Бұқар жырау ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 15 қаңтардағы N 01/03 "Ақтөбе, Үміткер селолық округтарында бруцеллез бойынша шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 25 наурыздағы N 07/01 қаулысы. Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 15 сәуірде N 8-11-92 тіркелді
Аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Бұқар жырау ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 15 қаңтардағы N 01/03 "Ақтөбе, Үміткер селолық округтарында бруцеллез бойынша шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" қаулысына (тіркеу N 8-11-88, N 8 аудандық "Сарыарқа" газетінде 2010 жылдың 27 ақпанында жарияланған) төмендегідей өзгеріс енгізілсін:
Аталған қаулының 10 тармағында "күшіне енеді" деген сөздер "қолданысқа енгізіледі" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                               Е. Нашаров
Келісілген
Аудандық ішкі істер
басқармасының бастығы                      С. Алиев
23.03.2010
Бұқар жырау ауданы бойынша
Қарағанды облысы мемлекеттік
санитарлық-эпидемиологиялық
қадағалау басқармасының
бөлім бастығы                              С. Сембаев
23.03.2010
Қазақстан Республикасы ауыл
шаруашылығы Министрлігінің
Бұқар жырау аудандық аумақтық
инспекциясының бастығы                      Е. Кусаев
23.03.2010

О внесении изменения в постановление акимата Бухар-Жырауского района N 01/03 от 15 января 2010 года "Об установлении ограничительных мероприятий по бруцеллезу в Актобинском, Умуткерском сельских округах"
Постановление акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области от 25 марта 2010 года N 07/01. Зарегистрировано Управлением юстиции Бухар-Жырауского района Карагандинской области 15 апреля 2010 года N 8-11-92
Акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Бухар-Жырауского района "Об установлении ограничительных мероприятий по бруцеллезу в Актобинском, Умуткерском сельских округах" от 15 января 2010 года N 01/03 (регистрационный N 8-11-88, опубликован 27 февраля 2010 года в районной газете "Сарыарқа" N 8) следующее изменение:
В пункте 10 указанного постановления слова "вступает в силу" заменить словами "вводится в действие".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким района                               Е. Нашаров
Согласовано
Начальник территориальной инспекции
Бухар-Жырауского района
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан                       Е. Кусаев
23.03.2010
Начальник
районного управления внутренних дел        С. Алиев
23.03.2010
Начальник отдела управления
государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора Карагандинской области
по Бухар-Жыраускому району                 С. Сембаев
23.03.2010