Қостанай ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2010 жылғы 21 желтоқсандағы № 385 шешімі. Қостанай облысы Қостанай ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 29 желтоқсанда № 9-14-141 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1)-тармақшасына сәйкес Қостанай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қостанай ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2011 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер - 4021874,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 1862102,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 5756,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 71314,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша - 2082702,5 мың теңге;
2) шығындар - 4318303,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 72758,4 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 73886,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 1127,6 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операция бойынша сальдо - 11480,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 11480,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) - -380667,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 380667,8 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2011.01.21 № 401 (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі); өзгерту енгізілді - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2011.04.15 № 434 (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі); 2011.07.22 № 461 (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі); 2011.10.26 № 480 (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі); 2011.11.14 № 492  (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. Аудандық 2011 жылға арналған бюджетке облыстық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 1048203,0 мың теңге сомасында белгіленгені назарға алынсын.
2-1. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық және облыстық бюджеттерге 66903,1 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер қайтарымы көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 2-1 тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2011.01.21 № 401 (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - 2011.04.15 № 434 (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2-2. 2011 жылға арналған аудан бюджетінде мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үй құрылысы және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен дамытуға 129023,0 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 2-2 тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2011.01.21 № 401 (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

О районном бюджете Костанайского района на 2011-2013 годы
Решение маслихата Костанайского района Костанайской области от 21 декабря 2010 года № 385. Зарегистрировано Управлением юстиции Костанайского района Костанайской области 29 декабря 2010 года № 9-14-141
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Костанайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет Костанайского района на 2011-2013 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2011 год в следующих объемах:
1) доходы - 4021874,5 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 1862102,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям - 5756,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 71314,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 2082702,5 тысяч тенге;
2) затраты - 4318303,9 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 72758,4 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 73886,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 1127,6 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 11480,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 11480,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -380667,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 380667,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решением маслихата Костанайского района Костанайской области от 21.01.2011 № 401 (вводится в действие с 01.01.2011); с изменениями от 15.04.2011 № 434 (вводится в действие с 01.01.2011); от 22.07.2011 № 461 (вводится в действие с 01.01.2011); от 26.10.2011 № 480 (вводится в действие с 01.01.2011); от 14.11.2011 № 492 (вводится в действие с 01.01.2011).
2. Принять к сведению, что объем субвенции передаваемых из областного бюджета районному бюджету на 2011 год определен в сумме 1048203,0 тысячи тенге.
2-1. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрен возврат целевых трансфертов в республиканский и областной бюджеты в сумме 66903,1 тысячи тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 2-1 в соответствии с решением маслихата Костанайского района Костанайской области от 21.01.2011 № 401 (вводится в действие с 01.01.2011); в редакции от 15.04.2011 № 434 (вводится в действие с 01.01.2011).
2-2. Учесть, что в бюджете района на 2011 год предусмотрено поступление целевых трансфертов на развитие из республиканского бюджета на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда в сумме 129023,0 тысячи тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 2-2 в соответствии с решением маслихата Костанайского района Костанайской области от 21.01.2011 № 401 (вводится в действие с 01.01.2011).

2-3. 2011 жылға арналған аудан бюджетінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен дамытуға 176554,5 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
Затобол кентінің "Восточный" шағын ауданының перспективалық жеке құрылысы үшін су құбыры және газ құбыры желілері, канализация құрылысына 85230,0 мың теңге сомасында;
Затобол кентінің Механизаторлар көшесінің перспективалық жеке құрылысы үшін су құбыры, канализация және газ құбыры желілері құрылысына 46826,4 мың теңге;
Затобол кентінің 25 лет Целины көшесі - Қостанай қаласына автокөлік кіреберісі, Терешкова көшесі - Қалабаев көшесі шекараларындағы сумен жабдықтауға 28873,0 мың теңге сомасында;
Затобол кентінің "Нұрай" шағын ауданының тұрғын үйінің инженерлік желілеріне 15625,1 мың теңге сомасында.
Ескерту. Шешім 2-3 тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2011.01.21 № 401 (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - 2011.10.26 № 480 (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2-4. 2011 жылға арналған аудан бюджетінде Жамбыл селосындағы сумен жабдықтау жүйесін қайта жаңғыртуға республикалық бюджеттен дамытуға 41877,0 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 2-4 тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2011.01.21 № 401 (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2-5. 2011 жылға арналған аудан бюджетінде мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үй құрылысына және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен дамытуға 12767,0 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 2-5 тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2011.01.21 № 401 (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2-6. 2011 жылға арналған аудан бюджетінде Жамбыл селосындағы сумен жабдықтау жүйесін қайта жаңғыртуға облыстық бюджеттен дамытуға 46768,6 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 2-6 тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2011.01.21 № 401 (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - 2011.10.26 № 480 (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2-7. 2011 жылға арналған аудан бюджетінде Озерный селосындағы сумен жабдықтау жүйесін қайта жаңғыртуға облыстық бюджеттен дамытуға 4100,0 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 2-7 тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2011.01.21 № 401 (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - 2011.10.26 № 480 (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.

2-3. Учесть, что в бюджете района на 2011 год предусмотрено поступление целевых трансфертов на развитие из республиканского бюджета на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в сумме 176554,5 тысяч тенге, в том числе:
на строительство сетей водопровода, канализации и газопровода для перспективной индивидуальной застройки микрорайона "Восточный" поселка Затобольск в сумме 85230,0 тысяч тенге;
на строительство сетей водопровода, канализации и газопровода для перспективной индивидуальной застройки улицы Механизаторов поселка Затобольск в сумме 46826,4 тысяч тенге;
на водоснабжение поселка Затобольск в границах улицы 25 лет Целины - автомобильного подъезда к городу Костанай, улицы Терешковой - улица Калабаева в сумме 28873,0 тысячи тенге;
на инженерные сети к жилым домам микрорайона "Нурай" поселка Затобольск в сумме 15625,1 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 2-3 в соответствии с решением маслихата Костанайского района Костанайской области от 21.01.2011 № 401 (вводится в действие с 01.01.2011); в редакции от 26.10.2011 № 480 (вводится в действие с 01.01.2011).
2-4. Учесть, что в бюджете района на 2011 год предусмотрено поступление целевых трансфертов на развитие из республиканского бюджета на реконструкцию системы водоснабжения в селе Жамбыл в сумме 41877,0 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 2-4 в соответствии с решением маслихата Костанайского района Костанайской области от 21.01.2011 № 401 (вводится в действие с 01.01.2011).
2-5. Учесть, что в бюджете района на 2011 год предусмотрено поступление целевых трансфертов на развитие из областного бюджета на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда в сумме 12767,0 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 2-5 в соответствии с решением маслихата Костанайского района Костанайской области от 21.01.2011 № 401 (вводится в действие с 01.01.2011).
2-6. Учесть, что в бюджете района на 2011 год предусмотрено поступление трансфертов на развитие из областного бюджета на реконструкцию системы водоснабжения в селе Жамбыл в сумме 46768,6 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 2-6 в соответствии с решением маслихата Костанайского района Костанайской области от 21.01.2011 № 401 (вводится в действие с 01.01.2011); в редакции от 26.10.2011 № 480 (вводится в действие с 01.01.2011).
2-7. Учесть, что в бюджете района на 2011 год предусмотрено поступление трансфертов на развитие из областного бюджета на реконструкцию системы водоснабжения в селе Озерное в сумме 4100,0 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 2-7 в соответствии с решением маслихата Костанайского района Костанайской области от 21.01.2011 № 401 (вводится в действие с 01.01.2011); в редакции от 26.10.2011 № 480 (вводится в действие с 01.01.2011).

2-8. 2011 жылға арналған аудан бюджетінде Жамбыл селосындағы тарату желілерін қайта жаңғыртуға облыстық бюджеттен дамытуға 3950,0 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 2-8 тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2011.01.21 № 401 (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - 2011.10.26 № 480 (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2-9. 2011 жылға арналған аудан бюджетінде Семенов селосындағы сумен жабдықтау жүйесінің құрылысына облыстық бюджеттен дамытуға 1400,0 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 2-9 тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2011.01.21 № 401 (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - 2011.10.26 № 480 (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2-10. 2011 жылға арналған аудан бюджетінде Қазақстан Республикасындағы 2011-2020 жылдарға арналған білім беруді дамыту мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға республикалық бюджеттен 31137,8 мың теңге сомасында нысаналы ағымдағы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жабдықтауға 12288,0 мың теңге сомасында;
лингафондық, мультимедиялық кабинеттер құруға 15949,8 мың теңге сомасында;
үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге 2900,0 мың теңге сомасында.
Ескерту. Шешім 2-10 тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2011.01.21 № 401 (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - 2011.11.14 № 492   (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2-11. 2011 жылға арналған аудан бюджетінде жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне республикалық бюджеттен 30346,0 мың теңге сомасында нысаналы ағымдағы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 2-11 тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2011.01.21 № 401 (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - 2011.11.14 № 492   (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2-12. 2011 жылға арналған аудан бюджетінде "Бизнестің жол картасы-2020" бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдауға республикалық бюджеттен 1168,0 мың теңге сомасында нысаналы ағымдағы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 2-12 тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2011.01.21 № 401 (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - 2011.11.14 № 492 (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.

2-8. Учесть, что в бюджете района на 2011 год предусмотрено поступление трансфертов на развитие из областного бюджета на реконструкцию разводящих сетей водопровода в селе Жамбыл в сумме 3950,0 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 2-8 в соответствии с решением маслихата Костанайского района Костанайской области от 21.01.2011 № 401 (вводится в действие с 01.01.2011); в редакции от 26.10.2011 № 480 (вводится в действие с 01.01.2011).
2-9. Учесть, что в бюджете района на 2011 год предусмотрено поступление трансфертов на развитие из областного бюджета на строительство системы водоснабжения в селе Семеновка в сумме 1400,0 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 2-9 в соответствии с решением маслихата Костанайского района Костанайской области от 21.01.2011 № 401 (вводится в действие с 01.01.2011); в редакции от 26.10.2011 № 480 (вводится в действие с 01.01.2011).
2-10. Учесть, что в бюджете района на 2011 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на реализацию государственной программы развития образования в Республике Казахстан на 2011 - 2020 годы в сумме 31137,8 тысяч тенге, в том числе:
на оснащение учебным оборудованием кабинета физики, химии, биологии в сумме 12288,0 тысяч тенге;
на создание лингафонных, мультимедийных кабинетов в сумме 15949,8 тысяч тенге;
на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей- инвалидов, обучающихся на дому в сумме 2900,0 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 2-10 в соответствии с решением маслихата Костанайского района Костанайской области от 21.01.2011 № 401 (вводится в действие с 01.01.2011); в редакции от 14.11.2011 № 492 (вводится в действие с 01.01.2011).
2-11. Учесть, что в бюджете района на 2011 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка - сироты (детей - сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей в сумме 30346,0 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 2-11 в соответствии с решением маслихата Костанайского района Костанайской области от 21.01.2011 № 401 (вводится в действие с 01.01.2011); в редакции от 14.11.2011 № 492 (вводится в действие с 01.01.2011).
2-12. Учесть, что в бюджете района на 2011 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на поддержку частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020" в сумме 1168,0 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 2-12 в соответствии с решением маслихата Костанайского района Костанайской области от 21.01.2011 № 401 (вводится в действие с 01.01.2011); в редакции от 14.11.2011 № 492 (вводится в действие с 01.01.2011).

2-13. 2011 жылға арналған аудан бюджетінде эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге республикалық бюджеттен 17170,6 мың теңге сомасында нысаналы ағымдағы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 2-13 тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2011.01.21 № 401 (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - 2011.11.14 № 492  (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2-14. 2011 жылға арналған аудан бюджетінде мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыруға республикалық бюджеттен 11790,2 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 2-14 тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2011.01.21 № 401 (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - 2011.11.14 № 492  (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2-15. 2011 жылға арналған аудан бюджетінде мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттер сомаларының түсімі республикалық бюджеттен 73886,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 2-15 тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2011.01.21 № 401 (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - 2011.11.14 № 492 (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2-16. 2011 жылға арналған аудан бюджетінде мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім тапсырысын жүзеге асыруға республикалық бюджеттен 25416,0 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 2-16 тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2011.04.15 № 434 (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - 2011.10.26 № 480 (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2-17. 2011 жылға арналған аудан бюджетінде Жұмыспен қамту - 2020 бағдарламасы шеңберіңде іс-шараларды жүзеге асыруға республикалық және облыстық бюджеттерден 9859,0 мың теңге сомасында нысаналы ағымдағы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 2-17 тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2011.04.15 № 434 (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - 2011.11.14 № 492 (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2-18. 2011 жылға арналған аудан бюджетінде мектеп мұғалімдері мен мектепке дейінгі білім ұйымдарының тәрбиешілерінің біліктілік санаттары үшін қосымша төлемақы көлемін ұлғайтуға республикалық бюджеттен 20087,0 мың теңге сомасында нысаналы ағымдағы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 2-18 тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2011.04.15 № 434 (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

2-13. Учесть, что в бюджете района на 2011 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на проведение противоэпизоотических мероприятий в сумме 17170,6 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 2-13 в соответствии с решением маслихата Костанайского района Костанайской области от 21.01.2011 № 401 (вводится в действие с 01.01.2011); в редакции от 14.11.2011 № 492 (вводится в действие с 01.01.2011).
2-14. Учесть, что в бюджете района на 2011 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на реализацию мер социальной поддержки специалистов в сумме 11790,2 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 2-14 в соответствии с решением маслихата Костанайского района Костанайской области от 21.01.2011 № 401 (вводится в действие с 01.01.2011); в редакции от 14.11.2011 № 492 (вводится в действие с 01.01.2011).
2-15. Учесть, что в бюджете района на 2011 год предусмотрено поступление сумм бюджетных кредитов из республиканского бюджета для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 73886,0 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 2-15 в соответствии с решением маслихата Костанайского района Костанайской области от 21.01.2011 № 401 (вводится в действие с 01.01.2011); в редакции от 14.11.2011 № 492 (вводится в действие с 01.01.2011).
2-16. Учесть, что в бюджете района на 2011 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования в сумме 25416,0 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 2-16 в соответствии с решением маслихата Костанайского района Костанайской области от 15.04.2011 № 434 (вводится в действие с 01.01.2011); в редакции от 26.10.2011 № 480 (вводится в действие с 01.01.2011).
2-17. Учесть, что в бюджете района на 2011 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на реализацию мероприятий в рамках Программы занятости 2020 в сумме 9859,0 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 2-17 в соответствии с решением маслихата Костанайского района Костанайской области от 15.04.2011 № 434 (вводится в действие с 01.01.2011); в редакции от 14.11.2011 № 492 (вводится в действие с 01.01.2011).
2-18. Учесть, что в бюджете района на 2011 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования в сумме 20087,0 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 2-18 в соответствии с решением маслихата Костанайского района Костанайской области от 15.04.2011 № 434 (вводится в действие с 01.01.2011).

2-19. 2011 жылға арналған аудан бюджетінде "Қазынашылық - Клиент" жүйесін енгізу үшін компьютерлік және ұйымдастыру техникаларын сатып алуға облыстық бюджеттен 1616,0 мың теңге сомасында нысаналы ағымдағы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 2-19 тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2011.04.15 № 434 (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2-20. 2011 жылға арналған аудан бюджетінде білім берудің қайта енгізілген объектілерін ұстауға облыстық бюджеттен 10180,0 мың теңге сомасында нысаналы ағымдағы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 2-20 тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2011.07.22 № 461 (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2-21. 2011 жылға арналған аудан бюджетінде ұлттық және бұқаралық спорт түрлерiн дамытуға облыстық бюджеттен 40073,0 мың теңге сомасында нысаналы ағымдағы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 2-21 тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2011.07.22 № 461 (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2-22. 2011 жылға арналған аудан бюджетінде мемлекеттiк органдардың функцияларын мемлекеттiк басқарудың төмен тұрған деңгейлерiнен жоғарғы деңгейлерге беруге байланысты жоғары тұрған бюджеттерге берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттерді қайтаруға 925,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 2-22 тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2011.07.22 № 461 (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2-23. 2011 жылға арналған аудан бюджетінде білім беру ұйымдарын ұстауға облыстық бюджеттен 5000,0 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 2-23 тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2011.10.26 № 480 (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2-24. 2011 жылға арналған аудан бюджетінде облыстық бюджеттен 16902,0 мың теңге сомасында бөлінген пайдаланылмаған бюджеттік кредиттерді қайтару және сыйақыларды төлеу бойынша жергілікті атқарушы органының борышқа қызмет ету және 2,6 мың теңге сомасында республикалық бюджеттен займдар бойынша басқа да төлемдер көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 2-24 тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2011.10.26 № 480 (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2-25. 2011 жылға арналған аудан бюджетінде республикалық және облыстық бюджеттерден 66903,1 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттердің пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) сомаларын қайтару көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 2-25 тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2011.10.26 № 480 (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - 2011.11.14 № 492 (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.

2-19. Учесть, что в бюджете района на 2011 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета на приобретение компьютерной и организационной техники для внедрения системы "Казначейство-Клиент" в сумме 1616,0 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 2-19 в соответствии с решением маслихата Костанайского района Костанайской области от 15.04.2011 № 434 (вводится в действие с 01.01.2011).
2-20. Учесть, что в бюджете района на 2011 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета на содержание вновь вводимых объектов образования в сумме 10180,0 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 2-20 в соответствии с решением маслихата Костанайского района Костанайской области от 22.07.2011 № 461 (вводится в действие с 01.01.2011).
2-21. Учесть, что в бюджете района на 2011 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета на развитие массового спорта и национальных видов спорта в сумме 40073,0 тысячи тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 2-21 в соответствии с решением маслихата Костанайского района Костанайской области от 22.07.2011 № 461 (вводится в действие с 01.01.2011).
2-22. Учесть, что в бюджете района на 2011 год предусмотрен возврат текущих трансфертов в вышестоящие бюджеты в связи с передачей функций государственных органов из нижестоящего уровня государственного управления в вышестоящий в сумме 925,0 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 2-22 в соответствии с решением маслихата Костанайского района Костанайской области от 22.07.2011 № 461 (вводится в действие с 01.01.2011).
2-23. Учесть, что в бюджете района на 2011 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета на содержание организаций образования в сумме 5000,0 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 2-23 в соответствии с решением маслихата Костанайского района Костанайской области от 26.10.2011 № 480 (вводится в действие с 01.01.2011).
2-24. Учесть, что в бюджете района на 2011 год предусмотрен возврат неиспользованных бюджетных кредитов, выданных из областного бюджета в сумме 16902,0 тысячи тенге и обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета в сумме 2,6 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 2-24 в соответствии с решением маслихата Костанайского района Костанайской области от 26.10.2011 № 480 (вводится в действие с 01.01.2011).
2-25. Учесть, что в бюджете района на 2011 год предусмотрен возврат неиспользованных (недоиспользованных) сумм целевых текущих трансфертов из республиканского и областного бюджетов в сумме 66903,1 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 2-25 в соответствии с решением маслихата Костанайского района Костанайской области от 26.10.2011 № 480 (вводится в действие с 01.01.2011); в редакции от 14.11.2011 № 492 (вводится в действие с 01.01.2011).

2-26. 2011 жылға арналған аудан бюджетінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен дамытуға 201,8 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
Затобол кентінің "Восточный" шағын ауданын электрмен жабдықтауға 201,8 мың теңге сомасында.
Ескерту. Шешім 2-26 тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2011.10.26 № 480 (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2-27. 2011 жылға арналған аудан бюджетінде сумен жабдықтау жүйесін дамытуға облыстық бюджеттен дамытуға 26210,0 мың теңге сомасында трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
Заречный селосындағы Набережный көшесі, Юбилейный көшесі, Абай көшесін сумен жабдықтауға 26210,0 мың теңге сомасында.
Ескерту. Шешім 2-27 тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2011.10.26 № 480 (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2-28. 2011 жылға арналған аудан бюджетінде коммуналдық шаруашылықты дамытуға облыстық бюджеттен дамытуға 64978,0 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
канализациялық насостық станциядан Затобол кентінің 40 лет Октября көшесіндегі канализацияға дейін өздігінен ағатын канализация құрылысына 64978,0 мың теңге сомасында.
Ескерту. Шешім 2-28 тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2011.10.26 № 480 (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2-29. 2011 жылға арналған аудан бюджетінде республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер есебінен мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алуға 20571,0 мың теңге сомасында нысаналы ағымдағы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 2-29 тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2011.11.14 № 492 (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. 2011 жылға арналған аудан бюджетінен облыстық бюджетке бюджеттік алып қою көзделмегені ескерілсін.
4. 2011 жылға арналған Қостанай ауданының жергілікті атқарушы органының резерві 15461,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2011.10.26 № 480 (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
5. 2011 жылға арналған аудандық бюджетті атқару процесінде секвестрге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
6. 2011 жылға арналған кент, ауылдар (селолар), ауылдық (селолық) округ әкімдерінің аппараттары бойынша бюджеттік бағдарламалар жиынтығы 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.

2-26. Учесть, что в бюджете района на 2011 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов на развитие из областного бюджета на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в сумме 201,8 тысяч тенге, в том числе:
на электроснабжение микрорайона "Восточный" поселка Затобольск в сумме 201,8 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 2-26 в соответствии с решением маслихата Костанайского района Костанайской области от 26.10.2011 № 480 (вводится в действие с 01.01.2011).
2-27. Учесть, что в бюджете района на 2011 год предусмотрено поступление целевых трансфертов на развитие из областного бюджета на развитие системы водоснабжения в сумме 26210,0 тысяч тенге, в том числе:
на водоснабжение села Заречное в границах улицы Набережная - улица Юбилейная - улица Абая в сумме 26210,0 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 2-27 в соответствии с решением маслихата Костанайского района Костанайской области от 26.10.2011 № 480 (вводится в действие с 01.01.2011).
2-28. Учесть, что в бюджете района на 2011 год предусмотрено поступление целевых трансфертов на развитие из областного бюджета на развитие коммунального хозяйства в сумме 64978,0 тысяч тенге, в том числе:
на строительство самотечной канализации от канализационной насосной станции до канализации по улице 40 лет Октября поселка Затобольск в сумме 64978,0 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 2-28 в соответствии с решением маслихата Костанайского района Костанайской области от 26.10.2011 № 480 (вводится в действие с 01.01.2011).
2-29. Учесть, что в бюджете района на 2011 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на изъятие земельных участков для государственных нужд в сумме 20571,0 тысяча тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 2-29 в соответствии с решением маслихата Костанайского района Костанайской области от 14.11.2011 № 492 (вводится в действие с 01.01.2011)
3. Учесть, что в 2011 году бюджетные изъятия из бюджета района в областной бюджет не предусмотрены.
4. Утвердить резерв местного исполнительного органа Костанайского района на 2011 год в сумме 15461,0 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 4 в редакции решения маслихата Костанайского района Костанайской области от 26.10.2011 № 480 (вводится в действие с 01.01.2011).
5. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2011 год, согласно приложению 4.
6. Утвердить свод бюджетных программ по аппаратам акимов поселка, аулов (сел), аульных (сельских) округов на 2011 год, согласно приложению 5.

459
Ауданның (облыстық маңызы бар
қаланың) экономика және қаржы
бөлімі
20100,0
014
Заңды тұлғалардың жарғылық
капиталын қалыптастыру немесе
ұлғайту
20100,0
V. Тапшылығы (-), профициті(+)
-52481,0
VI. Бюджет тапшылығын
қаржыландыру (профицитін
пайдалану)
52481,0
Мәслихаттың
2010 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 385 шешіміне 4-қосымша
2011 жылға арналған аудандық бюджеттің орындау
процесінде тыйым салынуға жатпайтын, бюджеттік
бағдарламалар тізбесі
Функционалдық топ
Функционалдық кіші топ
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
АТАУЫ
04
Білім беру
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім
беру
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім
бөлімі
003
Жалпы білім беру
Мәслихаттың
2010 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 385 шешіміне 5-қосымша
Мәслихаттың
2011 жылғы 26 қазандағы
№ 480 шешіміне 2-қосымша
2011 жылға арналған кент, ауылдар (селолар), ауылдық
(селолық) округ әкімдерінің аппараттары бойынша
бюджеттік бағдарламалар жиынтығы
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2011.10.26 № 480 (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Бағдарлама
әкімшісі
123001000
"Қаладағы
аудан, аудандық
маңызы бар
қаланың, кент,
ауыл (село),
ауылдық
(селолық) округ
әкімінің
қызметін
қамтамасыз ету
жөніндегі
қызметтер"

459
Отдел экономики и финансов
района (города областного
значения)
20100,0
014
Формирование или увеличение
уставного капитала юридических
лиц
20100,0
V. Дефицит (-), профицит (+)
-52481,0
VI. Финансирование дефицита
(использование профицита)
52481,0
Приложение 4
к решению маслихата
от 21 декабря 2010 года
№ 385
Перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру
в процессе исполнения районного бюджета на 2011 год
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
4
Образование
2
Начальное, основное среднее и общее среднее
образование
464
Отдел образования района (города областного
значения)
003
Общеобразовательное обучение
Приложение 5
к решению маслихата
от 21 декабря 2010 года
№ 385
Приложение 2
к решению маслихата
от 26 октября 2011 года
№ 480
Свод бюджетных программ по аппаратам акимов
поселка, аулов (сел), аульных (сельских) округов
на 2011 год
Сноска. Приложение 5 в редакции решения маслихата Костанайского района Костанайской области от 26.10.2011 № 480 (вводится в действие с 01.01.2011).
Администратор
программы
123001000
"Услуги по
обеспечению
деятельности
акима района в
городе, города
районного
значения,
поселка, аула,
(села),
аульного
(сельского)
округа"