Ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 2570 қаулысы. Қостанай облысы Қостанай қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 25 қаңтарда № 9-1-161 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 28 қаңтардағы № 215 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 28.01.2015 № 215 қаулысымен (қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді).
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 720-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына сәйкес, Қостанай қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Кәсіпорындардың қажеттілігіне сәйкес қоса беріліп отырған 2011 жылы Жұмыссыздар үшін ұйымдастырылатын ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі  және жағдайлары бекітілсін.
2. "Қостанай қаласы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалары бөлімі" мемлекеттік мекемесі жұмыссыздарды қоғамдық жұмыстарға жібергенде осы қаулыны басшылыққа алсын.
3. "Қостанай қаласы әкімдігінің қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі "Еңбекпен қамту бағдарламасы" бюджеттік бағдарламасы бойынша қаржыландыруды жүзеге асырсын.
4. Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі қоғамдық жұмыстарға қатысушылардың әлеуметтік сақтандыру мемлекеттік қорына, әлеуметтік салық, қосылған құн салығына әлеуметтік аударылымдары және жыл сайынғы еңбек демалысының пайдаланбаған күндері үшін өтем төлемдері ескеріліп, орындалған жұмыстардың (қызметтердің) актісінің негізінде Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген ең төменгі айлық жалақының бір жарым көлемінде еңбекақыларына жұмыс берушілердің 2011 жылғы шығындарын өтесін.
5. "Ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" Қостанай қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 31 желтоқсандағы № 2461 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-1-139 нөмірімен тіркелген, 2010 жылғы 9 ақпандағы "Костанай" газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
6. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
7. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай қаласы әкімінің орынбасары М.Жұрқабаевқа жүктелсін.
Қостанай қаласының әкімі                   Ж. Нұрғалиев
КЕЛІСІЛГЕН
"Қостанай облысы әкімдігінің
денсаулық сақтау басқармасының
"Қостанай қалалық ауруханасы"
мемлекеттік коммуналдық
қазыналық кәсіпорнының бас
дәрігері
________________ С. Шуменбаев
"Қостанай облысы әкімдігінің
денсаулық сақтау басқармасының
"Қостанай перзентханасы"
мемлекеттік коммуналдық
қазыналық кәсіпорнының бас
дәрігері
_______________ Т. Булгацевич
"ДК-Мақсат" жауапкершілігі
шектеулі серіктестігінің
директоры
_________________ В. Чикунов
"Помощь" қоғамдық қорының
атқарушы директоры
_______________ Ю. Калюжный
Қостанай қаласы әкімдігінің

Об организации оплачиваемых общественных работ
Постановление акимата города Костаная Костанайской области от 24 декабря 2010 года № 2570. Зарегистрировано Управлением юстиции города Костаная Костанайской области 25 января 2011 года № 9-1-161. Утратило силу постановлением акимата города Костаная Костанайской области от 28 января 2015 года № 215
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Костаная Костанайской области от 28.01.2015 № 215 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии со статьями 720 Закона Республики Казахстан "О занятости населения", статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат города Костаная ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В соответствии с потребностью предприятий утвердить прилагаемый Перечень организаций, виды, объемы и условия общественных работ, организуемых для безработных в 2011 году.
2. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ акимата города Костаная" руководствоваться данным постановлением при направлении безработных на общественные работы.
3. Государственному учреждению "Отдел финансов акимата города Костаная" осуществлять финансирование по бюджетной программе "Программа занятости".
4. Администратору бюджетной программы возмещать расходы работодателей на оплату труда участников общественных работ в полуторном размере минимальной месячной заработной платы, установленной законодательством Республики Казахстан на 2011 год, на основании акта выполненных работ (услуг) с учетом социальных отчислений в государственный фонд социального страхования, социального налога, налога на добавленную стоимость и компенсационных выплат за неиспользованные дни оплачиваемого ежегодного трудового отпуска.
5. Признать утратившим силу постановление акимата города Костаная "Об организации оплачиваемых общественных работ" от 31 декабря 2009 года № 2461 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 9-1-139, опубликовано от 9 февраля 2010 года в газете "Костанай").
6. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
7. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Костаная М. Журкабаева.
Аким города Костаная                       Ж. Нургалиев
СОГЛАСОВАНО
Главный врач государственного
коммунального казенного
предприятия "Костанайская
городская больница" Управления
здравоохранения акимата
Костанайской области
_________________ С. Шуменбаев
Главный врач государственного
коммунального казенного
предприятия "Костанайский
родильный дом" Управления
здравоохранения акимата
Костанайской области
_______________ Т. Булгацевич
Директор товарищества с
ограниченной ответственностью
"ДК-Мақсат"
__________________ В. Чикунов
Исполнительный директор
Общественного фонда "Помощь"
_______________ Ю. Калюжный
Утвержден постановлением
акимата города Костаная

2010 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 2570 қаулысымен бекітілген
2011 жылы Жұмыссыздар үшін ұйымдастырылатын ұйымдардың тізбесі,
қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі және жағдайлары
Ұйымның атауы
Жұмыс түрлері
Жұмыс
көлемі,
сағат
Жұмыс
жағдайлары
1
"Қостанай
қаласы
әкімдігінің
тұрғын үй -
коммуналдық
шаруашылығы,
жолаушылар
көлігі және
автомобиль
жолдары
бөлімі"
мемлекеттік
мекемесінің
Қостанай
қаласы
әкімдігінің
"Тазалық-2000"
мемлекеттік
коммуналдық
кәсіпорны
Қала аумағын
абаттандыруға,
алдын ала
кәсіптік
даярлауды
талап етпейтін
көмек.
99650
Қазақстан
Республикасының
еңбек
заңнамасында
көзделген
шектеулерді
ескере отырып,
екі демалыс
күні, бір
сағаттан кем
емес түскі ас
үзілісі бар
қоғамдық
жұмыстардың бір
қатысушысының
жұмыс аптасының
ұзақтығы -
аптасына 40
сағаттан
аспайды.
2
Қостанай
қаласы
әкімдігінің
"Қостанай-Су"
мемлекеттік
коммуналдық
кәсіпорны
Учаскелер
алаңын өлшеу,
хабарламаларды
, шақыру
қағаздарды
және ескерту
қағаздарды
беру,
актілерді
жасау
жұмыстарды
жүргізуге
алдын ала
кәсіптік
даярлауды
талап етпейтін
көмек.
23254
Қазақстан
Республикасының
еңбек
заңнамасында
көзделген
шектеулерді
ескере отырып,
екі демалыс
күні, бір
сағаттан кем
емес түскі ас
үзілісі бар
қоғамдық
жұмыстардың бір
қатысушысының
жұмыс аптасының
ұзақтығы -
аптасына 40
сағаттан
аспайды.
3
"Қостанай
қаласы
әкімдігінің
тұрғын үй -
коммуналдық
шаруашылығы,
жолаушылар
көлігі және
автомобиль
жолдары
бөлімі"
мемлекеттік
мекемесінің
Қостанай
қаласы
әкімдігінің
"Теркомодақ"
мемлекеттік
коммуналдық
кәсіпорны
"Текстильный",
"Южный",
"Западный",
"Элеваторный"
шағын
аудандарының
аумағын
абаттандыруға
алдын ала
кәсіптік
даярлауды
талап етпейтін
көмек.
49825
Қазақстан
Республикасының
еңбек
заңнамасында
көзделген
шектеулерді
ескере отырып,
екі демалыс
күні, бір
сағаттан кем
емес түскі ас
үзілісі бар
қоғамдық
жұмыстардың бір
қатысушысының
жұмыс аптасының
ұзақтығы -
аптасына 40
сағаттан
аспайды.
4
"Қостанай
қаласы
әкімдігінің
тұрғын үй -
коммуналдық
шаруашылығы,
жолаушылар
көлігі және
автомобиль
жолдары
бөлімі"
мемлекеттік
мекемесінің
Қостанай
қаласы
әкімдігінің
"Мәдениет және
демалыс паркі"
мемлекеттік
коммуналдық
кәсіпорны
Орталық сквер
және қалалық
жағажай
аумағын
абаттандыруға
алдын ала
кәсіптік
даярлауды
талап етпейтін
көмек.
36541
Қазақстан
Республикасының
еңбек
заңнамасында
көзделген
шектеулерді
ескере отырып,
екі демалыс
күні, бір
сағаттан кем
емес түскі ас
үзілісі бар
қоғамдық
жұмыстардың бір
қатысушысының
жұмыс аптасының
ұзақтығы -
аптасына 40
сағаттан
аспайды.
5
"Қостанай
қаласы
әкімдігінің
тұрғын үй -
коммуналдық
шаруашылығы,
жолаушылар
көлігі және
автомобиль
жолдары
бөлімі"
мемлекеттік
мекемесінің
Қостанай
қаласы
әкімдігінің
"Тұрғын үй-
эксплуатация
лық қызмет"
мемлекеттік
коммуналдық
кәсіпорны
"Наурыз" шағын
ауданының
аумағын,
"Қостанай-2"
шағын
ауданының
тұрғын
секторының жер
төле жайларын
абаттандыруға
алдын ала
кәсіптік
даярлауды
талап етпейтін
көмек.

от 24 декабря 2010 года
№ 2570
Перечень организаций, виды, объемы и условия общественных
работ, организуемых для безработных в 2011 году
Наименование
организации
Виды
работ
Объемы
работ,
в часах
Условия работ
1
Государственное
коммунальное
предприятие
"Тазалык 2000"
акимата города
Костаная
государственного
учреждения
"Отдел
жилищно-
коммунального
хозяйства,
пассажирского
транспорта и
автомобильных
дорог акимата
города Костаная"
Помощь в
благоуст
ройстве
террито
рии
города,
не
требующая
предвари
тельной
профессио
нальной подготов
ки.
99650
Продолжительность
рабочего времени
одного участника
общественных
работ – не более
40 часов в
неделю, учитывая
ограничения,
предусмотренные
трудовым
законодательством
Республики
Казахстан, с
двумя выходными
днями, обеденным
перерывом не
менее одного
часа.
2
Государственное
коммунальное
предприятие
"Костанай-Су"
акимата города
Костаная
Помощь в
проведе
нии работ
по замеру
площади
участков,
вручению
уведомле
ний,
повесток
и напоми
наний,
составле
нию
актов, не
требующая
предвари
тельной
профессио
нальной
подготов
ки.
23254
Продолжительность
рабочего времени
одного участника
общественных
работ – не более
40 часов в
неделю, учитывая
ограничения,
предусмотренные
трудовым
законодательством
Республики
Казахстан, с
двумя выходными
днями, обеденным
перерывом не
менее одного
часа.
3
Государственное
коммунальное
предприятие
"Теркомсоюз"
акимата города
Костаная
государственного
учреждения
"Отдел жилищно-
коммунального
хозяйства,
пассажирского
транспорта и
автомобильных
дорог акимата
города Костаная"
Помощь в
благоуст
ройстве
террито
рии
микрорайо
нов
"Текстиль
ный",
"Южный"
"Западный
", "Элева
торный",
не
требующая
предвари
тельной
профессио
нальной
подготов
ки.
49825
Продолжительность
рабочего времени
одного участника
общественных
работ – не более
40 часов в
неделю, учитывая
ограничения,
предусмотренные
трудовым
законодательством
Республики
Казахстан, с
двумя выходными
днями, обеденным
перерывом не
менее одного
часа.
4
Государственное
коммунальное
предприятие
"Парк культуры и
отдыха" акимата
города Костаная
государственного
учреждения
"Отдел жилищно-
коммунального
хозяйства,
пассажирского
транспорта и
автомобильных
дорог акимата
города Костаная"
Помощь в
благоуст
ройстве
террито
рии
централь
ного
сквера и
городско
го пляжа,
не
требующая
предвари
тельной
профессио
нальной
подготов
ки.
36541
Продолжительность
рабочего времени
одного участника
общественных
работ – не более
40 часов в
неделю, учитывая
ограничения,
предусмотренные
трудовым
законодательством
Республики
Казахстан, с
двумя выходными
днями, обеденным
перерывом не
менее одного
часа.
5
Государственное
коммунальное
предприятие
"Жилищно-
эксплуатационная
служба акимата
города Костаная
государственного
учреждения
"Отдел жилищно-
коммунального
хозяйства,
пассажирского
транспорта и
автомобильных
дорог акимата
города Костаная"
Помощь в
благоуст
ройстве
террито
рии
микрорайо
на
"Наурыз",
подваль
ных
помещений
жилого
сектора
микрорайо
на
"Костанай
-2", не
требующая
предвари
тельной
профессио
нальной подготов
ки.