"Жол картасы шеңберінде" халықты жұмысқа орналастыру үшін әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру туралы
Жаңаөзен қаласының әкімдігінің 2010 жылғы 29 желтоқсандағы № 947 Қаулысы. Жаңаөзен қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 31 желтоқсанда № 11-2-154 тіркелді
«Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының және «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылы 10 наурыздағы № 274 «Мемлекет басшысының 2009 жылы 6 наурыздағы «Дағдарыстан жаңару мен дамуға» атты Қазақстан халқына жолдауын іске асыру жөніндегі Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылға арналған іс - қимыл жоспарын (Жол картасын) орындау жөніндегі іс-шаралар жоспарын бекіту туралы» және облыс әкімдігінің 2009 жылы 16 наурыздағы № 746 - 1 «Мемлекет басшысының 2009 жылғы 6 наурыздағы «Дағдарыстан жаңару мен дамуға» атты Қазақстан халқына Жолдауын жүзеге асыру жөніндегі Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылға арналған іс - қимыл жоспарын (Жол картасын) орындау жөніндегі іс - шаралар жоспарын бекіту туралы» қаулыларын іске асыру мақсатында, қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Жаңаөзен қалалық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі-уәкілетті орган) заңда белгіленген тәртіппен жұмыссыздыққа жататын жұмыссыз азаматтарды уақытша жұмысқа орналастыру үшін әлеуметтік жұмыс орындарын құру бойынша жұмыстарды ұйымдастырылсын.
2. 2011 жылға арналған жұмыссыздарды жұмысқа орналастыру үшін әлеуметтік жұмыс орындарын беруші және құрушы шаруашылық мекемелердің тізбесі және еңбекақы мөлшері қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3. «Жол қартасы шеңберінде жұмыссыздарды жұмысқа орналастыру үшін әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру туралы» қала әкімдігінің 2009 жылғы 23 желтоқсандағы № 1829 қаулысы (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11–2–127 нөмерімен тіркелген, 2009 жылы 31 желтоқсандағы № 52 (1439) «Жаңаөзен» газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулының орындалысын бақылау қала әкімінің орынбасары Қ.Боранбаеваға жүктелсін.
5. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі                              О.Сарбөпеев
КЕЛІСІЛДІ:
Қ.Қ. Боранбаева
29 желтоқсан 2010 ж
Н.Б.Ғұмарова
29 желтоқсан 2010 ж
«Жаңаөзен қалалық экономика және
бюджеттік жоспарлау бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы
Р.К.Джантлеуова
29 желтоқсан 2010 ж
«Жаңаөзен қалалық қаржылар бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы
М.И.Абубикиров
29 желтоқсан 2010 ж
«Жаңаөзен қалалық жұмыспен қамту
және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы
2010 жылы 29 желтоқсан
№ 947 қала әкімдігінің қаулысына
қосымша
2011 жылы халықтың нысаналы топтарына арналған әлеуметтік жұмыс орындарын беруші және құрушы шаруашылық мекемелердің тізбесі және еңбекақы мөлшері
N Мекемелердің атаулары әлеуметтік жұмыс орын (адам) Бір адамға төлене-тін
еңбек-
ақы
мөлшері /теңге/
Жұмыс мер-
зімі
Жұмыс көле-мі
барлығы Соның ішіндемүге-
дектер
Оралмандар саны

Об организации социальных рабочих мест для трудоустройства населения в рамках "Дорожной карты"
Постановление акимата города Жанаозен от 29 декабря 2010 года № 947. Зарегистрировано Управлением юстиции города Жанаозен 31 декабря 2010 года № 11-2-154
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения» и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», во исполнении постановления Правительства Республики Казахстан от 10 марта 2009 года № 274 «Об утверждении Плана мероприятий по исполнению Плана действий Правительства Республики Казахстан на 2009 год по реализации Послания Главы государства народу Казахстана от 6 марта 2009 года «Через кризис к обновлению и развитию» (Дорожная карта)» и постановления акимата области от 16 марта 2009 года № 746-1 «Об утверждении Плана мероприятий по исполнению Плана действий Правительства Республики Казахстан на 2009 год по реализации Послания Главы государства народу Казахстана от 6 марта 2009 года «Через кризис к обновлению и развитию» (Дорожная карта)», акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Государственному учреждению «Жанаозенский городской отдел занятости и социальных программ» (далее – уполномоченный орган) в установленном законом порядке провести работы по организации социальных рабочих мест для трудоустройства граждан относящихся к безработным.
2. Согласно приложению утвердить размер оплаты труда и перечень предприятий создающих и предлагающих социальные рабочие места для трудоустройства безработных на 2011 год.
3. Признать утратившим силу постановление акимата города от 23 декабря 2009 года № 1829 «Об организации социальных рабочих мест для трудоустройства населения в рамках «Дорожной карты» (зарегистрирован в реестре нормативных правовых актов под № 11-2-127, опубликован в газете «Жанаозен» от 31 декабря 2009 года № 52 (1439).
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заметителя акима города К. Боранбаеву.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким города                      О. Сарбопеев
Приложение
к постановлению акимата города Жанаозен
от «29» декабря № 947
Размер оплаты труда и перечень предприятий создающих и предлагающих социальные рабочие места для трудоустройства безработных на 2011 год.
Наименование организации социальное рабочие места (чел) Размер заработной платы на одного человека /тенге/ Срок работы Объем работы
Всего В том числе инвалиды Оралманы