Азаматтардың жекеленген санаттарына бау-бақшаларын суару үшін пайдаланатын суға 2010 жылға демеуқаржы беру туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 2010 жылғы 1 сәуірдегі N 245/4 қаулысы. Павлодар облысы Екібастұз қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 12 мамырда N 12-3-262 тіркелген. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 2011 жылғы 22 тамыздағы N 3-05/221 хаты)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 2011.08.22 N 3-05/221 хаты).
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бап 1-тармағының 14-тармақшасына, Екібастұз қалалық мәслихатының 2009 жылғы 25 желтоқсандағы (IV шақырылған кезекті ХІХ сессия) "Екібастұз қаласының 2010 - 2012 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 221/19 шешіміне сәйкес, азаматтардың жекеленген санатын қолдау мақсатында, Екібастұз қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Демеуқаржы алуға бау-бақшалары бар жеке үйлердің меншікті иелері немесе жалға алушылары (жалдаушылар) болып табылатын, Екібастұз қаласында еңбекке қабілетті жастағы бірге тіркелген тұлғалардан басқа тұрақты тұратын және тіркелген, зейнеткерлер мен барлық топтағы мүгедектер құқылы екендігі белгіленсін.
Жеке меншігінде екі немесе одан да көп бау-бақшалы үйлері бар зейнеткерлер және барлық топтағы мүгедектер бір ғана бау-бақшалы үйге демеуқаржы алуға құқылы.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 2010.09.16 N 775/9 Қаулысымен.
2. "Екібастұз қаласы әкімдігінің халықты жұмыспен қамту және әлеуметтік мәселелер бөлімі" мемлекеттік мекемесі (С.Ә.Арыстанов) бау-бақшаны суару үшін пайдаланатын суару суы құнының 50% мөлшерінде суға демеуқаржы берсін.
3. Осы қаулының 1-тармағында көрсетілген азаматтар демеуқаржы алу үшін қосымшаға сәйкес белгіленген үлгідегі өтінішпен "Екібастұз қаласы әкімдігінің халықты жұмыспен қамту және әлеуметтік мәселелер бөлімі" мемлекеттік мекемесіне жолығуы қажет.
4. "Екібастұз қаласы әкімдігінің халықты жұмыспен қамту және әлеуметтік мәселелер бөлімі" мемлекеттік мекемесі ақшалай қаржыны зейнеткерлердің және барлық топтағы мүгедектердің "Қазақпошта" акцинерлік қоғамына немесе ІІ деңгейдегі банктердегі есеп шоттарына аударсын.
5. Әлеуметтік төлемдерді қаржыландыру қаланың 2010 жылға арналған жылдық бюджеті аясында жүзеге асырылсын.
6. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.

О предоставлении дотации на воду, используемую для полива огородов отдельным категориям граждан, на 2010 год
Постановление акимата города Экибастуза Павлодарской области от 1 апреля 2010 года N 245/4. Зарегистрировано Управлением юстиции города Экибастуза Павлодарской области 12 мая 2010 года N 12-3-262. Утратило силу в связи с истечением срока действия - на основании письма акимата города Экибастуза Павлодарской области от 22 августа 2011 года N 3-05/221
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия - на основании письма акимата города Экибастуза Павлодарской области от 22.08.2011 N 3-05/221.
В соответствии с подпунктом 14 пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Экибастузского городского маслихата (очередная XIX сессия, IV созыв) от 25 декабря 2009 года N 221/19 "О бюджете города Экибастуза на 2010 - 2012 год", в целях поддержки отдельных категорий граждан, акимат города Экибастуза ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить, что право получения дотации на воду имеют пенсионеры и инвалиды всех групп, являющиеся собственниками или нанимателями (арендаторами) частных домов с огородами, прописанные и постоянно проживающие в городе Экибастузе, за исключением прописанных совместно с лицами трудоспособного возраста.
Пенсионеры и инвалиды всех групп, имеющие два и более частных дома с огородами, имеют право на получение Дотации только по одному частному дому с огородом.
Пункт 1 с изменениями, внесенными постановлением акимата города Экибастуза Павлодарской области от 16.09.2010 N 775/9.
2. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ акимата города Экибастуза" (Аристанов С.А.) предоставлять дотацию на воду, используемую для полива огорода, в размере 50% от стоимости поливной воды.
3. Для получения дотации на воду гражданам, указанным в пункте 1 настоящего постановления, необходимо обратиться в государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ акимата города Экибастуза" с заявлением установленного образца, согласно приложению к настоящему постановлению.
4. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ акимата города Экибастуза" производить перечисление денежных средств на лицевые счета пенсионеров и инвалидов всех групп в акционерное общество "Казпочта" или банки II уровня.
5. Финансирование социальных выплат осуществлять в рамках годового бюджета города Экибастуза на 2010 год.
6. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.

7. Осы қаулының орындалуын бақылау Екiбастұз қаласы әкiмiнiң орынбасары Ғ.А.Оспанқұловқа жүктелсiн.
Екiбастұз қаласының әкiмi                  Н.Нәбиев
Екібастұз қаласы әкімдігінің
2010 жылғы 01 сәуір
N 245/4 қаулысына
қосымша
"Екібастұз қаласы әкімдігінің халықты
жұмыспен қамту және әлеуметтік мәселелер
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің бастығы
С.Ә.Арыстановқа
____________________________________
____________________________________
Тұратын мекен-жайы:
____________________________________
ӨТІНІШ
Мен, __________________________________________________________
(аты, тегі, әкесінің аты толығымен)
_____________________________________________________________________
мекен-жайы бойынша орналасқан бау-бақшасы бар жеке меншік үйдің меншікті иесі/немесе жалға алушысы (жалдаушы) болып табыламын
Бау-бақша (шаршы санын көрсету)________________________________
Суға жәрдемқаржыны ____________________________ теңге сомасында
N______________________________________________ жеке есеп шотқа
жіберуіңізді сұраймын.
1) 2010 жылдың мамыр, маусым, шілде, тамыз және қыркүйек айларының суару суына төленген түбіртектің көшірмесі;
2) азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі;
3) жеке куәліктің көшірмесі;
4) зейнеткер куәлігінің немесе мүгедектігі туралы анықтаманың көшірмесі;
5) жеке есеп шотының көшірмесі;
6) салық төлеушінің тіркеу нөмірінің көшірмесі;
7) жер учаскесіне құқықорнатушы құжаттың көшірмесі;
8) жалға алушыларға (жалдаушыларға) – жалға алу келісімшартының (жалдау) көшірмесі.
Жәрдемқаржы беру шарттарымен таныстым.
2010 ж. "____" _______________       __________________________
(өтініш иесінің қолы)
Өтінішке жауап алдым________________________________________________
(өтініш иесінің Т.А.Ә)
2010 жыл "____" _______________            _________________________
(өтініш иесінің қолы)
__________________________
(маманның қолы)

7. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Экибастуза Оспанкулова Г.А.
Аким города Экибастуза                     Н. Набиев
Приложение к постановлению
акимата города Экибастуза
от 01 апреля 2010 года N 245/4
Начальнику государственного учреждения
"Отдел занятости и социальных
программ акимата города Экибастуза"
Аристанову С.А.
от____________________________________
______________________________________
проживающего по адресу:
______________________________________
ЗАЯВЛЕНИЕ
Я,_____________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество полностью)
являюсь собственником/нанимателем (арендатором) частного дома с огородом, расположенного по адресу:
____________________________________________________________________.
Огород (указать количество соток)___________________________________.
Прошу перечислить дотацию за воду на лицевой счет N
______________________________________________________________.
1) копии квитанций о начислении и оплате за поливную воду за май, июнь, июль, август и сентябрь месяцы 2010 года;
2) копию книги регистрации граждан;
3) копию документа, удостоверяющего личность;
4) копию удостоверения пенсионера либо копию справки об инвалидности;
5) номер лицевого счета;
6) копию регистрационного номера налогоплательщика;
7) копию правоустанавливающего документа на земельный участок;
8) нанимателям (арендаторам) – копию договора найма (аренды).
С условиями предоставления Дотации ознакомлен (а).
"_____" ________________2010 г.          _____________________
(подпись заявителя)
Ответ на обращение мною получен. ____________________________________
(Ф.И.О. заявителя)
"_____"_______2010 год                            ___________________
(подпись заявителя)
______________________________
(подпись специалиста)