Мәслихаттың 2009 жылғы 23 қарашадағы № 166 "Біржолғы талонның құнын белгілеу туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 2010 жылғы 21 қазандағы № 245 шешімі. Қостанай облысы Денисов ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 2 желтоқсанда № 9-8-165 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 2013 жылғы 31 қаңтардағы № 2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 31.01.2013 № 2 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 28 бабына сәйкес мәслихат ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың 2009 жылғы 23 қарашадағы № 166 "Біржолғы талонның құнын белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық кесімдердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-8-140 нөмірімен тіркелген, 2010 жылғы 1 қаңтарда "Наше время" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізу:
көрсетілген мәслихат шешімінің мәтініңде және қосымшаларында "жеке тұлғалар" сөздерді "Қазақстан Республикасының азаматтары, оралмандар" сөздерімен ауыстыру.
2. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихатының
кезектен тыс сессиясының
төрағасы                                  С. Однодворский
Денисов аудандық
мәслихатының хатшысы                       Б. Тойбағоров
КЕЛІСІЛДІ:
"Қазақстан Республикасы
қаржы министрлігінің
Салық комитеті Қостанай
облысы бойынша салық
департаменті Денисов
ауданы бойынша салық
басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
_____________ Б. Мақашев

О внесении изменений в решение маслихата от 23 ноября 2009 года № 166 "Об установлении стоимости разовых талонов"
Решение маслихата Денисовского района Костанайской области от 21 октября 2010 года № 245. Зарегистрировано Управлением юстиции Денисовского района Костанайской области 2 декабря 2010 года № 9-8-165. Утратило силу - Решением маслихата Денисовского района Костанайской области от 31 января 2013 года № 2
Сноска. Утратило силу - Решением маслихата Денисовского района Костанайской области от 31.01.2013 № 2.
В соответствии со статьей 28 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "Об установлении стоимости разовых талонов" от 23 ноября 2009 года № 166 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-8-140, опубликовано 1 января 2010 года в газете "Наше время") следующие изменения:
в тексте и в приложениях к указанному решению маслихата слова "физических лиц" заменить словами "граждан Республики Казахстан, оралманов".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель внеочередной
сессии районного маслихата                С. Однодворский
Секретарь Денисовского
районного маслихата                        Б. Тойбагоров
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Налоговое
управление по Денисовскому
району Налогового департамента
по Костанайской области
Налогового комитета
Министерства финансов
Республики Казахстан"
__________________ Б. Макашев