Парковый тұйық көшесінің атын өзгерту және оған Ж. Төлендиновтің атын беру туралы
Бірлескен Қарағанды облысы Балқаш қалалық әкімдігінің 2010 жылғы 21 қазандағы N 35/02 қаулысы және Балқаш қалалық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы 39/306 шешімі. Қарағанды облысы Балқаш қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 14 қаңтарда N 8-4-214 тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңына сәйкес, қалалық ономастикалық комиссиясының шешімінің негізінде, Парковый тұйық көшесі тұрғындарының пікірлерін ескеріп, Қазақстан Республикасының еңбек сіңірген мәдениет қызметкері, Балқаш қаласының Құрметті азаматы Төлендинов Жазбек Сәтімбекұлының зор еңбегін ескере отырып қалалық әкімдік ҚАУЛЫ ЕТТІ және қалалық мәслихат ШЕШТІ:
1. Парковый тұйық көшесінің аты өзгертілсін және оған Ж. Төлендиновтың аты берілсін.
2. Осы бірлескен қаулының және шешімнің орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары М.С. Жарылғапқа және қалалық мәслихаттың бюджет, экономика, заңдылық және азамат құқығы, әлеуметтік-мәдени даму және халықты әлеуметтік қорғау жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (Баймағанбетов Е.К.).
3. Осы бірлескен қаулы және шешім алғашқы рет ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енеді.
Қала әкімі                                 Қ. Тейлянов
Сессия төрайымы                            Р. Қойбағарова
Қалалық мәслихат хатшысы                   И. Сторожко

О переименовании переулка Парковый и присвоении ему имени Ж. Тулендинова
Совместное постановление Балхашского городского акимата от 21 октября 2010 года N 35/02 и решение Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 24 декабря 2010 года N 39/306. Зарегистрировано Управлением юстиции города Балхаша Карагандинской области 14 января 2011 года N 8-4-214
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании решения городской ономастической комиссии, принимая во внимание мнение жителей, проживающих по переулку Парковый, учитывая заслуги Тулендинова Жазбека Сатымбековича, заслуженного работника культуры Республики Казахстан, Почетного гражданина города Балхаш, городской акимат ПОСТАНОВИЛ и городской маслихат РЕШИЛ:
1. Переименовать переулок Парковый и присвоить ему имя Ж. Тулендинова.
2. Контроль за исполнением данного совместного постановления и решения возложить на заместителя акима города Жарылгап М.С. и председателя постоянной комиссии городского маслихата по бюджету, экономике, законности и правам граждан, по социально-культурному развитию и социальной защите населения (Баймаганбетов Е.К.).
3. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким города                                К. Тейлянов
Председатель сессии                        Р. Койбагарова
Секретарь городского маслихата             И. Сторожко