Бір жолғы талон құнын белгілеу туралы
Жамбыл облысы Байзақ аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 36-11 Шешімі. Байзақ аудандық Әділет басқармасында 2011 жылғы 28 қаңтарында № 6-1-126 тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Байзақ аудандық мәслихатының 2013 жылғы 29 наурыздағы № 13-12 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Байзақ аудандық мәслихатының 29.03.2013 № 13-12 шешімімен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
«Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы» Қазақстан Республикасының кодексін (Салық кодексі) қолданысқа енгізу туралы» Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Заңының 36-бабының 6 – тармағына сәйкес, аудандық салық органы жүргізген орташа күндік хронометраждық байқау мен зерттеу деректері негізінде аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:

Об установлении стоимости разовых талонов
Решение Байзакского районного маслихата Жамбылской области от 24 декабря 2010 года № 36-11. Зарегистрировано Управлением Юстиции Байзакского района 28 января 2011 года за № 6-1-126. Утратило силу решением Байзакского районного маслихата Жамбылской области от 29 марта 2013 года № 13-12
Сноска. Утратило силу решением Байзакского районного маслихата Жамбылской области от 29.03.2013 № 13-12.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 6 статьи-36 Закона Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года «О введении в действие Кодекса Республики Казахстан «О налогах и других обязательных платежах в бюджет» (Налоговый Кодекс), на основании среднедневных данных хронометражных наблюдений и обследований, проведенных районным налоговым органом, районный маслихат РЕШИЛ:

1. Байзақ ауданы бойынша базар аумағындағы дүңгіршектердегі, стационарлық үй – жайлардағы (оқшауланған блоктардағы) сауданы қоспағанда, базарларда тауарлар өткізу, жұмыстар орындау, қызметтер көрсету жөніндегі қызметтерді жүзеге асыратын Қазақстан Республикасының азаматтары мен оралмандар, дара кәсіпкерлер мен заңды тұлғалар үшін біржолғы талондардың құны қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Осы Шешім Әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат                          Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы:                      хатшысы:
С. Молдабеков                              А. Унетаева
Байзақ аудандық мәслихаттың
2010 жылғы 24 желтоқсандағы

1. Установить стоимость разовых талонов по Байзакскому району для граждан Республики Казахстан и оралманов, индивидуальных предпринимателей и юридических лиц, осуществляющих деятельность по реализации товаров, выполнению работ, оказанию услуг на рынках, за исключением реализации в киосках, стационарных помещениях (изолированных блоках) на территории рынка согласно приложению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах Юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии                        Секретарь
районного маслихата:                       районного маслихата:
С. Молдабеков                              А. Унетаева
Приложение к решению

№ 36 – 11 шешіміне қосымша
Байзақ ауданы бойынша базар аумағындағы дүңгіршектердегі, стационарлық үй – жайлардағы (оқшауланған блоктардағы) сауданы қоспағанда, базарларда тауарлар өткізу, жұмыстар орындау, қызметтер көрсету жөніндегі қызметтерді жүзеге асыратын Қазақстан Республикасының азаматтары мен оралмандар, дара кәсіпкерлер мен заңды тұлғалар үшін біржолғы талондардың құны.
Кәсіпкерлік түрлері
Бір жолғы талон құны, (теңге)
1
Тауарлардың бөлшек саудасы
59
2
Жеміс және көкөністердің бөлшек саудасы
59
3
Ет және ет өнімдерінің бөлшек саудасы.
85

Байзакского районного маслихата № 36 – 11
от 24 декабря 2010 года
Установленая стоимость на основе разового талона по Байзакскому району для граждан Республики Казахстан и оралманов, индивидуальных предпринимателей и юридических лиц, осуществляющих деятельность по реализации товаров, выполнению работ, оказанию услуг на рынках, за исключением реализации в киосках, стационарных помещениях (изолированных блоках) на территории рынка.
№ п/п
Виды предпринимательства
Стоимость разовых талонов (тенге)
1
Розничная торговля товаров
59
2
Розничная торговля овощей и фруктов
59
3
Розничная торговля мяса и мясной продукции
85