Ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет саласының азаматтық қызметшілеріне жиырма бес процентке жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтік ставкаларды белгілеу туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2010 жылғы 21 желтоқсандағы № 389 шешімі. Қостанай облысы Қостанай ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 18 қаңтарда № 9-14-143 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2014 жылғы 7 қазандағы № 238 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 07.10.2014 № 238 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. Тақырыбы жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 22.10.2013 № 137 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қостанай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет саласының азаматтық қызметшілеріне аудандық бюджет қаражаты есебінен қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің жалақыларымен және ставкалармен салыстырғанда жиырма бес процентке жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтік ставкалар белгіленсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 22.10.2013 № 137 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі және 2011 жылдың 1 қаңтарынан пайда болған қатынастарға таратылады.
Қостанай аудандық
мәслихатының кезекті
сессиясының төрағасы                       К. Балапанова
Қостанай аудандық
мәслихатының хатшысы                       А. Досжанов
КЕЛІСІЛДІ:
Қостанай ауданы әкімдігінің
"Экономика және қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
________________ З. Кенжегарина
2010 жылғы 21 желтоқсанда

Об установлении повышенных на двадцать пять процентов должностных окладов и тарифных ставок гражданским служащим социального обеспечения, образования, культуры, работающим в сельской местности
Решение маслихата Костанайского района Костанайской области от 21 декабря 2010 года № 389. Зарегистрировано Управлением юстиции Костанайского района Костанайской области 18 января 2011 года № 9-14-143. Утратило силу решением маслихата Костанайского района Костанайской области от 7 октября 2014 года № 238
Сноска. Утратило силу решением маслихата Костанайского района Костанайской области от 07.10.2014 № 238 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования).
Сноска. Заголовок в редакции решения маслихата Костанайского района Костанайской области от 22.10.2013 № 137 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Костанайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки гражданским служащим социального обеспечения, образования, культуры, работающим в сельской местности, по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях, за счет средств районного бюджета.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата Костанайского района Костанайской области от 22.10.2013 № 137 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2011 года.
Председатель очередной
сессии Костанайского
районного маслихата                        К. Балапанова
Секретарь Костанайского
районного маслихата                        А. Досжанов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и финансов" акимата
Костанайского района
_____________ З.Кенжегарина
21 декабря 2010 года