Ақсу қаласында мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлем мөлшерін белгілеу туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық әкімдігінің 2010 жылғы 15 шілдедегі N 458/4 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2010 жылғы 17 тамызда N 12-2-152 тіркелген. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қалалық әкімдігінің 2013 жылғы 21 тамыздағы N 551/4 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қалалық әкімдігінің 21.08.2013 N 551/4 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабына, Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуірдегі "Тұрғын үй қатынастары туралы" Заңының 97-бабына, Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 20 тамыздағы "Қазақстан Республикасындағы тұрғын үй құрылысының 2008 - 2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы туралы" N 383 Жарлығына сәйкес, Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрінің 2008 жылғы 30 қыркүйектегі N 395 бұйрығымен бекітілген мемлекеттік жалгерлік үйлерден өндіріп алынатын жалгерлік төлем есебі әдістемесінің негізінде, қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес, тұрғын алаңның бір шаршы метрі үшін Ақсу қаласында мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлем мөлшері белгіленсін.
2. Қала әкімдігінің осы қаулысы ол алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
3. Қала әкімдігінің осы қаулысының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Б.Ш. Ағжановқа жүктелсін.
Қала әкімі                                 О. Қайыргелдинов
Ақсу қаласы әкімдігінің 2010 жылғы
15 шілдедегі N 458/4 қаулысына
қосымша
Ақсу қаласында мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорынан
тұрғын үйді пайдаланғанғаны үшін ай сайынғы төлем мөлшері Кондоминимум объектілері болып табылмайтын мемлекеттік
жалгерлік үйлерден өндіріп алынатын ай сайынғы
жалгерлік айлық төлемінің ЕСЕБІ
А=Ц/Т/12+Р
А мемлекеттік жалгерлік үйлерден өндіріп алынатын жалгерлік төлем, айына бір шаршы метр үшін теңге
Ц тұрғын үйдің жалпы алаңының бір шаршы метр құрылысының (сатып алудың) бағасы, теңге
Т ғимарат қызметінің есептік мерзімі, жыл
Р тұрғын үйді пайдалануға, ағымдағы және күрделі жөндеуге, сондай-ақ жер телімін ұстауға қажетті төлемдер сомасы, айына бір шаршы метр үшін теңге
Р=ГЗ/12/Sn
ГЗ тұрғын үй-пайдалану қызметінің жылдық шығындар сметасы, жылына теңге
Sn тұрғын ғимаратта тұрғын үйдің жалпы алаңының сомасы, шаршы метр
Мемлекеттік жалгерлік үй (2006 жылы салынған)

Об установлении размера платы за пользование жильем из государственного коммунального жилищного фонда города Аксу
Постановление акимата города Аксу Павлодарской области от 15 июля 2010 года N 458/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 17 августа 2010 года N 12-2-152. Утратило силу постановлением акимата города Аксу Павлодарской области от 21 августа 2013 года N 551/4
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Аксу Павлодарской области от 21.08.2013 N 551/4.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 97 Закона Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года "О жилищных отношениях", Указом Президента Республики Казахстан от 20 августа 2007 года N 383 "О государственной программе жилищного строительства в Республике Казахстан на 2008 - 2010 годы", на основании методики расчета арендной платы, взимаемой в государственных арендных домах, утвержденной приказом Министра индустрии и торговли Республики Казахстан от 30 сентября 2008 года N 395, акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить размер ежемесячной платы за пользование жильем из государственного коммунального жилищного фонда города Аксу за один квадратный метр жилой площади согласно приложению.
2. Настоящее постановление акимата города вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления акимата города возложить на заместителя акима города Агжанова Б.Ш.
Аким города Аксу                           О. Каиргельдинов
Приложение
к постановлению акимата города Аксу
от 15 июля 2010 года N 458/4
Размер ежемесячной платы за пользование жильем из
государственного коммунального жилищного фонда
города Аксу за один квадратный метр жилой площади РАСЧЕТ ежемесячной арендной платы, взимаемой
в государственных арендных домах,
не являющихся объектами кондоминиума
А=Ц/Т/12+Р
А арендная плата, взимаемая в государственных арендных домах, тенге за один квадратный метр в месяц
Ц стоимость строительства (приобретения) одного квадратного метра общей площади жилища, тенге
Т расчетный срок службы зданий, лет
Р сумма платежей, необходимая на эксплуатацию, текущий и капитальный ремонт жилого дома, а также содержание земельного участка, тенге за один квадратный метр в месяц
Р=ГЗ/12/Sп
ГЗ годовая смета затрат жилищно–эксплуатационной службы, тенге в год
Sп сумма общих площадей жилищ в жилом здании, квадратных метров
Государственный арендный дом (построен в 2006 году)

Ленин, 43          Р=454296/12/4797,2=7,89
Қамзин, 30         Р=366569/12/4437,9=6,88
N р/с
Мекенжайы
Тұрғын үйдің жалпы алаңының  сатып алу құны
Тұрғын үйдің жалпы алаңы
Тұрғын үйдің жалпы алаңының бір шаршы метр құрылысының (сатып алудың) бағасы, теңге (Ц)
Ғимарат қызметінің есептік мерзімі, жыл (Т)
Тұрғын үйді пайдалануға, ағымдағы және күрделі жөндеуге қажетті төлемдер сомасы, айына бір шаршы метр үшін теңге (Р)
Мемлекеттік жалгерлік үйлерден өндіріп алынатын жалгерлік төлем, айына бір шаршы метр үшін теңге (А)
1.
Ленин, 43

Ленина, 43            Р=454296/12/4797,2=7,89
Камзина, 30           Р=366569/12/4437,9=6,88
Nп/п
Адрес
Стоимость приобретения общей площади жилища
Общая площадь жилища
Стоимость строительства (приобретения) одного квадратного метра общей площади жилища, тенге (Ц)
Расчетный срок службы зданий, лет (Т)
Сумма платежей, необходимая на эксплуатацию, текущий и капитальный ремонт жилого дома, а также содержание земельного участка, тенге за один квадратный метр (Р)
Арендная плата, взимаемая в государственных арендных домах, тенге за один квадратный метр в месяц (А)
1
Ленина 43