"2010 жылға арналған азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету туралы" әкімдіктің 2010 жылғы 8 ақпандағы № 56 қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 7 маусымдағы № 349 қаулысы. Қостанай облысы Қостанай ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 23 маусымда № 9-14-130 тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабына сәйкес, Қостанай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2010 жылға арналған азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету туралы" әкімдіктің 2010 жылғы 8 ақпандағы № 56 қаулысына (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-14-122 нөмірімен тіркелген, 2010 жылдың 2 сәуірінде "Арна" газетінде ресми жарияланған) мынадай өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген, азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмекті тағайындау үшін құжаттар тізбесінің 7-тармағында "(тізім бойынша)" сөзі жойылсын;
мына мазмұндағы 10-тармағымен толықтырылсын:
"10. Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне тұрмыстық қажеттеріне бір жолғы әлеуметтік көмек:
Ұлы Отан соғысы қатысушының немесе мүгедектің жеке куәлік көшірмесі".
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай ауданы әкімінің
міндеттерін атқарушы                       А.Кириченко

О внесении изменения и дополнения в постановление акимата от 8 февраля 2010 года № 56 "О социальной помощи отдельным категориям граждан на 2010 год"
Постановление акимата Костанайского района Костанайской области от 7 июня 2010 года № 349. Зарегистрировано Управлением юстиции Костанайского района Костанайской области 23 июня 2010 года № 9-14-130
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Костанайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата "О социальной помощи отдельным категориям граждан на 2010 год" от 8 февраля 2010 года № 56 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 9-14-122, официально опубликовано 2 апреля 2010 года в газете "Арна") следующие изменение и дополнение:
в пункте 7 перечня документов для назначения социальной помощи отдельным категориям граждан, утвержденного указанным постановлением, слово "(по списку)" исключить;
дополнить пунктом 10 следующего содержания:
"10. Единовременная социальная помощь участникам и инвалидам Великой Отечественной войны на бытовые нужды:
копия удостоверения участника или инвалида Великой Отечественной войны".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима
Костанайского района                       А. Кириченко