Абай ауданы әкімінің 2007 жылғы 18 мамырдағы "Абай ауданы бойынша сайлау учаскелерiн құру туралы" N 3 шешіміне өзгерістер мен толықтыруларды енгізу туралы
Қарағанды облысы Абай ауданының әкімінің 2010 жылғы 31 желтоқсандағы N 3 шешімі. Қарағанды облысы Абай ауданы Әділет басқармасында 2011 жылғы 19 қаңтарда N 8-9-100 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Абай ауданының әкімінің 2015 жылғы 24 ақпандағы N 01 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Абай ауданының әкімінің 24.02.2015 N 01 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйек "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 23 бабына сәйкес, сайлау учаскелерін басқа жерге орналастырумен байланысты Абай ауданының әкiмi ШЕШТI:
1. Абай ауданы әкімінің 2009 жылғы 26 ақпандағы "Абай ауданы әкімінің 2007 жылғы 18 мамырдағы "Абай ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" N 3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 1 шешімімен (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде N 8-9-55 тіркелген, 2009 жылғы 3 сәуірдегі N 15 "Абай-Ақиқат" аудандық газетте жарияланған) өзгерістер енгізілген, Абай ауданы әкімінің 2007 жылғы 18 мамырдағы "Абай ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" N 3 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде N 8-9-32 тіркелген, 2007 жылғы 23 маусымдағы N 25 "Абай-Ақиқат" аудандық газетте жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақтың бірінші азатжолы келесі редакцияда жазылсын:
"Абай ауданы бойынша 41 сайлау учаскесi құрылсын және оларға төмендегi мекен-жайлар жатқызылсын:";
2) 1 тармақтың 1) тармақшасында:
сегізінші азатжол келесі редакцияда жазылсын:
"Абай қаласы, Гете көшесi, N 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 24а, 24б;";
3) 1 тармақтың 6) тармақшасында "Абай ауданының дене тәрбиесi және спорт бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiнiң ғимараты" сөздері "бұрынғы N 5 орта мектебінің ғимараты" сөздерімен ауыстырылсын;
4) 1 тармақтың 7) тармақшасы "Абай ауданының дене тәрбиесi және спорт бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiнiң ғимараты" сөздері "бұрынғы N 5 орта мектебінің ғимараты" сөздерімен ауыстырылсын;
5) 1 тармақтың 8) тармақшасы ""Абай ауданының дене тәрбиесi және спорт бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiнiң ғимараты" сөздері "бұрынғы N 5 орта мектебінің ғимараты" сөздерімен ауыстырылсын;
6) 1 тармақтың 13) тармақшасындағы бірінші азатжол келесі редакцияда жазылсын:
"N 604 сайлау учаскесi, орталығы аудандық мәдениет үйiнiң ғимараты, мына мекен-жай бойынша орналасқан: Абай қаласы, Абай көшесi, 23а үй:";

О внесении изменений и дополнений в решение акима Абайского района от 18 мая 2007 года N 3 "Об образовании избирательных участков по Абайскому району"
Решение акима Абайского района Карагандинской области от 31 декабря 2010 года N 3. Зарегистрировано Управлением юстиции Абайского района Карагандинской области 19 января 2011 года N 8-9-100. Утратило силу решением акима Абайского района Карагандинской области от 24 февраля 2015 года N 01
Сноска. Утратило силу решением акима Абайского района Карагандинской области от 24.02.2015 N 01 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", в связи с передислокацией избирательных участков аким Абайского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Абайского района от 18 мая 2007 года  N 3 "Об образовании избирательных участков по Абайскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-9-32, опубликовано в районной газете "Абай-Ақиқат" от 23 июня 2007 года N 25), в которое внесены изменения решением акима Абайского района от 26 февраля 2009 года N 1 "О внесении изменений в решение акима Абайского района от 18 мая 2007 года N 3 "Об образовании избирательных участков по Абайскому району" (зарегистрировано в в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-9-55, опубликовано в районной газете "Абай-Ақиқат" от 3 апреля 2009 года N 15), следующие изменения и дополнения:
1) абзац первый пункта 1 изложить в следующей редакции:
"Образовать по Абайскому району 41 избирательный участок и отнести к ним следующие адреса:";
2) в подпункте 1) пункта 1:
абзац восьмой изложить в следующей редакции:
"город Абай, улица Гете, дома N 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 24а, 24б;";
3) в подпункте 6) пункта 1 слова "в здании государственного учреждения "Отдел физической культуры и спорта Абайского района" заменить словами "в здании бывшей средней школы N 5";
4) в подпункте 7) пункта 1 слова "в здании государственного учреждения "Отдел физической культуры и спорта Абайского района" заменить словами "в здании бывшей средней школы N 5";
5) в подпункте 8) пункта 1 слова "в здании государственного учреждения "Отдел физической культуры и спорта Абайского района" заменить словами "в здании бывшей средней школы N 5";
6) абзац первый подпункта 13) пункта 1 изложить в следующей редакции:
"избирательный участок N 604 с центром в здании районного дома культуры, расположенного по адресу: город Абай, улица Абая, дом 23а:";

7) 1 тармақтың 14) тармақшасында:
бірінші азатжол келесі редакцияда жазылсын:
"N 605 сайлау учаскесi, орталығы Абай ауданы бойынша мемлекеттік санитарлық эпидемиологиялық қадағалау басқармасының ғимараты, мына мекен-жай бойынша орналасқан: Абай қаласы, Гете көшесi, 26 үй:";
екінші азатжол "19" цифрлардан кейін ", 15а" цифрлармен толықтырылсын;
8) 1 тармақтың 20) тармақшасы "Карабас кентiнiң бастаушы орта мектебiнiң ғимараты" сөздері "Қарабас кенті мәдениет үйінің ғимараты" сөздерімен ауыстырылсын;
9) 1 тармақтың 30) тармақшасы алып тасталсын;
10) 1 тармақтың 32) тармақшасында:
"Сарепта селосы орта мектебiнiң ғимараты" сөздері "Сарепта селосындағы мәдени-бос уақыт өткізу орталығының ғимараты" сөздерімен ауыстырылсын;
үшінші азатжол алып тасталсын;
11) 1 тармақтың 33) тармақшасы "Есенгелдi селосы моделдiк кiтапханасының ғимараты" сөздері "Есенгелді ауылындағы клубтың ғимараты" сөздерімен ауыстырылсын;
12) 1 тармақтың 36) тармақшасы "Көксу селосы орта мектебiнiң ғимараты" сөздері "Көксу селосы мәдениет үйінің ғимараты" сөздерімен ауыстырылсын;
13) 1 тармақтың 42) тармақшасы "Көксу селосы Жартас санаториясының ғимараты" сөздері "Ақбұлақ" балабақша-мектеп" кешені" мемлекеттік мекеменің ғимараты" сөздерімен ауыстырылсын.
2. Осы шешiм бiрiншi ресми басылымға шыққан күннен бастап 10 күннен кейiн күшiне енедi.
Абай ауданының әкiмi                       Е. Нашаров
"КЕЛIСIЛДI"
Абай аудандық аймақтық сайлау
комиссиясының төрағасы                     Құсайын Әшiмов
31.12.2010 ж.

7) в подпункте 14) пункта 1:
абзац первый изложить в следующей редакции:
"избирательный участок N 605 с центром в здании управления государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Абайскому району, расположенного по адресу: город Абай, улица Гете, дом 26:";
абзац второй после цифр "19" дополнить цифрами ", 15а";
8) в подпункте 20) пункта 1 слова "в начальной средней школе поселка Карабас" заменить словами "в здании дома культуры поселка Карабас";
9) подпункт 30) пункта 1 исключить;
10) в подпункте 32) пункта 1:
слова "в здании средней школы села Сарепта" заменить словами "в здании культурно - досугового центра села Сарепта";
абзац третий исключить;
11) в подпункте 33) пункта 1 слова "в здании модельной сельской библиотеки села Есенгельды" заменить словами "в здании клуба села Есенгельды";
12) в подпункте 36) пункта 1 слова "в здании средней школы села Коксу" заменить словами "в здании дома культуры села Коксу";
13) в подпункте 42) пункта 1 слова "в здании санатория "Жартас" села Коксу" заменить словами "в здании государственного учреждения "Комплекс "Детский сад - школа "Ақбұлақ".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении 10 календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким Абайского района                      Е. Нашаров
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Абайской
районной территориальной
избирательной комиссии                     Ашимов Кусаин
31.12.2010 г.