Қазақстан Республикасының Қарулы Күштеріне, басқа әскерлеріне және әскери құрылымдарына азаматтарды 2010 жылды сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында кезекті мерзімді әскери қызметке шақыруды жүргізуді ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы
Қостанай облысы Денисов ауданы акімдігінің 2010 жылғы 26 сәуірдегі № 105 қаулысы. Қостанай облысы Денисов ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 12 мамырда № 9-8-155 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Денисов ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 29 желтоқсандағы № 347 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Денисов ауданы әкімдігінің 2010.12.29 № 347 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының "Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы" Заңының 19 бабына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасы Президентінің 2010 жылғы 29 наурыздағы № 960 "Белгіленген әскери қызмет мерзімін өткерген мерзімді әскери қызметтегі әскери қызметшілерді запасқа шығару және Қазақстан Республикасының азаматтарын 2010 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында кезекті мерзімді әскери қызметке шақыру туралы" Жарлығына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 15 сәуірдегі № 313 "Белгіленген әскери қызмет мерзімін өткерген мерзімді әскери қызметтегі әскери қызметшілерді запасқа шығару және Қазақстан Республикасының азаматтарын 2010 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында кезекті мерзімді әскери қызметке шақыру туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2010 жылғы 29 наурыздағы № 960 Жарлығын іске асыру туралы" қаулысына сәйкес әкімдік ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қостанай облысы Денисов ауданының Қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша) шақыруды кейінге қалдыруға немесе шақырудан босатылуға құқығы жоқ он сегізден жиырма жеті жасқа дейінгі ер азаматтар, сондай-ақ оқу орындарынан шығарылған, жиырма жеті жасқа толмаған және шақыру бойынша әскери қызметтің белгілінген мерзімін өткермеген азаматтар 2010 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында Қазақстан Республикасы Қарулы Күштеріне, Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Ішкі әскерлеріне, Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетіне, Қазақстан Республикасы Республикалық ұланына, Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігіне мерзімді әскери қызметке шақыруды жүргізуді ұйымдастырсын және қамтамасыз етсін.
2. Селолар мен селолық округтерінің әкімдері:
1) әскерге шақырылғандарды уақытында хабарландыру және шақыру учаскеге келуін қамтамасыз етсін;

Об организации и обеспечении проведения очередного призыва граждан на срочную воинскую службу в Вооруженные Силы, другие войска и воинские формирования Республики Казахстан в апреле-июне и октябре-декабре 2010 года
Постановление акимата Денисовского района Костанайской области от 26 апреля 2010 года № 105. Зарегистрировано Управлением юстиции Денисовского района Костанайской области 12 мая 2010 года № 9-8-155. Утратило силу - Постановлением акимата Денисовского района Костанайской области от 29 декабря 2010 года № 347
Сноска. Утратило силу - Постановлением акимата Денисовского района Костанайской области от 29.12.2010 № 347.
В соответствии со статьей 19 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О воинской обязанности и воинской службе", статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Указом Президента Республики Казахстан от 29 марта 2010 № 960 "Об увольнении в запас военнослужащих срочной воинской службы, выслуживших установленный срок воинской службы, и очередном призыве граждан Республики Казахстан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2010 года", Постановлением Правительства Республики Казахстан от 15 апреля 2010 года № 313 "О реализации Указа Президента Республики Казахстан от 29 марта 2010 года № 960 "Об увольнении в запас военнослужащих срочной воинской службы, выслуживших установленный срок воинской службы, и очередном призыве граждан Республики Казахстан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2010 года" акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Государственному учреждению "Отдел по делам обороны Денисовского района Костанайской области" (по согласованию) организовать и обеспечить в апреле-июне и октябре-декабре 2010 года мероприятия по призыву на срочную воинскую службу в Вооруженные Силы Республики Казахстан, Внутренние войска Министерства внутренних дел Республики Казахстан, Комитет национальной безопасности Республики Казахстан, Республиканскую гвардию Республики Казахстан, Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан, граждан мужского пола в возрасте от восемнадцати до двадцати семи лет, не имеющих права на отсрочку или освобождение от призыва, а также граждан отчисленных из учебных заведений, не достигших двадцати семи лет и не выслуживших установленные сроки воинской службы по призыву.
2. Акимам сельских округов и сел:
1) организовать оповещение и своевременное прибытие призывников на призывной участок;

2) Алынып тасталды - Қостанай облысы Денисов ауданы әкімдігінің 2010.09.15 № 260 (алғашқы рет ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енеді) қаулысымен.
3. Аудандық шақыру және медициналық комиссиялардың жұмысын ұйымдастырсын.
4. "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қостанай облысының Ішкі істер департаменті Денисов ауданының ішкі істер бөлімі" мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша) әскерге шақыру және командаларды жөнелту кезінде:
1) мерзімді әскери қызметіне шақырудан жалтарып жүргендерді іздестіру және ұстауды жүргізсін;
2) аудандық жиналу пунктінде шақырылушылар арасында қоғамдық тәртіпті сақтауға қолдау көрсету жөніндегі жұмысты ұйымдастырсын.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау Денисов ауданы әкімінің орынбасары М.Т. Мұратбековқа жүктелсін.
6. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі және 2010 жылдың сәуірінен бастап туындаған қатынастарға таратылады.
Денисов
ауданының әкімі                            А. Кушнир
КЕЛІСІЛДІ:
Қостанай облысы әкімдігі
Денсаулық сақтау басқармасы
"Денисов орталық аудандық
ауруханасы" мемлекеттік
коммуналдық қазыналық
кәсіпорынның бас дәрігері
______________ М. Баймурзин
"Қостанай облысы Денисов
ауданының Қорғаныс істері
жөніндегі бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
______________ В. Слободюк
"Қазақстан Республикасы Ішкі
істер министрлігі Қостанай
облысының Ішкі істер департаменті
Денисов ауданының ішкі істер
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің
бастығы
___________________ Н. Тулеубаев

2) Исключен постановлением акимата Денисовского района Костанайской области от 15.09.2010 № 260 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3. Организовать работу районной призывной и медицинской комиссий.
4. Государственному учреждению "Отдел внутренних дел Денисовского района Департамента внутренних дел Костанайской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан" (по согласованию) в период проведения призыва и отправки команд:
1) производить розыск и задержание лиц, уклоняющихся от призыва на срочную воинскую службу;
2) организовать работу по поддержанию общественного порядка среди призывников на районном призывном пункте.
5. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима Денисовского района Муратбекова М.Т.
6. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с апреля 2010 года.
Аким
Денисовского района                        А. Кушнир
СОГЛАСОВАНО:
Главный врач государственного
коммунального казенного предприятия
"Денисовская центральная районная
больница" Управления здравоохранения
акимата Костанайской области
_____________________ М. Баймурзин
Начальник государственного учреждения
"Отдел по делам обороны Денисовского
района Костанайской области"
_____________________ В. Слободюк
Начальник государственного учреждения
"Отдел внутренних дел Денисовского района
Департамента внутренних дел Костанайской
области Министерства внутренних дел
Республики Казахстан"
________________________ Н. Тулеубаев