Ауылдық (селолық) жерлерде жұмыс істейтін мамандар лауазымдарының Тізбесін белгілеу туралы
Қарағанды облысы Нұра ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 13 қыркүйектегі N 18/12 қаулысы. Қарағанды облысы Нұра ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 15 қазанда N 8-14-129 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Нұра ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 30 қазандағы N 25/02 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Нұра ауданы әкімдігінің 30.10.2014 N 25/02 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 15 мамырдағы Еңбек кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аудандық бюджет қаражаты есебінен жиырма бес пайызға тарифтік мөлшерлеме және лауазымдық жалақысын көтеруге құқығы бар ауылдық (селолық) жерлерде жұмыс істейтін білім беру, мәдениет және әлеуметтік қамтамасыз мамандары лауазымдарының тізбесі қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Байдулла Қараұлы Шайжановқа жүктелсін.
3. Осы қаулы ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                С. Шайдаров
"КЕЛІСІЛДІ"
Нұра аудандық
мәслихатының хатшысы
Е. Тұранов ___________
2010 жыл 13 қыркүйек
Қосымша
Аудан әкімдігінің
2010 жылғы 13 қыркүйектегі
N 18/12 қаулысына
Аудандық бюджет қаражаты есебінен жиырма бес пайызға тарифтік мөлшерлеме және лауазымдық жалақысын көтеруге құқығы бар ауылдық (селолық) жерлерде жұмыс істейтін білім беру, мәдениет және әлеуметтік қамтамасыз мамандары лауазымдарының тізбесі:
Ескерту. Қосымшаға өзгерту енгізілді - Нұра ауданы әкімдігінің 2010.12.20 N 27/02 қаулысымен (ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Білім беру мамандарының лауазымдары:
1) басшы;
2) басшының орынбасары;
3) әдістеме кабинетінің меңгерушісі;
4) әдіскер;
5) психолог;
6) барлық мамандардың оқытушылары;
7) медициналық бике;
8) аға жетекші;
9) мектепке дейінгі қазыналық кәсіпорынының басшысы;
10) тәрбиеші;
11) музыкалық қызметкер;
12) көркем студия үйірмесінің басшысы;
13) бухгалтер;
14) іс-жүргізуші;
15) экономист;
16) зертханашы;
17) механик;
18) хатшы-машинист;
19) оқу бөлімінің хатшысы;
20) тәрбиешінің көмекшісі;
21) инженер;
22) заң кеңесшісі;
23) қойма меңгерушісі;

Об определении Перечня должностей специалистов работающих в аульной (сельской) местности
Постановление акимата Нуринского района Карагандинской области от 13 сентября 2010 года N 18/12. Зарегистрировано Управлением юстиции Нуринского района Карагандинской области 15 октября 2010 года N 8-14-129. Утратило силу постановлением акимата Нуринского района Карагандинской области от 30 октября 2014 года N 25/02
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Нуринского района Карагандинской области от 30.10.2014 N 25/02.
В соответствии с Трудовым Кодексом Республики Казахстан от 15 мая 2007 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить перечень должностей специалистов образования, культуры и социального обеспечения, работающих в аульной (сельской) местности и имеющих право на повышенные должностные оклады и тарифные ставки на двадцать пять процентов, за счет средств районного бюджета согласно приложению.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Шайжанова Байдуллу Караевича.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его официального опубликования.
Аким района                                С. Шайдаров
"СОГЛАСОВАНО"
Секретарь Нуринского
районного маслихата
Е. Туранов __________
13 сентября 2010 года
Приложение
к постановлению
акимата района N 18/12
от 13 сентября 2010 года
Перечень должностей специалистов образования, культуры и социального обеспечения, работающих в аульной (сельской) местности и имеющих право на повышенные должностные оклады и тарифные ставки на двадцать пять процентов, за счет средств районного бюджета:
Сноска. Приложение с изменениями, внесенными постановлением акимата Нуринского района от 20.12.2010 N 27/02 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его официального опубликования).
1. Должности специалистов образования:
1) руководитель;
2) заместитель руководителя;
3) заведующий методическим кабинетом;
4) методист;
5) психолог;
6) преподаватели всех специальностей;
7) медицинская сестра;
8) старший вожатый;
9) руководитель дошкольного казенного предприятия;
10) воспитатель;
11) музыкальный работник;
12) руководитель кружка художественной студии;
13) бухгалтер;
14) делопроизводитель;
15) экономист;
16) лаборант;
17) механик;
18) секретарь-машинистка;
19) секретарь учебной части;
20) помощник воспитателя;
21) инженер;
22) юрисконсульт;
23) заведующий складом;

24) шаруашылық меңгерушісі;
25) аудармашы;
26) кітапханашы.
27) әскери есепке алу және броньдау жөніндегі маман.
2. Мәдениет мамандарының лауазымдары:
1) мәдениет қазыналық кәсіпорынының басшысы;
2) мәдениет қазыналық кәсіпорыны басшының орынбасары;
3) мәдениет қазыналық кәсіпорынының көркем басшысы;
4) сектор меңгерушісі;
5) кітапханашы;
6) әдіскер;
7) бас библиограф;
8) экскурсовод;
9) өлкетану бөлімінің редакторы;
10) дыбыс режиссеры;
11) хореограф;
12) музыкалық басшы;
13) концертмейстер;
14) нұсқаушы;
15) клуб меңгерушісі;
16) бухгалтер;
17) экономист;
18) инспектор;
19) хатшы;
20) компютерліқ техниканың операторы;
21) қызмет көрсету технигі;
22) шаруашылық меңгеруші;
23) суретші-безендіруші;
24) мәдени ұйымдастырушы;
25) балетмейстер;
26) хормейстер.
3. Әлеуметтік қамтамасыз ету мамандарының лауазымдары бойынша:
1) бөлім меңгерушісі;
2) консультант;
3) әлеуметтік қызметкерлер.

24) заведующий хозяйственной частью;
25) переводчик;
26) библиотекарь.
27) специалист по воинскому учету и бронированию.
2. Должности специалистов культуры:
1) руководитель казенного предприятия культуры;
2) заместитель руководителя казенного предприятия культуры;
3) художественный руководитель казенного предприятия культуры;
4) заведующий сектором;
5) библиотекарь;
6) методист;
7) старший библиограф;
8) экскурсовод;
9) редактор отдела краеведения;
10) звукорежиссер;
11) хореограф;
12) музыкальный руководитель;
13) концертмейстер;
14) инструктор;
15) заведующий клубом;
16) бухгалтер;
17) экономист;
18) инспектор;
19) секретарь;
20) оператор компьютерной техники;
21) техник по обслуживанию;
22) заведующий хозяйственной частью;
23) художник-оформитель;
24) культорганизатор;
25) балетмейстер;
26) хормейстер.
3. Должности специалистов социального обеспечения:
1) заведующий отделом;
2) консультант;
3) социальные работники.