Мәслихаттың 2009 жылғы 21 сәуірдегі № 198 "Біржолғы талондар құнын белгілеу туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 2010 жылғы 20 қазандағы № 348 шешімі. Қостанай облысы Қостанай қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 9 қарашада № 9-1-154 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 2013 жылғы 22 қаңтардағы № 106 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 2013.01.22 № 106 шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының кодексін (Салық кодексі) қолданысқа енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Заңына сәйкес Қостанай қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Біржолғы талондар құнын белгілеу туралы" мәслихаттың 2009 жылғы 21 сәуірдегі № 198 шешіміне (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-1-128 тіркелген, 2009 жылдың 16 маусымында "Қостанай" газетінде жарияланған) мына өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы "жеке тұлғалар" деген сөздер "Қазақстан Республикасының азаматтары, оралмандар" деген сөздермен ауыстырылсын;
2-тармақтағы "жеке тұлғалар" деген сөздер "Қазақстан Республикасының азаматтары, оралмандар" деген сөздермен ауыстырылсын;
1-қосымшадағы "жеке тұлғалар" деген сөздер "Қазақстан Республикасының азаматтары, оралмандар" деген сөздермен ауыстырылсын;
2-қосымшадағы "жеке тұлғалар" деген сөздер "Қазақстан Республикасының азаматтары, оралмандар" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
№ 4 сайлау округі
бойынша депутаты                           А.Айдосов
Қостанай қалалық
мәслихатының хатшысы                       Г.Уралова
КЕЛІСІЛДІ:
"Қазақстан Республикасы
Қаржы Министрлігі Салық
комитетінің Қостанай облысы
Қостанай қаласы бойынша
салық басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің
бастығы
____________ Е. Бексейітов

О внесении изменений в решение маслихата от 21 апреля 2009 года № 198 "Об установлении стоимости разовых талонов"
Решение маслихата города Костаная Костанайской области от 20 октября 2010 года № 348. Зарегистрировано Управлением юстиции города Костаная Костанайской области 9 ноября 2010 года № 9-1-154. Утратило силу - Решением маслихата города Костаная Костанайской области от 22 января 2013 года № 106
Сноска. Утратило силу - Решением маслихата города Костаная Костанайской области от 22.01.2013 № 106.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О введении в действие Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс)", Костанайский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "Об утверждении стоимости разовых талонов" от 21 апреля 2009 года № 198 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-1-128, опубликованное 16 июня 2009 года в газете "Костанай") следующие изменения:
в пункте 1 слова "физических лиц" заменить словами "граждан Республики Казахстан, оралманов";
в пункте 2 слова "физических лиц" заменить словами "граждан Республики Казахстан, оралманов";
в приложении 1 слова "физических лиц" заменить словами "граждан Республики Казахстан, оралманов";
в приложении 2 слова "физических лиц" заменить словами "граждан Республики Казахстан, оралманов".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии,
депутат по избирательному
округу № 4                                 А. Айдосов
Секретарь Костанайского
городского маслихата                       Г. Уралова
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Налоговое
управление по городу
Костанаю Костанайской
области Налогового комитета
Министерства финансов
Республики Казахстан"
_____________ Е. Бексеитов