Қаражал қаласы әкімінің 2009 жылғы 14 желтоқсандағы "Қарағанды облысының Қаражал қалалық Қорғаныс істер жөніндегі бөлімінің шақыру учаскесіне 1993 жылы туған азаматтарды тіркеу жүргізу туралы" N 6 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды облысы Қаражал қаласы әкімінің 2010 жылғы 01 ақпандағы N 1 шешімі. Қарағанды облысы Қаражал қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 10 ақпанда N 8-5-87 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Қаражал қаласы әкімінің 2012 жылғы 2 шілдедегі N 2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Қаражал қаласы әкімінің 2012.07.02 N 2 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Қаражал қаласының әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 15 мамырдағы Енбек кодексінің 109 бабы 4 тармағына сәйкес болмауына байланысты Қаражал қаласы әкімінің 2009 жылғы 14 желтоқсандағы "Қарағанды облысының Қаражал қалалық Қорғаныс істер жөніндегі бөлімінің шақыру учаскесіне 1993 жылы туған азаматтарды тіркеу жүргізу туралы" (2009 жылғы 25 желтоқсанда мемлекеттік тіркеу нөмері 8-5-81, 2009 жылы 26 желтоқсанда N 52 "Қазыналы өңір" газетіне жарияланған) N 6 шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
2 тармақ алынып тасталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау жасау Қаражал қаласы әкімінің орынбасары З. Оспановаға жүктелсін.
3. Осы шешім ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қаражал қаласының әкімі                    Ғ. Мұқашев

О внесении изменения в решение акима города Каражал N 6 от 14 декабря 2009 года "О проведении приписки граждан 1993 года рождения к призывному участку Отдела по делам обороны города Каражал Карагандинской области"
Решение акима города Каражал Карагандинской области от 01 февраля 2010 года N 1. Зарегистрировано Управлением юстиции города Каражал Карагандинской области 10 февраля 2010 года N 8-5-87. Утратило силу решением акима города Каражал Карагандинской области от 2 июля 2012 года N 2
Сноска. Утратило силу решением акима города Каражал Карагандинской области от 02.07.2012 N 2.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким города Каражал РЕШИЛ:
1. В связи с несоответствием пункту 4 статьи 109 Трудового кодекса Республики Казахстан внести в решение акима города Каражал от 14 декабря 2009 года N 6 "О проведении приписки граждан 1993 года рождения к призывному участку Отдела по делам обороны города Каражал Карагандинской области" (регистрационный номер 8-5-81 от 25 декабря 2009 года, опубликованный в газете "Қазыналы өңір" от 26 декабря 2009 года за N 52) внести следующее изменение:
пункт 2 исключить.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на заместителя акима города Каражал З. Оспанову.
3. Данное решение вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Каражал                        Г. Мукашев