2010 жылға арналған Алтынсарин ауданының әкімшілік аумағында тұратын халықтың нысаналы топтарын анықтау туралы
Қостанай облысы Алтынсарин ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 7 сәуірдегі № 95 қаулысы. Қостанай облысы Алтынсарин ауданының Әділет бсқармасында 2010 жылғы 21 сәуірде № 9-5-105 тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 23 қаңтар 2001 жылғы Заңының 31-бабының 1-тармағының 13)-тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Халықты жұмыспен қамту туралы" 23 қаңтар 2001 жылғы Заңының 5-бабына, 7-бабының 2)-тармақшасына сәйкес Алтынсарин ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес 2010 жылға арналған, Алтынсарин ауданының әкімшілік аумағында тұратын халықтың нысаналы топтары анықталсын.
2. "Алтынсарин ауданы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі тұрғындардың нысаналы топтарына жататын тұлғалардың жұмысқа орналасуына жәрдем беруді қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің бірінші орынбасарының міндетін атқарушы А.А. Кенжеғаринге жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                              А. Бондаренко
Әкімдіктің
2010 жылғы 7 сәуір № 95
қаулысына қосымша
2010 жылға арналған, Алтынсарин ауданының
әкімшілік аумағында тұратын халықтың нысаналы топтары
Ескерту. Қосымшаға өзгерту енгізілді - Қостанай облысы Алтынсарин ауданы әкімдігінің 2010.04.28 № 124 (қолданысқа енгізілу тәртібін 3-тармақтан қараңыз) қаулысымен.
1. Аз қамтылғандар.
2. Жиырма бір жасқа дейінгі жастар.
3. Жиырма үш жасқа дейінгі балалар үйлерінің тәрбиеленушілері, жетім балалар және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балалар.
4. Кәмелеттік жасқа толмаған балаларды тәрбиелеуші жалғызілікті, көп балалы ата-аналар.
5. Қазақстан Республикасының Заңдарында белгіленген тәртіппен асырауында тұрақты күтімді, көмекті немесе қадағалауды қажет етеді деп танылған, адамдары бар азаматтар.
6. Зейнеткерлікке шығу алдындағы тұлғалар (жасына байланысты зейнеткерлікке шығуға екі жыл қалған).
7. Мүгедектер.
8. Қазақстан Республикасының Қарулы Күштері қатарынан босатылған тұлғалар;
9. Бас бостандығынан айыру және (немесе) мәжбүрлеп емдеу орындарынан босатылған тұлғалар.
10. Оралмандар.
11. Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру ұйымдарын бітірушілер.
12. Жұмыс берушінің-заңды тұлғаның таратылуына немесе жұмыс берушінің-жеке тұлғаның қызметін тоқтатуына, қызметкерлердің штаты немесе санының қысқартылуына байланысты босатылған тұлғалар.

Об определении целевых групп населения, проживающих на административной территории Алтынсаринского района на 2010 год
Постановление акимата Алтынсаринского района Костанайской области от 7 апреля 2010 года № 95. Зарегистрировано Управлением юстиции Алтынсаринского района Костанайской области 21 апреля 2010 года № 9-5-105
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" и со статьей 5, подпунктом 2) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат Алтынсаринского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить целевые группы населения, проживающие на административной территории Алтынсаринского района, на 2010 год согласно приложению.
2. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ Алтынсаринского района" обеспечить содействие в трудоустройстве лиц, относящихся к целевым группам населения.
3. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на исполняющего обязанности первого заместителя акима района Кенжегарина А.А.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                              А. Бондаренко
Приложение
к постановлению акимата
от 7 апреля 2010 года № 95
Целевые группы населения, проживающие на
административной территории Алтынсаринского
района на 2010 год
1. Малообеспеченные.
2. Молодежь в возрасте до двадцати одного года.
3. Воспитанники детских домов, дети-сироты и дети, оставшиеся без попечения родителей, в возрасте до двадцати трех лет.
4. Одинокие, многодетные родители, воспитывающие несовершеннолетних детей.
5. Граждане, имеющие на содержании лиц, которые в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан, признаны нуждающимися в постоянном уходе, помощи или надзоре.
6. Лица предпенсионного возраста (за два года до выхода на пенсию по возрасту).
7. Инвалиды.
8. Лица, уволенные из рядов Вооруженных сил Республики Казахстан.
9. Лица, освобожденные из мест лишения и (или) принудительного лечения.
10. Оралманы.
11. Выпускники организаций высшего и послевузовского образования.
12. Лица, высвобожденные в связи с ликвидацией работодателя - юридического лица, либо прекращением деятельности работодателя - физического лица, сокращением численности или штата работников.

13. Орта білімнен кейін және техникалық, кәсіби ұйымдардың түлектері.
14. Үш және оданда көп ай кіріс әкелетін жұмыс түрімен айналыспайтын еңбекке жарамды жастағы жұмыссыз тұлғалар.

13. Выпускники организаций технического, профессионального и послесреднего образования.
14. Безработные лица трудоспособного возраста, которые не занимаются трудовой деятельностью, приносящей доход, от трех и более месяцев.