2011 жылы азаматтарды шақыру учаскесіне тіркеуді ұйымдастыру туралы
Жамбыл облысы Тараз қаласының әкімінің 2010 жылғы 27 желтоқсандағы N 19 Шешімі. Тараз қалалық Әділет басқармасында 2011 жылғы 04 ақпанында 6-1-125 нөмірімен тіркелді
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
«Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы» Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңының 17-бабының 3 тармағына және «Қазақстан Республикасында әскери мiндеттiлер мен әскерге шақырылушыларды әскери есепке алуды жүргiзу тәртiбi туралы ереженi бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 5 мамырдағы № 371 Қаулысына сәйкес ШЕШІМ ЕТЕМІН:
1. «Жамбыл облысы Тараз қаласының қорғаныс істері жөніндегі басқармасы» мемлекеттік мекемесіне (С.И. Мельников - келісім бойынша) 2011 жылдың қаңтар – наурыз айларында Тараз қаласында тұратын 1994 жылы туылған еркек жынысты азаматтарды шақыру учаскесіне тіркеуді жүргізу ұсынылсын.
2. «Әскери-дәрігерлік сараптаманы жүргізу қағидасын және Әскери-дәрігерлік сараптама органдары туралы ережені бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 30 қаңтардағы № 44 Қаулысында белгіленген тәртіппен азаматтар шақыру учаскелеріне тіркелу кезінде әскери қызметке жарамдылығын анықтау үшін әскери дәрігерлік сараптамадан өтуі ұйымдастырылсын.
3. «Жамбыл облысы Ішкі істер департаментінің Тараз қалалық ішкі істер басқармасы» мемлекеттік мекемесіне (К.Досанов - келісім бойынша) өз құзыреттері шегінде әскери міндеттерін орындаудан жалтарған адамдарды іздестіруді және ұстауды жүзеге асыру ұсынылсын.
4. Осы Шешімнің орындалуын бақылау Тараз қаласы әкімінің орынбасары С. Мәдиеваға жүктелсін.
5. Осы Шешім Әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі                              Б. Орынбеков
«КЕЛІСІЛДІ»
«Жамбыл облысы Тараз қаласының
Қорғаныс істері жөніндегі басқармасы»
мемлекеттік мекемесінің бастығы
С.И.Мельников
27 желтоқсан 2010 жыл
«Жамбыл облысы Ішкі істер департаментінің
Тараз қалалық ішкі істер басқармасы»
мемлекеттік мекемесі бастығының м.а.
К.Досанов
27 желтоқсан 2010 жыл

Об организации в 2011 году приписки граждан к призывному участку
Решение Акима города Тараз Жамбылской области от 27 декабря 2010 года № 19. Зарегистрировано Управлением юстиции города Тараз Жамбылской области 04 февраля 2011 года за номером 6-1-125
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
На основании пункта 3 статьи-17 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года «О воинской обязанности и воинской службе» и Постановления Правительства Республики Казахстан от 5 мая 2006 года № 371 « Об утверждении Правил о порядке ведения воинского учета военнообязанных и призывников в Республике Казахстан», РЕШИЛ:
1.Государственному учреждению «Управление по делам обороны города Тараза Жамбылской области» (С.И.Мельников - по согласованию) рекомендовать проведение в январе-марте 2011 года приписки к призывному участку граждан мужского пола 1994 года рождения, проживающих в городе Таразе.
2. Для установления степени годности к воинской службе при приписке к призывным участкам организовать прохождение медицинской комиссии в порядке, определяемом Постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 января 2010 года № 44 «Об утверждении Правил проведения военно-врачебной экспертизы и Положения об органах военно-врачебной экспертизы».
3. Государственному учреждению «Департамент внутренних дел Жамбылской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан» (К.Досанов - по согласованию) рекомендовать в пределах своей компетенции осуществлять розыск и задержание лиц, уклоняющихся от выполнения воинской обязанности.
4.Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима города Тараза Мадиеву С.
5. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах Юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города                                Б. Орынбеков
«СОГЛАСОВАНО»
Начальник государственного учреждения
«Управление по делам обороны
города Тараза Жамбылской области»
С.И. Мельников
27 декабря 2010 год
И.О. начальника государственного учреждения
«Управление внутренних дел города Тараз
Департамента внутренних дел Жамбылской области»
К.Досанов
27 декабря 2010 год