Павлодар облысы бойынша жер үсті су көздерінің ресурстарын пайдалану үшін 2011 жылға арналған төлемақы мөлшерлемелері туралы
Павлодар облыстық мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы N 322/29 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2010 жылғы 27 желтоқсанда N 3179 тіркелген. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облыстық мәслихаты аппарат басшысының 2014 жылғы 03 қыркүйектегі N 1-11/560 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облыстық мәслихаты аппарат басшысының 03.09.2014 N 1-11/560 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңы 6-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы" кодексінің (Салық кодексі) 487-бабына және 2003 жылғы 9 шілдедегі "Қазақстан Республикасының Су кодексі"  38-бабының 5)тармақшасына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Павлодар облысы бойынша жер үсті су көздерінің ресурстарын пайдалану ұшін 2011 жылға арналған төлемақы мөлшерлемелері көрсетілген шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.

О ставках платы за пользование водными ресурсами поверхностных источников на 2011 год по Павлодарской области
Решение маслихата Павлодарской области от 13 декабря 2010 года N 322/29. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 27 декабря 2010 года N 3179. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата маслихата Павлодарской области от 03 сентября 2014 года N 1-11/560)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата маслихата Павлодарской области от 03.09.2014 N 1-11/560).
В соответствии с пунктом 5 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, статьи 487 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) от 10 декабря 2008 года и подпункта 5) статьи 38 "Водного кодекса Республики Казахстан" от 9 июля 2003 года, областной  маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить ставки платы за пользование водными ресурсами поверхностных источников на 2011 год по Павлодарской области согласно  приложению к указанному решению.

2. Осы шешiм алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
3. Осы шешiмнiң орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың экология және қоршаған ортаны қорғау мәселелерi жөнiндегi тұрақты комиссиясына жүктелсiн.
Сессия төрағасы                            Р. Гайнулин
Облыстық мәслихаттың хатшысы               Р. Гафуров
Павлодар облыстық мәслихатының
(IV сайланған ХХІХ сессия)
2010 жылғы 13 желтоқсандағы
N 322/29 шешіміне
қосымша
Павлодар облысы бойынша жер үсті су көздерінің ресурстарын
пайдалану үшін 2011 жылға арналған төлемақы мөлшерлемелері
Р/с N Арнайы су пайдалану түрлері Өлшем бірлігі Мөлшерлемелер
теңге тиын

2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
3. Контроль за выполнением данного решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по экологии и охране окружающей среды.
Председатель сессии                        Р. Гайнулин
Секретарь областного маслихата             Р. Гафуров
Приложение
к решению сессии областного маслихата
(ХХIХ cессия, IY созыв)
от 13 декабря 2010 года N 322/29
Ставки платы за пользование водными ресурсами поверхностных
источников на 2011 год по Павлодарской области
N п/п Виды специального водопользования Единица измерения Ставки
тенге тиын