Жезқазған қаласы аумағында салық салу объектісінің бірлігінен алынатын тіркелген салық ставкаларының мөлшерін белгілеу туралы
Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы N 28/334 шешімі. Қарағанды облысы Жезқазған қаласы Әділет басқармасында 2011 жылғы 13 қаңтарда N 8-2-134 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2012 жылғы 19 наурыздағы N 4/27 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2012.03.19 N 4/27 (алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес, Жезқазған қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қосымшаға сәйкес Жезқазған қаласы аумағында салық салу объектісінің бірлігінен алынатын тіркелген салық ставкаларының мөлшері белгіленсін.
2. Жезқазған қалалық мәслихатының "2010 жылға арналған Жезқазған қаласы аумағында бірлік объектілерге салық салудың белгіленген жиынтық салықтың мөлшерін белгілеу туралы" 2010 жылғы 16 шілдедегі N 24/286 (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 8-2-119 нөмірімен тіркелген, 2010 жылдың 6 тамызындағы N 57 (7674) "Сарыарқа" газетінде және 2010 жылдың 13 тамызындағы N 53 (223) "Жезказганская правда" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
Қалалық мәслихаттың хатшысы                Әбдіров Қ.С.
КЕЛІСІЛДІ:
"Жезқазған қаласы бойынша                  Ахметов Батырлан
салық басқармасы" мемлекеттік              Дүйсенбайұлы
мекемесінің бастығы

Об установлении размера ставок фиксированного налога с единицы объектов налогообложения на территории города Жезказгана
Решение Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 23 декабря 2010 года N 28/334. Зарегистрировано Управлением юстиции города Жезказган Карагандинской области 13 января 2011 года N 8-2-134. Утратило силу - решением Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 19 марта 2012 года N 4/27
Сноска. Утратило силу - решением Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 19.03.2012 N 4/27 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жезказганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Установить размеры ставок фиксированного налога с единицы объекта налогообложения на территории города Жезказгана согласно приложению.
2. Признать утратившим силу решение Жезказганского городского маслихата "Об установлении размера фиксированного суммарного налога с единицы объектов налогообложения на территории города Жезказгана на 2010 год" от 16 июля 2010 года N 24/286 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером N 8-2-119, опубликованное 6 августа 2010 года N 57 (7674) в газете "Сарыарқа" и 13 августа 2010 года N 53 (223) в газете "Жезказганская правда").
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Председатель сессии,
Секретарь городского маслихата             Абдиров К.С.
СОГЛАСОВАНО:
Начальник                                  Ахметов Батырлан
государственного учреждения                Дюсенбаевич
"Налоговое управление
по городу Жезказган"