Павлодар облысы әкімдігінің 2008 жылғы 23 мамырдағы "Ауылдық (селолық) жерлерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт мамандары лауазымдарының тізбесін анықтау туралы" N 125/6 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Павлодар облыстық әкімдігінің 2010 жылғы 16 сәуірдегі N 77/6 қаулысы. Павлодар облысы Әділет департаментінде 2010 жылғы 11 мамырда N 3163 тіркелген. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 2013 жылғы 01 сәуірдегі N 96/4 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 01.04.2013 N 96/4 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 15 мамырдағы Еңбек кодексі 238-бабының 3-тармағына, Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 22 желтоқсандағы "Ұлттық мұрағат қоры және мұрағаттар туралы" Заңы 2-бабының 1-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңы 27-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2006 жылғы 15 желтоқсандағы "Мәдениет туралы" Заңының 32-бабына, Павлодар облыстық мәслихатының (IV сайланған ХХІV сессиясы) 2010 жылғы 9 сәуірдегі "Ауылдық (селолық) жерлерде жұмыс істейтін облыс мұрағат мекемелері мамандары лауазымдарының тізбесін келісу туралы" N 283/24 шешіміне сәйкес облыс  әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Павлодар облысы әкімдігінің 2008 жылғы 23 мамырдағы "Ауылдық (селолық) жерлерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт мамандары лауазымдарының тізбесін анықтау туралы" N 125/6 қаулысына (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде N 3113 болып тіркелді, 2008 жылғы 14 маусымда N 65 "Звезда Прииртышья", 2008 жылғы 12 маусымда N 64 "Сарыарқа самалы" газеттерінде жарияланды) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының 4-қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                                Б. Сағынтаев
Келісілді:
Облыстық мәслихат хатшысы                  Р. Гафуров
2010 ж.09.04
Павлодар облысы әкімдігінің
2010 жылғы 16 сәуір
N 77/6 қаулысына
қосымша
Ауылдық (селолық) жерлерде жұмыс істейтін
мәдениет мамандары лауазымдарының тізбесі
1. Мәдениет және мұрағат ісінің мемлекеттік мекемесі мен қазыналық кәсіпорнының басшысы және басшысының орынбасары.
2. Клуб, мұрағат, мұрағат қоймасының меңгерушісі, бөлімше, сектор, бөлімше (бөлім), филиал басшысы, көркем жетекшісі, үйірме жетекшісі.

О внесении изменения в постановление акимата Павлодарской области от 23 мая 2008 года 125/6 "Об определении перечня должностей специалистов здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, работающих в аульной (сельской) местности
Постановление акимата Павлодарской области от 16 апреля 2010 года N 77/6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 11 мая 2010 года N 3163. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 01 апреля 2013 года N 96/4
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 01.04.2013 N 96/4.
В соответствии с пунктом 3 статьи 238 Трудового кодекса Республики Казахстан от 15 мая 2007 года, пунктом 1 статьи 2 Закона Республики Казахстан от 22 декабря 1998 года "О Национальном архивном фонде и архивах", пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 32 Закона Республики Казахстан от 15 декабря 2006 года "О культуре", решением Павлодарского областного маслихата (XXIV сессия, IV созыв) от 9 апреля 2010 года N 283/24 "О согласовании перечня должностей специалистов архивных учреждений области, работающих в аульной (сельской) местности" акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Павлодарской области от 23 мая 2008 года N 125/6 "Об определении перечня должностей специалистов здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, работающих в аульной (сельской) местности" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3113, опубликовано в газетах "Звезда Прииртышья" 14 июня 2008 года, N 65, "Сарыарқа самалы" 12 июня 2008 года, N 64) следующее изменение:
приложение 4 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области                               Б. Сагинтаев
Согласовано:
Секретарь областного маслихата             Р. Гафуров
09.04.2010 г.
Приложение
к постановлению акимата
Павлодарской области
от 16 апреля 2010 года N 77/6
Перечень должностей специалистов культуры,
работающих в аульной (сельской) местности
1. Руководитель и заместитель руководителя государственного учреждения и казенного предприятия культуры и архивного дела.
2. Заведующий клубом, архивом, архивохранилищем, руководитель подразделения, сектора, отделения (отдела), филиала, художественный руководитель, руководитель кружка.

3. Мамандар: сүйемелдеуші, әртіс, библиограф, кітапханашы, дыбыс режиссері, дыбыс операторы, нұсқаушы, мәдени ұйымдастырушы, әдістемеші, суретші, хореограф, мұражайлардағы, мұрағаттардағы қорларды сақтаушы, мұрағатшы, кіші мұрағатшы, археограф.

3. Специалисты: аккомпаниатор, артист, библиограф, библиотекарь, звукорежиссер, звукооператор, инструктор, культорганизатор, методист, художник, хореограф, хранитель фондов в музеях, архивах, архивист, архивариус, археограф.