2010 жылға халықтың нысаналы топтарын белгілеу туралы
Қостанай облысы Денисов ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 21 қаңтардағы № 12 қаулысы. Қостанай облысы Денисов ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 26 ақпанда № 9-8-145 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Денисов ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 29 желтоқсандағы № 347 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Денисов ауданы әкімдігінің 2010.12.29 № 347 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 5 бабы 2 тармағына, 7 бабы 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабы 1 тармағы 14) тармақшасына сәйкес әкімдік ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2010 жылға арналған Денисов ауданының әкімшілік аумағында тұрған халықтың нысаналы топтары анықталсын, қосымшаға сәйкес.
2. "Денисов ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі нысаналы топтарға кіретін тұлғаларды жұмыспен қамту үшін шаралар ескерсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Денисов ауданы әкімінің орынбасары М. Т. Мұратбековқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Денисов ауданының
әкімі                                      А. Кушнир
Әкімдіктің
2010 жылғы 21 қаңтардағы
№ 12 қаулысына қосымша
2010 жылға арналған Денисов ауданының әкімшілік
аумағында тұрған халықтың нысаналы топтары
1. Жұмыс беруші - заңды тұлғаның жойылуына, немесе жұмыс беруші-жеке тұлғаның қызметінің тоқтатылуына, немесе қызметкерлердің штат саны қысқартылуына байланысты босатылған тұлғалар.
2. Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру ұйымдарын бітірушілер.
3. Жалғыз аналар.
4. Аз қамтылғандар.
5. Жиырма тоғыз жасқа дейінгі жастар.
6. Балалар үйлерінің тәрбиеленушілері, жетім балалар және ата-ананың қамқорлығынсыз қалған жиырма үш жасқа дейінгі балалар.
7. Кәмелетке толмаған балаларды тәрбиелеп отырған жалғызбасты, көп балалы ата-аналар.
8. Зейнеткерлікке шығу алдында жастағы адамдар (жасына қарағанда зейнеткерлікке шығуға екі жыл қалғандар).
9. Мүгедектер.
10. Қазақстан Республикасының Қарулы Күштері қатарынан босаған адамдар.
11. Бас бостандығынан айыру және (немесе) мәжбүрлеп емдеу орындарынан босатылған адамдар.
12. Оралмандар.
13. Көп уақыт жұмыс істемейтін адамдар (бір жыл және одан да көп).

Об определении целевых групп населения на 2010 год
Постановление акимата Денисовского района Костанайской области от 21 января 2010 года № 12. Зарегистрировано управлением юстиции Денисовского района Костанайской области 26 февраля 2010 года № 9-8-145. Утратило силу - Постановлением акимата Денисовского района Костанайской области от 29 декабря 2010 года № 347
Сноска. Утратило силу - Постановлением акимата Денисовского района Костанайской области от 29.12.2010 № 347.
В соответствии с пунктом 2 статьи 5, подпунктом 2) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", подпунктом 14) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить целевые группы населения, проживающие на административной территории Денисовского района, на 2010 год, согласно приложению.
2. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ Денисовского района" предусмотреть меры по трудоустройству лиц, относящихся к целевым группам населения.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Денисовского района Муратбекова М. Т.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
Денисовского района                        А. Кушнир
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного учреждения
"Отдел занятости и социальных программ
Денисовского района"
______________ Д. Мусулманкулова
Приложение
к постановлению акимата
от 21 января 2010 года
№ 12
Целевые группы населения,
проживающие на административной территории
Денисовского района, на 2010 год
1. Лица, высвобожденные в связи с ликвидацией работодателя- юридического лица, либо прекращением деятельности работодателя – физического лица, сокращением численности или штата работников.
2. Выпускники организаций высшего и послевузовского образования.
3. Матери-одиночки.
4. Малообеспеченные.
5. Молодежь в возрасте до двадцати девяти лет.
6. Воспитанники детских домов, дети-сироты и дети, оставшиеся без попечения родителей, в возрасте до двадцати трех лет.
7. Одинокие, многодетные родители, воспитывающие несовершеннолетних детей.
8. Лица предпенсионного возраста (за два года до выхода на пенсию по возрасту).
9. Инвалиды.
10. Лица, уволенные из рядов Вооруженных Сил Республики Казахстан.
11. Лица, освобожденные из мест лишения свободы и (или) принудительного лечения.
12. Оралманы.
13. Длительное время (год и более) неработающие граждане.

14. Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарын бітірушілер.
15. Қазақстан Республикасының заңдарында белгіленген тәртіппен асырауында тұрақты күтімдi, көмекті немесе қадағалауды қажет етеді деп танылған адамдар бар азаматтар.
16. Елу жастан үлкен тұлғалар.
17. "Денисов ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінің жолдамасымен бойынша кәсіптік оқуды бітірген тұлғалар.

14. Выпускники организаций технического и профессионального, после-среднего образования.
15. Граждане, имеющие на содержании лиц, которые в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан, признаны нуждающимися в постоянном уходе, помощи или надзоре.
16. Лица старше пятидесяти лет.
17. Лица, завершившие профессиональное обучение по направлению государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ Денисовского района".