Ұлы Отан соғысының 65 жылдық Жеңісіне әлеуметтік көмек көрсету туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 8 сәуірдегі № 59 қаулысы. Қостанай облысы Қамысты ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 14 сәуірде № 9-11-106 тіркелді
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 сәуірдегі "Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне және соларға теңестірілген адамдарға берілетін жеңілдіктер мен оларды әлеуметтік қорғау туралы" Заңына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қамысты аудандық мәслихатының 2009 жылғы 22 желтоқсандағы № 190 "Қамысты ауданының 2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" (нормативтік-құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-11-99 болып тіркелінген) шешіміне сәйкес, Қамысты ауданының әкiмдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Әлеуметтік көмек түрінде аудандық бюджеттен мынадай әлеуметтік төлемдер жүзеге асырылсын:
1) Ұлы Отан соғысына қатысушылар мен мүгедектеріне - отыз бес мың теңге;
2) Жеңiлдiктер мен кепiлдiктер жағынан Ұлы Отан
соғысының қатысушылары мен мүгедектерiне теңестiрiлген адамдарға және жеңiлдiктер мен кепiлдiктер жөнiнен соғысқа қатысушыларға теңестiрiлген адамдардың басқа да санаттарына - он бес мың теңге.
2. Әлеуметтік көмекті қаржыландыру "Ұлы Отан соғысы Жеңісінің 65-жылдық қарсаңына, Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне біржолғы материалдық көмек төлеу" 451020015 бюджеттік бағдарламалары бойынша жүргізілсін.
3. "Қамысты аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі әр алушыға жасақталған тізімдер негізінде, тиісті банктік операциялар жүргізуге лицензиясы бар зейнетақы мен жәрдемақы төлеу үшін ұйымдарда ашылған біржолғы материалдық көмекті алушының есеп шотына ақшалай қаражат аудару арқылы төлемді жүзеге асырады, сондай-ақ "Қазпошта" акционерлік қоғамы 2010 жылғы 30 сәуір мерзіміне дейін, 2010 жылғы 30 сәуірден кейін қайтадан келген осы Қаулының 1 тармағында айтылған бұрынғы тұрғылықты жерден біржолғы материалдық көмек алмаған азаматтардың жекелеген санаттарына 2010 жылдың 31 шілдесіне дейін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмiнiң орынбасары Алмат Амантайұлы Қылыбаевқа жүктелсiн.
5. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Қамысты
ауданының әкiмi                            Б. Өтеулин
КЕЛІСІЛДІ:
"Қамысты ауданының қаржы
бөлімі" мемлекеттiк
мекемесiнің бастығы
___________ Әлпаева С.Ж.
"Қамысты аудандық жұмыспен
қамту және әлеуметтiк
бағдарламалар бөлімі"
мемлекеттiк мекемесiнiң
бастығы
___________ Иванченко Л.П.
"Қамысты ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімі" мемлекеттiк мекемесiнiң
бастығы
________________ Нұржанова К.Т.

Об оказании социальной помощи к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
Постановление акимата Камыстинского района Костанайской области от 8 апреля 2010 года № 59. Зарегистрировано Управлением юстиции Камыстинского района Костанайской области 14 апреля 2010 года № 9-11-106
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 28 апреля 1995 года "О льготах и социальной защите участников, инвалидов Великой Отечественной войны и лиц, приравненных к ним" и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Камыстинского районного маслихата от 22 декабря 2009 года № 190 "О районном бюджете Камыстинского района на 2010-2012 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-11-99) акимат Камыстинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Осуществить следующие социальные выплаты из районного бюджета в виде социальной помощи:
1) участникам и инвалидам Великой Отечественной войны – тридцать пять тысяч тенге;
2) лицам, приравненным по льготам и гарантиям к участникам и инвалидам Великой Отечественной войны и другим категориям лиц, приравненным по льготам и гарантиям к участникам войны – пятнадцать тысяч тенге.
2. Финансирование социальной помощи производить по бюджетным программам 451020015 "Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне".
3. Государственному учреждению "Камыстинский районный отдел занятости и социальных программ" осуществлять выплату единовременной материальной помощи каждому получателю на основании сформированных списков, путем перечисления средств на их лицевые счета, открытые для зачисления пенсий и пособий в организациях, имеющих соответствующую лицензию на осуществление банковских операций, а также Акционерного общества "Казпочта" в срок до 30 апреля 2010 года, вновь прибывшим после 30 апреля 2010 года отдельным категориям граждан, перечисленным в пункте 1 настоящего Постановления, ранее не получившим единовременную материальную помощь по месту прежнего проживания – до 31 июля 2010 года.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Килибаева Алмата Амантаевича.
5. Данное постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
Камыстинского района                       Б. Утеулин
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел финансов
Камыстинского района"
____________ Альпаева С.Ж.
Начальник государственного
учреждения "Камыстинский
районный отдел занятости
и социальных программ"
___________ Иванченко Л.П.
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирование"
Камыстинского района
____________ Нуржанова К.Т.