Эпизотиялық сипаттағы қызметтер бойынша біржолғы талондардың құнын белгілеу туралы
Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 32 сессиясының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы N 313 шешімі. Қарағанды облысы Нұра ауданы Әділет басқармасында 2011 жылғы 13 қаңтарда N 8-14-140 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 2 сессиясының 2012 жылғы 16 ақпандағы N 18 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 2 сессиясының 2012.02.16 N 18 (алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының кодексін (Салық кодексі) қолданысқа енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 36 бабы 6 тармағына сәйкес аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Салық органның жүргізген орташа күндік хронометраждық бақылаулар және талдаулар негізінде, эпизотиялық сипаттағы, түрі, жағдайларын жүзеге асыру кәсіпкерлік қызметтің 4 түрі бойынша біржолғы талондардың құны 123 қосымшаларға сәйкес белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың бюджет, қаржы, өнеркәсіп, құрылыс, жолаушылар көлігі, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, аграрлық мәселелері және экология жөніндегі тұрақты комиссиясы (Г. Прокоп) жүктелсін.
3. "Эпизотиялық сипаттағы қызметтер бойынша біржолғы талондардың құның белгілеу туралы" Нұра аудандық мәслихатының 2009 жылғы 22 желтоқсандағы 22 сессиясының N 236 шешімінің (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіміне 2010 жылы 18 қаңтарда N 8-14-112 болып тіркелген, "Нұра" газетінің 2010 жылы 23 қаңтарда N 4 (5140) санында жарияланған) күші жойылған деп танылсын.
4. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            С. Кұрманов
Аудандық мәслихаттың хатшысы               Е. Тұранов
2010 жылғы 22 желтоқсандағы
32 сессиясының
Нұра аудандық мәслихатының
N 313 шешіміне
1 қосымша
N
Эпизотиялық сипаттағы кәсіпкерліктің түрлері
Біржолғы талондардың құны (айлық есеп көрсеткішіне % бойынша) бір күн үшін
1.
Өткізу (стационарлық орындарда өткізуден басқа):
1.1. Газеттер мен журналдарды
7
1.2. Тұқымдар және басқадай отырғызылатын дәнектерді (бұталар, көшеттер)
10
1.3. Бақша дақылдарын
13
1.4. Саяжай мен үй маңында өсірілген гүлдерді
10
1.5. Қосалқы шаруашылықта, бау-бақшада, саябақта өсірілетін азық-түлікті өткізу
4
2.
Жеке тракторлар иелерінің жер участкелерін жырту қызметтері
24
2010 жылғы 22 желтоқсандағы
32 сессиясының
Нұра аудандық мәслихатының
N 313 шешіміне
2 қосымша
Базардың аты
Мамандандырылуы
Сауда орынының түрі
Сауда орнының көлемі
Жинақ мөлшері айлық есеп көрсеткіші % бойынша бір күн үшін
Нұра ауданының базары
Азық-түлік
Сөре
3
2
Етке арнайы
3
2
Сүт
2
2
Өндірістік
Сөре
2,8
2
Қолдан
1,5
2
2010 жылғы 22 желтоқсандағы
32 сессиясының
Нұра аудандық мәслихатының
N 313 шешіміне
3 қосымша
N
Объектінің түрі
Жинақ мөлшері айлық есеп көрсеткіші (%) бойынша бір басқа
Сомасы (теңге)
Бір күн үшін
1.
Жылқы

Об установлении ставок разовых талонов на эпизодические виды деятельности
Решение 32 сессии Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 22 декабря 2010 года N 313. Зарегистрировано Управлением юстиции Нуринского района Карагандинской области 13 января 2011 года N 8-14-140. Утратило силу - решением II сессии Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 16 февраля 2012 года N 18
Сноска. Утратило силу - решением 2 сессии Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 16.02.2012 N 18 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", а также пункта 6 статьи 36 Закона Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О введении в действие кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс)" районный маслихат РЕШИЛ:
1. На основе среднедневных данных хронометражных наблюдений и обследований, проведенных налоговым органом, вида, условий осуществления предпринимательской деятельности установить 4 вида эпизодической деятельности на основе разовых талонов согласно приложений 123.
2. Контроль за исполнением настоящего решения районного маслихата возложить на постоянную комиссию по бюджету, финансам, промышленности, строительству, пассажирскому транспорту, жилищно-коммунальному хозяйству, аграрным вопросам и экологии (Г. Прокоп).
3. Решение 22 сессии Нуринского районного маслихата от 22 декабря 2009 года N 236 "Об установлении ставок разовых талонов на эпизодические виды деятельности" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-14-112 от 18 января 2010 года, опубликовано в газете "Нұра" за N 4 (5140) от 23 января 2010 года) признать утратившим силу.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии                        С. Курманов
Секретарь районного маслихата              Е. Туранов
Приложение 1
к решению 32 сессии
Нуринского районного маслихата
от 22 декабря 2010 года N 313
N
Виды предпринимательской деятельности, носящих эпизодический характер
Стоимость разовых талонов (% от месячного расчетного показателя) за один день
1.
Реализация (кроме стационарных точек):
1. Газеты и журналы
7
2. Семена, рассады (саженцы и деревья)
10
3. Бахчевые
13
4. Цветы, выращенные на дачах и приусадебных участках
10
5. Продукты питания, выращенные на приусадебных участках, садах, дачах
4
2.
Обработка земельных участков владельцами личных тракторов
24
Приложение 2
к решению 32 сессии
Нуринского районного маслихата
от 22 декабря 2010 года N 313
Наименование рынка
Специализированный
Виды торговых мест
Площадь торговых мест
Ставки сбора в % от месячного расчетного показателя за один день
Рынок Нуринского района
Продукты питания
С прилавка
3
2
Для мяса
3
2
Молоко
2
2
Промышленные товары
С прилавка
2,8
2
С рук
1,5
2
Приложение 3
к решению 32 сессии
Нуринского районного маслихата
от 22 декабря 2010 года N 313
N
Наименование объектов
Ставка сбора в % от месячного расчетного показателя за 1 голову
Стоимость за один день (тенге)
1.
Лошади