Павлодар облысы әкімдігінің 2008 жылғы 2 сәуірдегі "Коммуналдық мүлікті пайдалану жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" N 70/4 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облыстық әкімдігінің 2010 жылғы 24 ақпандағы N 32/3 қаулысы. Павлодар облысы Әділет департаментінде 2010 жылғы 9 наурызда N 3157 тіркелген. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 2011 жылғы 30 маусымдағы N 112/5 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 30.06.2011 N 112/5 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңы 27-бабының 2-тармағына сәйкес және коммуналдық меншік объектілерін тиімді пайдалану мақсатында облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Павлодар облысы әкімдігінің 2008 жылғы 2 сәуірдегі "Коммуналдық мүлікті пайдалану жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" N 70/4 қаулысына (нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3112 болып тіркелген, "Сарыарқа Самалы" газетінің 2008 жылғы 27, 31 мамырдағы N 57, 59, "Звезда Прииртышья" газетінің 2008 жылғы 17, 24 мамырдағы N 53, 56 нөмірлер жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың шаруашылық иелігіндегі немесе жедел басқаруындағы мүлікті мүліктік жалға беру жөніндегі нұсқаулықта:
40-тармақтағы "жалдаушы" деген сөз "жалға алушы" деген сөздермен ауыстырылсын;
464748-тармақтар алып тасталсын.
2. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Р.В. Склярға жүктелсін.
Облыс әкімі                                Б. Сағынтаев

О внесении изменений в постановление акимата Павлодарской области от 2 апреля 2008 года N 70/4 "Об утверждении Инструкций по использованию коммунального имущества"
Постановление акимата Павлодарской области от 24 февраля 2010 года N 32/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 9 марта 2010 года N 3157. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 30 июня 2011 года N 112/5
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 30.06.2011 N 112/5.
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", в целях эффективного использования объектов коммунальной собственности акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Павлодарской области от 2 апреля 2008 года N 70/4 "Об утверждении Инструкций по использованию коммунального имущества" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3112, опубликовано в газетах "Сарыарқа Самалы" от 27, 31 мая 2008 года, N 57, 59, "Звезда Прииртышья" 17, 24 мая 2008 года, N 53, 56) следующие изменения:
в Инструкции по передаче в имущественный наем имущества, находящегося в хозяйственном ведении или оперативном управлении коммунальных государственных предприятий, утвержденной указанным постановлением:
в пункте 40 слово "наниматель" заменить словом "наймодатель";
пункты 464748 исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
3. Контроль за выполнением данного постановления возложить на заместителя акима области Скляра Р.В.
Аким области                               Б. Сагинтаев