2011 жылға арналған тіркелген салықтың бірыңғай ставкаларын белгілеу туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының IV шақырылған XXVIII сессиясының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы N 636/28 шешімі. Қарағанды облысы Шахтинск қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 13 қаңтарда N 8-8-91 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының V шақырылған III сессиясының 2012 жылғы 6 сәуірдегі N 789/3 шешімімен

Об установлении единых ставок фиксированного налога на 2011 год
Решение XXVIII сессии IV созыва Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 24 декабря 2010 года N 636/28. Зарегистрировано Управлением юстиции города Шахтинск Карагандинской области 13 января 2011 года N 8-8-91. Утратило силу - решением III сессии V созыва Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 6 апреля 2012 года N 789/3

Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының V шақырылған III сессиясының 2012.04.06 N 789/3 (алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес қалалық Мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:

Сноска. Утратило силу - решением III сессии V созыва Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 06.04.2012 N 789/3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования).
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" городской Маслихат РЕШИЛ:

1. Шахтинск қаласында және маңындағы кенттерде қызметін жүзеге асыратын заңды тұлғаларға және жеке кәсіпкерлерге 2011 жылға арналған тіркелген жиынтық салықтың бірыңғай ставкалары қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Шахтинск қалалық Мәслихатының 2009 жылғы 22 желтоқсандағы XVII сессиясының "2010 жылға арналған тіркелген салықтың бірыңғай ставкаларын белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-8-75 тіркелген, 2010 жылғы 5 ақпандағы N 5 "Шахтинский вестник" газетінде жарияланған) N 523/17 шешімінің күші жойылсын деп танылсын.

1. Установить единые ставки фиксированного налога для индивидуальных предпринимателей и юридических лиц, осуществляющих деятельность в городе Шахтинске и прилегающих поселках на 2011 год согласно приложению.
2. Признать утратившим силу решение XVII сессии Шахтинского городского маслихата "Об установлении единых ставок фиксированного налога на 2010 год" от 22 декабря 2009 года N 523/17 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-8-75, опубликовано 5 февраля 2010 года в газете "Шахтинский вестник" N 5).