"Кемінде жиырма бес процентке жоғарлатылған лауазымдық жалақылар мен тарифтік ставкаларды бекіту үшін жергілікті ауылдық (селолық) жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамтамасыз ету, білім беру, мәдениет мамандары лауазымдарының тізбесін айқындау туралы" аудан әкімдігінің 2008 жылғы 14 сәуірдегі № 91 қаулысына өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Таран ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 4 маусымдағы № 239 қаулысы. Қостанай облысы Таран ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 3 шілдеде № 9-18-120 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Таран ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 4 маусымдағы № 162 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Таран ауданы әкімдігінің 04.06.2015 № 162 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2007 жылғы 15 мамырдағы Қазақстан Республикасының Еңбек кодексінің 18-бабының 2) тармақшасына238-бабының 3-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына сәйкес Таран ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Таран ауданы әкімдігінің 2008 жылғы 14 сәуірдегі № 91 "Кемінде жиырма бес процентке жоғарлатылған лауазымдық жалақылар мен тарифтік ставкаларды бекіту үшін жергілікті ауылдық (селолық) жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамтамасыз ету, білім беру, мәдениет мамандары лауазымдарының тізбесін айқындау туралы" (Нормативтік құқықтық кесімдердің реестрінде мемлекеттік тіркеу нөмірі 9-18-67, "Шамшырақ" аудандық газетінде 2008 жылғы 29 мамырда жарияланған) қаулысына мынадай өзгертулер мен толықтырулар енгізілсін:
жоғарыдағы аталған қаулыға қосымшада:
1-тармақ келесі редакцияда жариялансын:
"1. Әлеуметтік қамтамасыз ету мамандарының лауазымы:
1) үйде әлеуметтік көмек бөлімшесінің меңгерушісі;
2) бағып күту бойынша әлеуметтік қызметкер;
3) арнайы әлеуметтік қызмет қажеттілігін анықтау және бағалау бойынша әлеуметтік қызметкер;
4) әлеуметтік жұмыс бойынша маман.";
2-баптың 2) тармақшасында "интернаттың меңгерушісі" сөзі алып тасталсын;
2-баптың 4) тармақшасында "меңгерушісі" сөзінен кейін "әдістемелік" сөзімен толықтырылсын;
2-баптың 9) тармақшасында "музыка жетекшісі" сөзінен кейін "мектепке дейінгі балалар ұйымы" сөзімен толықтырылсын;
2-баптың 10) тармақшасы келесі редакцияда берілсін:
"10) аға вожатый;";
2-баптың 13), 17), 18), 20) тармақшасы алып тасталсын;
2- баб келесі мазмұндағы 21 тармақшамен толықтырылсын:
"21) логопед.";
3-баптың 1) тармақшасы келесі редакцияда берілсін:

О внесении изменений и дополнений в постановление акимата района от 14 апреля 2008 года № 91 "Об определении перечня должностей специалистов социального обеспечения, образования, культуры, работающих в аульной (сельской) местности для установления повышенных не менее чем на двадцать пять процентов должностных окладов и тарифных ставок"
Постановление акимата Тарановского района Костанайской области от 4 июня 2010 года № 239. Зарегистрировано Управлением юстиции Тарановского района Костанайской области 3 июля 2010 года № 9-18-120. Утратило силу постановлением акимата Тарановского района Костанайской области от 4 июня 2015 года № 162
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Тарановского района Костанайской области от 04.06.2015 № 162 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 2) статьи 18пунктом 3 статьи 238 Трудового кодекса Республики Казахстан от 15 мая 2007 года, статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Тарановского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Тарановского района "Об определении перечня должностей специалистов социального обеспечения, образования, культуры, работающих в аульной (сельской) местности для установления повышенных не менее чем на двадцать пять процентов должностных окладов и тарифных ставок" от 14 апреля 2008 года № 91 (номер в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 9-18-67, опубликовано 29 мая 2008 года в районной газете "Маяк") следующие изменения и дополнения:
в приложении к вышеуказанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Должности специалистов социального обеспечения:
1) заведующий отделением социальной помощи на дому;
2) социальный работник по уходу;
3) социальный работник по оценке и определению потребности в специальных социальных услугах;
4) специалист по социальной работе.";
в подпункте 2) пункта 2 слова "заведующий интернатом" исключить;
в подпункте 4) пункта 2 после слова "заведующий" дополнить словом "методическим";
в подпункте 9) пункта 2 после слов "музыкальный руководитель" дополнить словами "детской дошкольной организации";
подпункт 10) пункта 2 изложить в следующей редакции:
"10) старший вожатый;";
подпункты 13), 17), 18), 20) пункта 2 исключить;
пункт 2 дополнить подпунктом 21 следующего содержания:
"21) логопед.";
подпункт 1) пункта 3 изложить в следующей редакции:

"1) мәдениет мекемесінің директоры;";
3-баптың 14) тармақшасы келесі редакцияда берілсін:
"14) мемлекеттік тілдегі құжаттар редакторы;".
2. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Таран ауданының әкімі                      А. Ахметжанов
КЕЛІСІЛДІ
Таран аудандық
мәслихатының хатшысы
_______ С. Жолдыбаев

"1) директор учреждений культуры;";
подпункт 14) пункта 3 изложить в следующей редакции:
"14) редактор документов на государственном языке;".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Тарановского района                   А. Ахметжанов
СОГЛАСОВАН
Секретарь Тарановского
районного маслихата
___________________ С. Жолдыбаев