Бөгетсай ауылдық округінің Бөгетсай ауылындағы атауы жоқ көшеге атау беру туралы
Ақтөбе облысы Хромтау ауданы Бөгетсай ауылдық округ әкімінің 2010 жылғы 26 ақпандағы N 3 шешімі. Ақтөбе облысы Хромтау аудандық Әділет басқармасында 2010 жылғы 24 наурызда N 3-12-116 тіркелді
Ескерту. Шешімнің тақырыбы жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Хромтау ауданы Бөгетсай ауылдық округі әкімінің 25.12.2020 № 59 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. Шешімнің деректемелерінде және мәтіні бойынша "селолық" сөзі тиісінше "ауылдық" сөзімен ауыстырылды - Ақтөбе облысы Хромтау ауданы Бөгетсай ауылдық округі әкімінің 07.09.2015 № 22 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабына сәйкес, халықтың пікірін ескере отырып, Бөгетсай ауылдық округі әкімінің міндетін атқарушы ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Хромтау ауданы Бөгетсай ауылдық округі әкімінің 25.12.2020 № 59 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
1. Бөгетсай ауылындағы атауы жоқ көшеге Тахау Байсадақов атауы берілсін.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Хромтау ауданы Бөгетсай ауылдық округі әкімінің 25.12.2020 № 59 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Богетсай ауылдық округінің әкімінің м.а.: К.Бултенов

О присвоении наименования безымянной улице в селе Богетсай Богетсайского сельского округа
Решение акима Богетсайского сельского округа Хромтауского района Актюбинской области от 26 февраля 2010 года N 3. Зарегистрировано Управлением юстиции Хромтауского района Актюбинской области 24 марта 2010 года N 3-12-116
Сноска. Заголовок – в редакции решения акима Богетсайского сельского округа Хромтауского района Актюбинской области от 25.12.2020 № 59 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения, исполняющий обязанности акима Богетсайского сельского округа РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула – в редакции решения акима Богетсайского сельского округа Хромтауского района Актюбинской области от 25.12.2020 № 59 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
1. Присвоить безымянной улице в селе Богетсай наименование Тахау Байсадакова.
Сноска.Пункт 1– в редакции решения акима Богетсайского сельского округа Хромтауского района Актюбинской области от 25.12.2020 № 59 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
И.о. акима Богетсайского сельского округа: К.Бултенов