Жер салығының базалық ставкаларын түзету туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2010 жылғы 8 ақпандағы № 287 шешімі. Қостанай облысы Рудный қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 17 ақпанда № 9-2-153 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2016 жылғы 4 мамырдағы № 19 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 04.05.2016 № 19 шешімімен.
Ескерту. Бүкіл мәтін бойынша "Автотұраққа, автомобильге май құю станцияларына бөлінген (бөліп шығарылған) және казино орналасқан жерлерді қоспағанда" сөздері "Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық Кодексі) Кодексінің 386-бабының 1-1-тармағында көрсетілгеннен басқа, автотұрақтарға (паркингтерге), автомобильге май құю станцияларына және казиноға бөлінген (бөліп шығарылған) жерлерді қоспағанда" сөздерімен ауыстырылды - Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2010.10.22 № 363 (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енеді) шешімімен.
"Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық Кодексі) Кодексінің 386-бабының 1-1-тармағында көрсетілгеннен басқа, автотұрақтарға (паркингтерге), автомобильге май құю станцияларына және казиноға бөлінген (бөліп шығарылған) жерлерді қоспағанда" деген сөздер "Автотұраққа (паркингтерге), автомобильге май құю станцияларына бөлінген (бөліп шығарылған) және казино орналасқан жерлерді қоспағанда" деген сөздермен ауыстырылсын - Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2010.12.23 № 393 (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енеді) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Кодексіне сәйкес және Рудный қаласының жерлерін аймақтарға бөлу сұлбасының негізінде мәслихат ШЕШТІ:
1. Автотұраққа (паркингтерге), автомобильге май құю станцияларына бөлінген (бөліп шығарылған) және казино орналасқан жерлерді қоспағанда, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Кодексінің 381-бабымен белгіленген жер салығының базалық ставкаларын түзету қосымшаға сәйкес жүзеге асырылсын.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Он бірінші кезекті сессияның
төрағасы, Қалалық мәслихаттың
хатшысы В. Лощинин
КЕЛІСІЛДІ:
Рудный қаласы әкімдігінің
"Рудный қалалық қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
_________________ М. Досболов
08.02.2010
Рудный қаласы әкімдігінің
"Рудный қалалық экономика және
бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
_________________ С. Искуженов
08.02.2010
"Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігі Салық комитетінің
Қостанай облысы бойынша салық
департаментінің Рудный қаласы
бойынша салық басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
____________________ Е. Зикеев
08.02.2010
Мәслихаттың
2010 жылғы 8 ақпандағы
№ 287 шешіміне қосымша
Автотұраққа (паркингтерге), автомобильге май құю
станцияларына бөлінген (бөліп шығарылған) және казино
орналасқан жерлерді қоспағанда, Қазақстан Республикасының

О корректировке базовых ставок земельного налога
Решение маслихата города Рудного Костанайской области от 8 февраля 2010 года № 287. Зарегистрировано Управлением юстиции города Рудного Костанайской области 17 февраля 2010 года № 9-2-153. Утратило силу решением маслихата города Рудного Костанайской области от 4 мая 2016 года № 19
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Рудного Костанайской области от 04.05.2016 № 19.
Сноска. По всему тексту слова "за исключением земель, выделенных (отведенных) под автостоянки, автозаправочные станции и занятых под казино" заменены словами "за исключением земель, выделенных (отведенных) под автостоянки (паркинги), кроме указанных в пункте 1-1 статьи 386 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), автозаправочные станции и занятых под казино" решением маслихата города Рудного Костанайской области от 22.10.2010 № 363 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
слова "за исключением земель, выделенных (отведенных) под автостоянки (паркинги), кроме указанных в пункте 1-1 статьи 386 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), автозаправочные станции и занятых под казино" заменить словами "за исключением земель, выделенных (отведенных) под автостоянки (паркинги), автозаправочные станции и занятых под казино" решением маслихата города Рудного Костанайской области от 23.12.2010 № 393 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) и на основании Схемы зонирования земель города Рудного маслихат РЕШИЛ:
1. Осуществить корректировку базовых ставок земельного налога, установленных статьей 381 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), за исключением земель, выделенных (отведенных) под автостоянки (паркинги), автозаправочные станции и занятых под казино согласно приложению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель одиннадцатой
очередной сессии,
Секретарь городского маслихата В. Лощинин
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного учреждения
"Рудненский городской отдел финансов"
акимата города Рудного
________________________ М. Дуспулов
08.02.2010
Начальник государственного учреждения
"Рудненский городской отдел экономики
и бюджетного планирования" акимата
города Рудного
_____________________ С. Искуженов
08.02.2010
Начальник государственного учреждения
"Налоговое управление по городу Рудному
Налогового департамента по Костанайской
области Налогового комитета
Министерства финансов Республики Казахстан"
_________________________________ Е. Зикеев
08.02.2010
Приложение
к решению маслихата
от 8 февраля 2010 года № 287
Корректировка базовых ставок земельного налога,
установленных статьей 381 Кодекса Республики Казахстан