IV шақырылған Қарағанды қалалық мәслихатының 2009 жылғы 23 желтоқсандағы XXVIII сессиясының "Күндізгі оқу нысанында оқитын оқушылардың қала ішіндегі қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүруі туралы" N 301 шешіміне өзгерту мен толықтыру енгізу туралы
Қарағанды қалалық мәслихатының IV шақырылған XLIII сессиясының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы N 441 шешімі. Қарағанды қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 27 желтоқсанда N 8-1-123 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды қалалық мәслихатының IV шақырылған XLVIII сессиясының 2011 жылғы 11 мамырдағы N 496 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды қалалық мәслихатының IV шақырылған XLVIII сессиясының 2011.05.11 N 496 шешімімен (ресми жарияланғаннан күнінен кейін 2011.07.01 бастап қолданылады).
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 2 тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 7 шілдедегі "Қазақстан Республикасындағы мемлекеттік жастар саясаты туралы" Заңының 6 бабының 4 тармақшасына сәйкес Қарағанды қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. IV шақырылған Қарағанды қалалық мәслихатының 2009 жылғы 23 желтоқсандағы XXVIII сессиясының "Күндізгі оқу нысанында оқитын оқушылардың қала ішіндегі қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүруі туралы" N 301 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 8-1-107 болып тіркелген, 2009 жылғы 30 желтоқсандағы N 140 (604) "Взгляд на события" газетінде жарияланған) өзгерту мен толықтыру енгізілсін:
1) 1 тармақтағы "2010 жылға" сөздерінен кейін "және 2011 жылғы бірінші тоқсанына" сөздерімен толықтырылсын;
2) 3 тармақ алынып тасталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау еңбек, әлеуметтік саланы дамыту және тұрғындарды әлеуметтік қорғау мәселелері жөніндегі тұрақты комиссияға (төрағасы Асхат Қанатұлы Аймағамбетов) жүктелсін.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап пайда болған қатынастарға қолданылады.
ІV шақырылған Қарағанды
қалалық мәслихатының кезекті
XLIII сессия төрағасы                      Ш. Осин
Қарағанды қалалық
мәслихатының хатшысы                       Қ. Бексұлтанов
Келісілді:
"Қарағанды қаласының білім бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Д. Жекебаев
23.12.2010 ж.

О внесении изменения и дополнения в решение XXVIII сессии Карагандинского городского маслихата IV созыва от 23 декабря 2009 года N 301 "О льготном проезде на внутригородском общественном транспорте (кроме такси) учащихся очной формы обучения"
Решение XLIII сессии IV созыва Карагандинского городского маслихата от 23 декабря 2010 года N 441. Зарегистрировано Управлением юстиции города Караганды 27 декабря 2010 года N 8-1-123. Утратило силу - решением XLVIII сессии IV созыва Карагандинского городского маслихата от 11 мая 2011 года N 496
Сноска. Утратило силу - решением XLVIII сессии IV созыва Карагандинского городского маслихата от 11.05.2011 N 496 (вводится в действие после официального опубликования с 01.07.2011).
В соответствии с подпунктом 2 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", подпунктом 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 7 июля 2004 года "О государственной молодежной политике в Республике Казахстан", Карагандинский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести изменение и дополнение в решение XXVIII сессии Карагандинского городского маслихата IV созыва от 23 декабря 2009 года N 301 "О льготном проезде на внутригородском общественном транспорте (кроме такси) учащихся очной формы обучения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-1-107, опубликовано в газете "Взгляд на события" от 30 декабря 2009 года N 140 (604)):
1) в пункте 1 после слов "на 2010 год" дополнить словами "и первый квартал 2011 года";
2) пункт 3 исключить.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию по вопросам труда, социальной сферы и социальной защиты населения (председатель Аймагамбетов Асхат Канатович).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2011 года.
Председатель
очередной ХLIII сессии
Карагандинского городского
маслихата IV созыва                        Ш. Осин
Секретарь Карагандинского
городского маслихата                       К. Бексултанов
Согласовано:
Начальник
государственного учреждения
"Отдел образования города Караганды"       Д. Жекебаев
23.12.2010 г.