Хромтау аудандық мәслихатының 2009 жылдың 29 қаңтарындағы "Айына салық салу бірлігі үшін тіркелген салық ставкаларының мөлшерін белгілеу туралы" № 101 шешіміне өзгертулер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2010 жылғы 26 шілдедегі № 195 шешімі. Ақтөбе облысы Хромтау ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 23 тамызда № 3-12-124 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2018 жылғы 2 наурыздағы № 189 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 02.03.2018 № 189 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық Кодексі) Қазақстан Республикасының 2008 жылдың 10 желтоқсанындағы Кодексінің 422-бабын орындау мақсатында, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабын басшылыққа алып аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
Ескерту. Шешімнің кіріспеге өзгеріс енгізілді - Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2012.02.07 № 14 (алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.
1. Хромтау аудандық мәслихатының 2009 жылғы 29 қаңтардағы "Айына салық салу бірлігі үшін тіркелен салық ставкаларының мөлшерін белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3-12-80 тіркелген, аудандық "Хромтау" газетінің 2009 жылғы 12 ақпандағы № 7 санында жарияланған) № 101 шешіміне мынадай өзгертулер енгізілсін:
шешімнің № 1 қосымшасындағы 1-ші жолдағы бір ойыншымен ойын өткізуге арналған ұтыссыз ойын автоматына арналған салық ставкасының мөлшері 12 айлық есептік көрсеткіштен 1 айлық есептік көрсеткішке;
2-ші жолдағы біреуден артық ойыншылардың қатысуымен ойын өткізуге арналған ұтыссыз ойын автоматына арналған салық ставкасының мөлшері 18 айлық есептік көрсеткіштен 1 айлық есептік көрсеткішке өзгертілсін.
2. Осы шешім мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
Аудандық мәслихаттың
сессиясының төрағасы
хатшысы
Қ.Абиев
Д.Молдашев

О внесении изменении в решение № 101 Хромтауского районного маслихата "Об установлении размеров ставок фиксированного налога на единицу налогообложения в месяц" от 29 января 2009 года
Решение маслихата Хромтауского района Актюбинской области от 26 июля 2010 года № 195. Зарегистрировано Управлением юстиции Хромтауского района Актюбинской области 23 августа 2010 года № 3-12-124. Утратило силу решением маслихата Хромтауского района Актюбинской области от 2 марта 2018 года № 189
Сноска. Утратило силу решением маслихата Хромтауского района Актюбинской области от 02.03.2018 № 189 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В целях реализации статьи 422 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый Кодекс), руководствуясь статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула решения с изменениями, внесенными решением маслихата Хромтауского района Актюбинской области от 07.02.2012 № 14 (вводится в действие по истечении 10 календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Внести в решение № 101 Хромтауского районного маслихата от 29 января 2009 года "Об установлении размеров ставок фиксированного налога на единицу налогообложения в месяц" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-12-80, опубликовано 12 февраля 2009 года в № 7 районной газеты "Хромтау") следующие изменения:
в приложении № 1 к решению в первой строке размер налоговой ставки за игровой автомат без выигрыша, предназначенный для проведения игры с одним игроком, заменить с 12-ти месячного расчетного показателя на 1 месячный расчетный показатель;
во второй строке размер налоговой ставки за игровой автомат без выигрыша, предназначенный для проведения игры с участием более одного игрока, с 18-ти месячного расчетного показателя на 1 месячный расчетный показатель.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его официального опубликования.
Председатель сессии
Секретарь
районного маслихата
районного маслихата
К.Абиев
Д.Мулдашев