Түпқараған ауданының Сайын Шапағатов ауылдық округын құру туралы
Маңғыстау облыстық мәслихатының 2010 жылғы 23 шілдедегі № 26/304 шешімі және Маңғыстау облысы әкімдігінің 2010 жылгы 15 шілдедегі № 266 қаулысы. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2010 жылғы 25 тамызда № 2076 тіркелді
Ескерту. Тақырыбы жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы әкімдігінің 29.07.2015 № 224 қаулысымен және Маңғыстау облыстық мәслихатының 29.07.2015 № 27/413 шешімімен (жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Түпқараған аудандық мәслихаты мен Түпқараған ауданы әкімдігінің Түпқараған ауданының Сайын Шапағатов селолық округін құру туралы ұсынысын қарай келіп, «Қазақстан Республикасының әкімшілік - аумақтық құрылыcы туралы» 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 11 - бабының 3 - тармағына сәйкес облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТТІ және облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Сайын Шапағатов елді мекені «ауыл» санатына жатқызылсын.
Ескерту. 1 - тармаққа өзгерістер енгізілді - Маңғыстау облысы әкімдігінің 30.07.2014 № 187 қаулысымен және Маңғыстау облыстық мәслихатының 30.07.2014 № 18/281 шешімімен(жарияланғаннан кейін 10 күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Ақшұқыр ауылдық округі құрамынан бөліп, шекарасы Сайын Шапағатов ауылы аумағындағы, орталығы осы ауыл болатын Түпқараған ауданының Сайын Шапағатов ауылдық округі құрылсын.
Ескерту. 2 - тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы әкімдігінің 29.07.2015 № 224 қаулысымен және Маңғыстау облыстық мәслихатының 29.07.2015 № 27/413 шешімімен (жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
3. Осы қаулы мен шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                             Қ. Көшербаев
Сессия төрағасы                         Қ. Келжанов
Облыстық
мәслихат хатшысы                        Б. Шелпеков

Об образовании сельского округа Саина Шапагатова Тупкараганского района
Решение Мангистауского областного маслихата № 26/304 от 23 июля 2010 года и постанавление Мангистауского областного акимата № 266 от 15 июля 2010 года. Зарегистрировано Департментом Юстиции Мангистауской области № 2076 от 25 августа 2010 года
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
Рассмотрев предложения Тупкараганского районного маслихата и акимата Тупкараганского района об образовании сельского округа Саина Шапагатова Тупкараганского района, и в соответствии с подпунктом 3) статьи 11 Закона Республики Казахстан «Об административно - территориальном устройстве Республики Казахстан» от 8 декабря 1993 года акимат области ПОСТАНОВИЛ и областной маслихат РЕШИЛ:
1. Отнести населенный пункт Саина Шапагатова к категории «село».
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными постанавлением Мангистауского областного акимата от 30.07.2014 № 187 и решением   Мангистауского областного маслихата от 30.07.2014 № 18/281(вводится в действие через 10 дней после опубликования)
2. Образовать сельский округ Саина Шапагатова Тупкараганского района в границах села Саина Шапагатова с центром в селе Саина Шапагатова, выделив его из состава Акшукурского сельского округа.
3. Настоящее постановление и решение вводятся в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Аким области                                  К. Кушербаев
Председатель сессии                           К. Кельджанов
Секретарь
областного маслихата                          Б. Чельпеков