2010 жылы жекешелендірудің алдын ала жүргізілетін сатысына жататын мемлекеттік коммуналдық меншік объектісін анықтау туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2010 жылғы 1 маусымдағы № 208 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2010 жылғы 2 шілдеде № 3727 тіркелді. Күші жойылды - Қолданыстағы мерзімінің тоқтатылуымен байланысты Қостанай облысы әкімі аппараты басшысының 2011 жылғы 23 маусымдағы № 08-10/1744 хатымен
Ескерту. Күші жойылды - Қолданыстағы мерзімінің тоқтатылуымен байланысты Қостанай облысы әкімі аппараты басшысының 2011.06.23 № 08-10/1744 хатымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабына, "Жекешелендіру туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 23 желтоқсандағы Заңының 16-бабына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жекешелендiрудiң алдын ала жүргiзiлетiн сатысына жататын Қостанай облысы, Қостанай қаласы, Складская көшесі, 12 мекенжайында орналасқан № 5 бағдар айырушы соңғы бағанынаң бастап аумағының тірегіне дейін ұзындығы 587,5 қума метр теміржол тармағы - коммуналдық меншік объектісі болып анықталсын.
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                                С. Кулагин
КЕЛІСІЛДІ
"Қостанай облысы әкімдігінің
қаржы басқармасы" ММ бастығы
___________ С. Аймұхамбетова
"Қостанай облысы әкімдігінің
экономика және бюджеттік жоспарлау
басқармасы" ММ бастығы
______________ М. Щеглова

Об определении объекта государственной коммунальной собственности, подлежащего предварительной стадии приватизации в 2010 году
Постановление акимата Костанайской области от 1 июня 2010 года № 208. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 2 июля 2010 года № 3727. Утратило силу в связи с прекращением срока действия - письмо руководителя аппарата акима Костанайской области от 23 июня 2011 года № 08-10/1744
Сноска. Утратило силу в связи с прекращением срока действия - письмо руководителя аппарата акима Костанайской области от 23.06.2011 № 08-10/1744.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьи 16 Закона Республики Казахстан от 23 декабря 1995 года "О приватизации" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить объект коммунальной собственности - железнодорожная ветка, протяженностью 587,5 погонного метра, от предельного столбика стрелочного перевода № 5 до упора, расположенный по адресу: Костанайская область, город Костанай, улица Складская, 12, подлежащей предварительной стадии приватизации.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области                               С. Кулагин
СОГЛАСОВАНО
Начальник ГУ "Управление финансов
акимата Костанайской области"
______________ С. Аймухамбетова
Начальник ГУ "Управление экономики
и бюджетного планирования акимата
Костанайской области"
______________ М. Щеглова