалардан алынатын мүлік салығы;
жер салығы;
заңды және жеке тұлғалардың көлік құралдарына салынатын салық;
бірыңғай жер салығы;
бензин мен дизель отынын сатудан түсетін акциздер;
жер учаскесін пайдаланғаннан түсетін төлем;
жеке кәсіпкерлерді мемлекеттік тіркегені үшін алынатын алым;
жекелеген қызмет түрлерімен айналысу құқығы үшін алынатын лицензиялық алым;
заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркегені үшін филиалдар мен өкілдіктерді есептік тіркегені үшін алынатын алым;
жылжымалы мүлікті кепілдікке салуды мемлекеттік тіркегені үшін алым;
көлік құралдарын мемлекеттік тіркегені үшін алым;
жылжымайтын мүлікке және олармен мәмле жасау құқығына мемлекеттік тіркегені үшін алынатын алым;
жергілікті маңызы бар және елді мекендердегі жалпы пайдаланудағы автомобиль жолдарының бөлу жолығында сыртқы жарнамаларды орналастырғаны үшін төлем;
жергілікті бюджетке түсетін басқа да салықтық түсімдер;
мемлекеттік баж республикалық және облыстық бюджеттерге түсетін саладан басқа;
мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға басқадан түсетін кірістер;
жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер ұйымдастыратын мемлекеттік сатып алуды өткізуден түсетін ақша түсімдері;
мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар;
басқа да салық емес түсімдер;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер.
4. Қазақстан Республикасының «2011-2013 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Заңының 5 бабына сәйкес жұмыс берушілер еңбекке уақытша жарамсыздығы, жүктілігі мен босануы бойынша, бала туған кезде, жерлеуге есептеген, Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорынан төленіп келген жәрдемақы сомаларының аталған қорға аударымдардың есептелген сомаларынан асып түсуі нәтижесінде 1998 жылғы 31 желтоқсандағы жағдай бойынша құралған теріс сальдо ай сайын жалақы қорының 4 проценті шегінде әлеуметтік салық төлеу есебіне жатқызылады.
5.Қазақстан Республикасының «2011-2013 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Заңының 8 бабына сәйкес:

3. Установить, что в доход районного бюджета зачисляются:
налог на имущество физических и юридических лиц, индивидуальных предпринимателей;
земельный налог;
единого земельного налога;
налог на транспортные средства;
акцизы на:
бензин (за исключением авиационного) и дизельное топливо;
плата за пользование земельными участками;
сбор за государственную регистрацию индивидуальных предпринимателей;
лицензионный сбор за право занятия отдельными видами деятельности;
сбор за государственную регистрацию юридических лиц и учетную регистрацию филиалов и представительств, а также их перерегистрацию;
сбор за государственную регистрацию транспортных средств, а также их перерегистрацию;
сбор за государственную регистрацию прав на недвижимое имущество и сделок с ним;
сбор за государственную регистрацию залога движимого имущества и ипотеки судна или строящегося судна;
плата за размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования районного значения и в населенных пунктах;
государственная пошлина, кроме консульского сбора и государственных пошлин, зачисляемых в республиканский бюджет.
доходы от коммунальной собственности;
доходы от аренды имущества, находящиеся в коммунальной собственности района;
поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из бюджета района;
штрафы, пени, санкций, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из бюджета района;
другие неналоговые поступления в бюджет района.
поступления от продажи государственного имущества, закрепленного за государственными учреждениями, финансируемыми из бюджета района;
поступления от продажи земельных участков, за исключением земельных участков сельскохозяйственного назначения;
плата за продажу права аренды земельных участков.
4. В соответствии со статьей 5 Закона Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2011-2013 годы» отрицательное сальдо, образовавшееся по состоянию на 31 декабря 1998 года в результате превышения сумм начисленных работодателями пособий по временной нетрудоспособности, беременности и родам, при рождении ребенка, на погребение, выплачивавшихся из Фонда государственного социального страхования, над начисленной суммой отчислений в указанный фонд, ежемесячно засчитывается в счет уплаты социального налога в пределах 4 процентов от фонда заработной платы.
5. Принять к сведению и руководству, что в соответствии со статьей 8 Закона Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2011 -2013 годы» установлено:

2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап:
1) жалақының ең төменгі мөлшері – 15 999 теңге;
2) Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жәрдемақыларды және өзге де әлеуметтік төлемдерді есептеу үшін, сондай-ақ айыппұл санкцияларын, салықтар мен басқа да төлемдерді қолдану үшін айлық есептік көрсеткіш – 1 512 теңге;
3) базалық әлеуметтік төлемдердің мөлшерін есептеу үшін ең төменгі күнкөріс деңгейінің шамасы – 15 999 теңге мөлшерінде белгіленгені еске және басшылыққа алынсын.
6. Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет саласы мамандарына отын сатып алу үшін әлеуметтік көмек көрсетуге 5 айлық есептік көрсеткіш көлемінде жәрдем ақы төленсін.
7. Қазақстан Республикасының «2011-2013 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Заңының 10 бабына сәйкес 2011 жылға облыстық бюджеттен аудандық бюджетке берілетін субвенция 493 936 мың теңге сомасында көзделді.
8. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен мынадай мөлшерде ағымдағы нысаналы трансферттер түскені ескерілсін:
эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге – 31 090 мың теңге;
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға – 49 537 мың теңге;
негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға – 8 192 мың теңге;
бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиалық кабинеттер құруға – 11 082 мың теңге;
үйде оқитын мүгедек балаларды жабдықтармен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге - 1 014 мың теңге;
ата-анасының қарауынсыз қалған баланы (балаларды) және жетім баланы (жетім балаларды) асырап бағу үшін қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайын ақша қаражаттарын төлеуге – 8 454 мың теңге;
мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы көлемін ұлғайтуға - 15 274 мың теңге.
Ағымдағы нысаналы трансферттердің аталған сомаларын бөлу аудан әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.
Ескерту. 8 тармаққа өзгерту енгізілді - Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2011.03.30 № 255; 2011.10.28 № 288; 2011.11.10  № 290 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімдерімен.
9. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен «Бизнестің жол картасы 2020» бағдарламасы шеңберінде өңірлерге жеке кәсіпкерлікті қолдау бағыттары бойынша жалпы сомасы 3 120 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттер түскені ескерілсін.
Аталған ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу аудан әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.

с 1 января 2011 года:
1) минимальный размер заработной платы - 15 999 тенге;
2) месячный расчетный показатель для исчисления пособий и иных социальных выплат, а также для применения штрафных санкций, налогов и других платежей в соответствии с законодательством Республики Казахстан – 1 512 тенге;
3) величина прожиточного минимума для исчисления размеров базовых социальных выплат – 15 999 тенге.
6. Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности исчисляется в размере 5 месячных расчетных показателей.
7. В соответствии со статьей 10 Закона Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2011-2013 годы» предусмотрена на 2011 год субвенция, передаваемая из областного бюджета в районный бюджет в сумме 493 936 тысяч тенге.
8. Учесть в районном бюджете на 2011 год поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета в следующих размерах:
31 090 тысяч тенге – на проведение противоэпизоотических мероприятий;
49 537 тысяч тенге – на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
8 192 тысяч тенге - на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования;
11 082 тысяч тенге - на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования;
1 014 тысяч тенге - на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому;
8 454 тысяч тенге - на выплату ежемесячных денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот) и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей;
15 274 тысяч тенге - на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию, учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования.
Распределение указанных сумм целевых текущих трансфертов определяется на основании постановления акимата района.
Сноска. Пункт 8 с изменениями, внесенными решениями маслихата Темирского района Актюбинской области от 30.03.2011 № 255; от 28.10.2011 № 288; от 10.11.2011 № 290 (вводится в действие с 01.01.2011).
9. Учесть в районном бюджете на 2011 год поступление целевых трансфертов из республиканского бюджета на поддержку частного предпринимательства в регионах в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020" – 3 120 тысяч тенге.
Распределение указанных сумм целевых текущих трансфертов определяется на основании постановления акимата района.

9-1. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз етуге сомасы 12 420 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттер түскені ескерілсін.
Аталған ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу аудан әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.
Ескерту. Шешім 9-1 тармағымен толықтырылды - Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2011.03.30 № 255; (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімімен; өзгерту енгізілді - Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2011.04.28 № 267; 2011.10.28 № 288 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімдерімен.
10. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен мынадай мөлшерде ағымдағы нысаналы трансферттер түскені ескерілсін:
ауылдық елді мекендердің әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға сомасы 5 млн. 746 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттер;
ауылдық елді мекендердің әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға 16 млн. 023 мың мың теңге сомасында Қазақстан Республикасының Үкiметi айқындайтын талаптарға сәйкес бюджеттік кредиттер түскені ескерілсін.
Аталған сомаларды бөлу аудан әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.
Ескерту. 10 тармаққа өзгерту енгізілді - Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2011.10.28 № 288; 2011.11.10 № 290 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімдерімен.
11. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен нысаналы даму трансферттері көзделсін, оның ішінде:
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға – 50 000 мың теңге;
мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) сатып алуға – 36 307 мың теңге;
сумен жабдықтау жүйесін дамытуға – 203 000 мың теңге;
жұмыспен қамту 2020 Бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамуына – 4 500 мың теңге;
білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға - 400 000 мың теңге.
Нысаналы даму трансферттерінің аталған сомаларын бөлу аудан әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.
Ескерту. 11 тармаққа өзгерту енгізілді - Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2011.02.08 № 252; 2011.03.30 № 255; 2011.08.05 № 283; 2011.11.10 № 290 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімдерімен.
12. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер және нысаналы даму трансферттері көзделсін, оның ішінде:
аудандық «Ауылдың гүлденуі – Қазақстанның гүлденуі» жастар марафон-эстафетасын өткізуге - 20 573 мың теңге;

9-1. Учесть в районном бюджете на 2011 год поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на обеспечение деятельности центров занятости в общей сумме 12 420 тысяч тенге.
Распределение указанной суммы целевых трансфертов определяется на основании постановления акимата района.
Сноска. Решение дополнено пунктом 9-1 в соответствии с решением маслихата Темирского района Актюбинской области от 30.03.2011 № 255 (вводится в действие с 01.01.2011); с изменениями, внесенными решениями маслихата Темирского района Актюбинской области от.28.04.2011 № 267; от 28.10.2011 № 288 (вводится в действие с 01.01.2011).
10. Учесть в районном бюджете на 2011 год поступление из республиканского бюджета:
целевых текущих трансфертов на реализацию мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов в сумме 5 млн. 746 тысяч тенге;
бюджетных кредитов местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов в сумме 16 млн. 023 тысяч тенге в соответствии с условиями, определяемыми Правительством Республики Казахстан.
Распределение указанных сумм определяется на основании постановления акимата района.
Сноска. Пункт 10 с изменениями, внесенными решениями маслихата Темирского района Актюбинской области от 28.10.2011 № 288; от 10.11.2011 № 290 (вводится в действие с 01.01.2011).
11. Учесть в районном бюджете на 2011 год поступление целевых трансфертов на развитие из республиканского бюджета:
на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в сумме 50 000 тысяч тенге;
на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда в сумме 36 307 тысяч тенге;
на развитие системы водоснабжения – 203 000 тысяч тенге;
4 500 тысяч тенге – на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020;
400 000 тысяч тенге - на строительство и реконструкцию объектов образования.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов на развитие определяется на основании постановления акимата района.
Сноска. Пункт 11 с изменениями, внесенными решениями маслихата Темирского района Актюбинской области от 08.02.2011 № 252; от 30.03.2011 № 255; от 05.08.2011 № 283; от 10.11.2011 № 290 (вводится в действие с 01.01.2011).
12. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год поступление целевых текущих трансфертов и трансфертов на развитие из областного бюджета в том числе:
на проведение районной молодежной марафон-эстафеты "Расцвет села - расцвет Казахстана" – 20 573 тысяч тенге;

бiлiм беру объектiлерiн салуға және реконструкциялауға (ЖСҚ жасауға) – 13 500 мың теңге;
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға – 49 709 мың теңге;
мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) сатып алуға – 4 034 мың теңге;
коммуналдық шаруашылықты дамытуға – 17 559 мың теңге;
көлік инфрақұрылымын дамытуға – 103 702 мың теңге;
біржолғы талондарды беру жұмыстарын ұйымдастыруға - 1 600 мың теңге;
Ұлы Отан соғысы мүгедектері мен қатысушыларына біржолғы материалдық көмек төлеуге - 195 мың теңге;
бiлiм беру объектiлерiне күрделі және ағымдағы жөндеу жүргізуге – 25 000 мың теңге;
бiлiм беру объектiлерiн салуға және реконструкциялауға – 209 905 мың теңге;
2011-2012 жылдардың жылыту кезеңіне дайындық жүргізуге – 15 000 мың теңге;
сумен жабдықтау жүйесін дамытуға – 23 000 мың теңге;
автомобиль жолдарын ұстауға және ағымдағы жөндеу жүргізуге – 30 000 мың теңге;
білім беру объктілерін салуға және реконструкциялауға (мемлекеттік сараптамадан өткізуге) - 659,4 мың теңге;
су жүйесін реконструкциялауға (ЖСҚ жасауға) - 2 250 мың. теңге.
Аталған трансферттердің сомасын бөлу аудан әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.

на строительство и реконструкцию объектов образования (на разработку ПСД) – 13 500 тысяч тенге;
на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в сумме 49 709 тысяч тенге;
на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда в сумме 4 034 тысяч тенге;
на развитие коммунального хозяйства – 17 559 тысяч тенге;
на развитие транспортной инфраструктуры – 103 702 тысяч тенге;
на организацию работы по выдаче разовых талонов - 1 600 тысяч тенге;
195 тысяч тенге - на выплату единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны;
25 000 тысяч тенге – на капитальный и текущий ремонт объектов образования;
209 905 тысяч тенге – на строительство и реконструкцию объектов образования;
15 000 тысяч тенге – на подготовку к отопительному сезону 2011-2012 годы;
23 000 тысяч тенге – на развитие системы водоснабжения;
30 000 тысяч тенге – на содержание и текущий ремонт автомобильных дорог;
659,4 тысяч тенге - на строительство и реконструкцию объектов образования (на проведение государственной экспертизы);
2 250 тысяч тенге - на реконструкцию водопроводных сетей (на разработку ПДС).
Распределение указанных сумм трансфертов определяется на основании постановления акимата района.

Ескерту. 12 тармаққа өзгерту енгізілді - Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2011.02.08 № 252; 2011.03.30 № 255; 2011.04.28 № 267; 2011.08.05 № 283; 2011.10.28 № 288 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімдерімен.
13. 2011 жылға арналған аудандық бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
14. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте кенттік, қалалық, селолық округтері бағдарламасының тізбесі 5 қосымшаға сәйкес бекітілсін.

Сноска. Пункт 12 с изменениями, внесенными решениями маслихата Темирского района Актюбинской области от 08.02.2011 № 252; от 30.03.2011 № 255; от 28.04.2011 № 267; от 05.08.2011 № 283; от 28.10.2011 № 288 (вводится в действие с 01.01.2011).
13. Утвердить перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2011 год, согласно приложению 4.
14. Утвердить перечень районных бюджетных программ городских, поселковых, сельских округов в процессе исполнения районного бюджета на 2011 год, согласно приложению 5.

15. Осы шешім 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат                  Аудандық мәслихаттың
сессиясының төрағасы:                      хатшысы:
Б. ДӘНДІБАЕВ                           Н. ӨТЕПОВ
Аудандық мәслихаттың
2010 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 214 шешіміне № 1 қосымша
Темір ауданының 2011 жылға арналған бюджеті
Ескерту. 1 қосымша жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2011.11.10 № 290 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.
Санаты
2011ж. Нақтыланған бюджет
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
Түсімдер

15. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии                      Секретарь
районного маслихата                 районного маслихата
Б. ДАНДИБАЕВ                         Н. УТЕПОВ
Приложение № 1
к решению районного Маслихата
№ 214 от 27 декабря 2010 года
Бюджет Темирского района на 2011 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения маслихата Темирского района Актюбинской области от 10.11.2011 № 290 (вводится в действие с 01.01.2011).
Категория
Уточненный бюджет на 2011 год
Класс
Подкласс
Наименование
Поступление