Сарыколь ауданының әкімшілік-аумақтық құрылысындағы өзгерістер туралы
Бірлескен Қостанай облысы әкімдігінің 2010 жылғы 19 қазандағы № 6 бр қаулысы және Қостанай облысы мәслихатының 2010 жылғы 19 қазандағы № 340 шешімі. Қостанай облысы Әділет департаментінде 2010 жылғы 19 қарашада № 3738 тіркелді
Ескерту. Мемлекеттік тілдегі бүкіл мәтін бойынша "селолық", "селосы", "селосының" деген сөздер тиісінше "ауылдық", "ауылы", "ауылының" деген сөздермен ауыстырылды, орыс тіліндегі мәтін өзгермейді - Қостанай облысы әкімдігінің 04.07.2014 № 9 қаулысымен және Қостанай облысы мәслихатының 04.07.2014 № 297 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы әкімшілік-аумақтық құрылыс туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 3-бабы 6) тармақшасына, 8 және 11-баптарына сәйкес және Сарыкөл ауданының жергілікті өкілді және атқарушы органдарының пікірін есепке ала отырып Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Қостанай облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Тұрғындар саны 50 адамнан кем мына елді мекендер таратылсын:
Сарыкөл ауданы Лесной ауылдық округінің Ақсу ауылы;
Сарыкөл ауданы Ленинград ауылдық округінің Есіл ауылы;
Сарыкөл ауданы Тагильский ауылдық округінің Новодудаковка ауылы.
2. Таратылған елді мекендер енгізілсін:
Ақсу ауылы Сарыкөл ауданы Лесной ауылдық округінің Большие Дубравы ауылының құрамына;
Есіл ауылы Сарыкөл ауданы Ленинград ауылдық округінің Қарашілік ауылының құрамына;
Новодудаковка ауылы Сарыкөл ауданы Тагильский ауылдық округінің Тагильское ауылының құрамына.
3. Осы қаулы мен шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай облысың әкімі                     С. Кулагин
Сессия төрағасы                            С. Есжанов
Қостанай облыстық
мәслихатының хатшысы                       С. Төкенов

Об изменениях в административно-территориальном устройстве Сарыкольского района
Совместное постановление акимата Костанайской области от 19 октября 2010 года № 6 св и решение маслихата Костанайской области от 19 октября 2010 года № 340. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 19 ноября 2010 года № 3738
Сноска. По всему тексту на государственном языке слова "селолық", "селосы", "селосының" заменены соответственно словами "ауылдық", "ауылы", "ауылының", текст на русском языке не меняется - постановлением акимата Костанайской области от 04.07.2014 № 9 и решением маслихата Костанайской области от 04.07.2014 № 297 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 6) статьи 3, статьями 8 и 11 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и с учетом мнения представительного и исполнительного органов Сарыкольского района акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Костанайский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Упразднить следующие населенные пункты с количеством населения менее 50 человек:
село Аксу Лесного сельского округа Сарыкольского района;
село Ишимское Ленинградского сельского округа Сарыкольского района;
село Новодудаковка Тагильского сельского округа Сарыкольского района.
2. Включить упраздненные населенные пункты:
село Аксу в состав села Большие Дубравы Лесного сельского округа Сарыкольского района;
село Ишимское в состав села Карашилик Ленинградского сельского округа Сарыкольского района;
село Новодудаковка в состав села Тагильское Тагильского сельского округа Сарыкольского района.
3. Настоящее постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Костанайской области                  С. Кулагин
Председатель сессии                        С. Ещанов
Секретарь Костанайского
областного маслихата                       С.Тукенов