"Балқаш қаласының жоғары оқу орындарының, колледждер мен кәсіптік лицейлердің түлектері үшін жастар практикасын ұйымдастыру туралы" Балқаш қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 28 мамырдағы N 23/16 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Балқаш қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 25 наурыздағы N 11/02 қаулысы. Қарағанды облысы Балқаш қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 29 сәуірде N 8-4-183 тіркелді. Қаулының қабылданған мерзімі өтуіне байланысты қолданылуы тоқтатылды (Қарағанды облысы Балқаш қаласы әкімі аппаратының басшысының 2014 жылғы 25 желтоқсандағы N 4-15/1866 хаты)
Ескерту. Қаулының қабылданған мерзімі өтуіне байланысты қолданылуы тоқтатылды (Қарағанды облысы Балқаш қаласы әкімі аппаратының басшысының 25.12.2014 N 4-15/1866 хаты).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын және "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын басшылыққа ала отырып, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 6 наурыздағы N 264 "Мемлекеттік басшысының 2009 жылғы 6 наурыздағы "Дағдарыстан жаңару мен дамуға" атты Қазақстан халқына Жолдауын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қаулысына сәйкес, жоғары оқу орындарының, колледждер мен кәсіптік лицейлердің түлектерін жұмысқа орналастыру және біліктілігін тәжірибелі түрде меңгеру мақсатында, Балқаш қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Балқаш қаласының жоғары оқу орындарының, колледждер мен кәсіптік лицейлердің түлектері үшін жастар практикасын ұйымдастыру туралы" Балқаш қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 28 мамырдағы N 23/16 (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізіліміндегі тіркеу нөмірі 8-4-146, 2009 жылғы 19 маусымдағы N 72-73 (11430) "Балқаш өңірі", N 71-72 (467) "Северное Прибалхашье" газеттерінде жарияланған) қаулысына келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың 3) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"3) жастар практикасына қатысушылардың еңбекақылары "2010-2012 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 22 желтоқсандағы N 2162 Қаулысына сәйкес, бір қатысушыға жиырма мың теңге мөлшерінде өз есеп шоттарына аудару арқылы жүзеге асырсын.".
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Балқаш қаласы әкімінің орынбасары Людмила Мырзахметқызы Түкбаеваға жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін қолданысқа енеді.
Балқаш қаласының әкімі                     Қ. Тейлянов

О внесении изменений в постановление акимата города Балхаша N 23/16 от 28 мая 2009 года "Об организации молодежной практики для выпускников высших учебных заведений, колледжей, профессиональных лицеев города Балхаша"
Постановление акимата города Балхаша Карагандинской области от 25 марта 2010 года N 11/02. Зарегистрировано Управлением юстиции города Балхаша Карагандинской области 29 апреля 2010 года N 8-4-183. Прекращено действие по истечении срока, на который постановление было принято (письмо руководителя аппарата акима города Балхаш Карагандинской области от 25 декабря 2014 года N 4-15/1866)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который постановление было принято (письмо руководителя аппарата акима города Балхаш Карагандинской области от 25.12.2014 N 4-15/1866).
Руководствуясь Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", в соответствии с Постановлением Правительства Республики Казахстан от 6 марта 2009 года N 264 "О мерах по реализации Послания Главы Государства народу Казахстана от 6 марта 2009 года "Через кризис к обновлению и развитию", в целях трудоустройства выпускников высших учебных заведений, колледжей, профессиональных лицеев и приобретения ими практического опыта, акимат города Балхаша ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В постановление акимата города Балхаша N 23/16 от 28 мая 2009 года "Об организации молодежной практики для выпускников высших учебных заведений, колледжей, профессиональных лицеев города Балхаша" (регистрационный номер в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 8-4-146, опубликован в газетах "Балқаш өңірі" N 72-73 (11430), "Северное Прибалхашье" N 71-72 (467) от 19 июня 2009 года) внести следующие изменения:
подпункт 3) пункта 1 изложить в следующей редакции:
"3) оплату труда участников молодежной практики осуществлять в соответствии с Постановлением Правительства Республики Казахстан от 22 декабря 2009 года N 2162 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2010-2012 годы" в размере двадцати тысяч тенге на одного участника путем зачисления на их лицевые счета."
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима города Балхаша Тукбаеву Людмилу Мурзахметовну.
3. Настоящее постановление вводится в действие после его первого официального опубликования.
Аким города Балхаша                       К. Тейлянов