Ақсу қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 19 ақпандағы "Ақсу қаласында және ауыл өңірінде 2010 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" N 72/2 қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық әкімдігінің 2010 жылғы 05 қарашадағы N 774/5 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2010 жылғы 10 желтоқсанда N 12-2-159 тіркелген. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ақсу қалалық әкімдігінің 2011 жылғы 06 қаңтардағы N 1-34/8 хатымен)
Ескерту. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Павлодар облысы Ақсу қалалық әкімдігінің 2011.01.06 N 1-34/8 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 8 және 20-баптарына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" N 836 қаулысымен бекітілген Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландырудың ережесіне сәйкес қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қала әкімдігінің 2010 жылғы 19 ақпандағы "Ақсу қаласында және ауыл өңірінде 2010 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" N 72/2 қаулысына (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне 2010 жылғы 10 наурызда N 12-2-127 болып тіркелген, "Ақжол-Новый путь" қалалық газетінде 2010 жылғы 20 наурызда N 23 жарияланған) мынадай өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген қала әкімдігі қаулысының 2-қосымшасындағы:
2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. Ақсу қаласының әкімдігі Ақсу қаласының қаржы бөлімі "Теплосервис - Ақсу" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.";
мынадай мазмұндағы 37-тармақпен толықтырылсын:
"37. Ақсу қаласы әкімдігінің, Ақсу қаласының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Сауық сервис" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.".
2. Қала әкімдігінің осы қаулы ол алғаш рет ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Е.М. Рахымжановқа жүктелсін.
Қала әкімі                                 О. Қайыргелдинов

О внесении изменения и дополнения в постановление акимата города Аксу от 19 февраля 2010 года N 72/2 "Об организации общественных работ в городе Аксу и сельском регионе на 2010 год"
Постановление акимата города Аксу Павлодарской области от 05 ноября 2010 года N 774/5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 10 декабря 2010 года N 12-2-159. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо акимата города Аксу Павлодарской области от 06 января 2011 года N 1-34/8)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо акимата города Аксу Павлодарской области от 06.01.2011 N 1-34/8).
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 8 и 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" и  Правилами организации и финансирования общественных работ, утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года N 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В постановление акимата города от 19 февраля 2010 года N 72/2 "Об организации общественных работ в городе Аксу и сельском регионе на 2010 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-2-127 от 10 марта 2010 года, опубликовано в городской газете "Акжол - Новый путь" от 20 марта 2010 года N 23) внести следующее изменение и дополнение:
в приложении 2 к вышеуказанному постановлению акимата города:
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Государственное коммунальное предприятие "Теплосервис - Аксу" отдела финансов города Аксу, акимата города Аксу.";
дополнить пунктом 37 следующего содержания:
"37. Государственное коммунальное казенное предприятие "Досугсервис" отдела культуры и развития языков города Аксу, акимата города Аксу.".
2. Настоящее постановление акимата города вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
3. Контроль за исполнением постановления возложить на заместителя акима города Рахимжанова Е.М.
Аким города                                О. Каиргельдинов