Қарқаралы ауданы бойынша 2011 жылға салық салу бірлігіне тіркелген салықтың базалық ставкаларының мөлшері, аудан базарларында бір жолғы талонның бағаларын бекіту туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы XXVIII сессиясының N 28/279 шешімі. Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 21 қаңтарда N 8-13-94 тіркелді. Шешім қабылданған мерзімінің өтуіне байланысты өзінің қолданылуын тоқтатады (Қарқаралы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 3 наурыздағы № 51 хаты)
Ескерту. Шешім қабылданған мерзімінің өтуіне байланысты өзінің қолданылуын тоқтатады (Қарағанды облысы Қарқаралы аудандық мәслихатының 03.03.2016 № 51 хаты).
2001 жылғы 12 маусымдағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасының Кодексі, 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасының Кодексі, 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңы, 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының кодексін (Салық кодексі) қолданысқа енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Заңы негізінде аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарқаралы ауданы бойынша 2011 жылға салық салу бірлігіне тіркелген салықтың базалық ставкаларының мөлшері, аудан базарларында бір жолғы талонның бағасы 1, 2 қосымшаларға сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
Қ. Талдыбаев
Аудандық мәслихат
хатшысы
О. Жүкібаев
Келісілді:
Қарқаралы ауданы бойынша
салық басқармасының бастығы
__________________ Қ. Өтебаев
23 желтоқсан 2010 жыл
Қарқаралы аудандық мәслихатының
2010 жылғы 23 желтоқсандағы
N 28/279 шешіміне
1 қосымша
Айына салық салу бірлігіне тіркелген салықтың базалық ставкаларының мөлшері
Салық салу объектісінің атауы
2011 жылға салынатын тіркелген салықтың базалық ставкасының мөлшері (айлық есептік көрсеткішпен)
1.
Бір ойыншымен ойын өткізуге арналған, ұтысы жоқ ойын автоматы
10
2.
Біреуден артық ойыншылардың қатысуымен ойын өткізуге арналған, ұтысы жоқ ойын автоматы
15
3.
Ойын өткізу үшін пайдаланылатын жеке компьютер
4
4.
Ойын жолы
75
5.
Карт
10
6.
Бильярд үстелі
23
Қарқаралы аудандық мәслихатының
2010 жылғы 23 желтоқсандағы
N 28/279 шешіміне
2 қосымша
Аудан базарларында бір жолғы талонның бағалары
Бір жолғы талон негізіндегі кәсіпкерлік әрекеттің түрлері
Бір жолғы талонның 1 күнгі бағасы
теңгемен 2011 жылға

Об утверждении размеров базовых ставок фиксированного налога на единицу налогообложения, стоимостей разового талона на рынках по Каркаралинскому району на 2011 год
Решение XXVIII сессии Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 23 декабря 2010 года N 28/279. Зарегистрировано Управлением юстиции Каркаралинского района Карагандинской области 21 января 2011 года N 8-13-94. Прекращено действие в связи с истечением срока, на который решение было принято (письмо Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 3 марта 2016 года № 51)
Сноска. Прекращено действие в связи с истечением срока, на который решение было принято (письмо Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 03.03.2016 № 51).
На основании Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" от 12 июня 2001 года, Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" от 10 декабря 2008 года, Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Закона Республики Казахстан "О введении в действие Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) от 10 декабря 2008 года районный Маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить размеры базовых ставок фиксированного налога на единицу налогообложения, стоимости разового талона на рынках по Каркаралинскому району на 2011 год согласно приложениям 1, 2.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
К. Талдыбаев
Секретарь
районного маслихата
О. Жукубаев
Согласовано:
Начальник Налогового управления
по Каркаралинскому району
_____________________ К. Отебаев
23.12.2010 год
Приложение 1
к решению Каркаралинского
районного маслихата N 28/279
от 23 декабря 2010 года
Размеры базовых ставок фиксированного налога на единицу налогообложения в месяц:
N п/п
Наименование объекта налогообложения
Размеры базовых ставок фиксированного налога за 2011 год (в месячных расчетных показателях)
1.
Игровой автомат без выигрыша, предназначенный для проведения игры с одним игроком
10
2.
Игровой автомат без выигрыша, предназначенный для проведения игры с участием более одного игрока
15
3.
Персональный компьютер, используемый для проведения игры
4
4.
Игровая дорожка
75
5.
Карт
10
6.
Бильярдный стол
23
Приложение 2
к решению Каркаралинского
районного маслихата N 28/279
от 23 декабря 2010 года
Стоимости разового талона на рынках по Каркаралинскому району
Виды деятельности по разовым талонам
Стоимость разового талона на 1 день
в тенге за 2011 год