Екібастұз қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 22 қаңтардағы "2010 жылға арналған Екібастұз қаласы азаматтарының жекеленген санаттарына әлеуметтік көмек туралы" N 51/1 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 2010 жылғы 26 сәуірдегі N 360/4 қаулысы. Павлодар облысы Екібастұз қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 19 мамырда N 12-3-264 тіркелген. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 2011 жылғы 22 тамыздағы N 3-05/221 хаты)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 2011.08.22 N 3-05/221 хаты).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37-бабына сәйкес, Екібастұз қалалық мәслихатының, (IV шақырылған кезекті XX сессия)  2010 жылғы 9 ақпандағы "Екібастұз қалалық мәслихатының (IV шақырылған кезекті XІX сессия) 2009 жылғы 25 желтоқсандағы "2010 - 2012 жылдарға арналған Екібастұз қаласының бюджеті туралы" N 221/19 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 241/20 шешімінің негізінде, жекеленген санаттағы азаматтарға әлеуметтік көмек көрсету мақсатында, Екібастұз қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Екібастұз қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 22 қаңтардағы "2010 жылға арналған Екібастұз қаласы азаматтарының жекеленген санаттарына әлеуметтік көмек туралы" N 51/1 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 12-3-255 нөмірімен тіркелген, 2010 жылғы 11 ақпанда "Отарқа" газетінде N 7 және 2010 жылғы 11 ақпанда "Вести Екибастуза" газетінде N 6 жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
қаулының 4-тармағының 1-тармақшасындағы "120000 теңге мөлшеріндегі" сөзі мен саны "нақты құны бойынша" сөздерімен ауыстырылсын;
қаулының 3-тармағының 18-тармақшасы "Екібастұз қаласының әкімімен, жұмыс берушімен және жас маманымен қол қойылған үш жақты келісімшарт" сөздерімен толықтырылсын.
Екібастұз қаласы азаматтарының жекеленген санаттарына әлеуметтік көмек тағайындау жөніндегі комиссия құрамына енгізілсін (бұдан әрі – Комиссия):
Ғабидолла Абдоллаұлы Оспанқұлов, Екібастұз қаласы әкімінің орынбасары, Комиссия төрағасы болып;
Комиссия құрамынан Сансызбай Сапарұлы Төлеубаев шығарылсын.
2. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2010 жылдың 1 сәуірден бастап туындаған құқықтық қатынастарда таратылады.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Екібастұз қаласы әкімінің орынбасары Ғ. А. Оспанқұловқа жүктелсін.
Екібастұз қаласының әкімі                  Н. Нәбиев

О внесении изменений и дополнений в постановление акимата города Экибастуза от 22 января 2010 года N 51/1 "О социальной помощи отдельным категориям граждан города Экибастуза на 2010 год"
Постановление акимата города Экибастуза Павлодарской области от 26 апреля 2010 года N 360/4. Зарегистрировано Управлением юстиции города Экибастуза Павлодарской области 19 мая 2010 года N 12-3-264. Утратило силу в связи с истечением срока действия - на основании письма акимата города Экибастуза Павлодарской области от 22 августа 2011 года N 3-05/221
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия - на основании письма акимата города Экибастуза Павлодарской области от 22.08.2011 N 3-05/221.
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании решения Экибастузского городского маслихата (очередная XX сессия, IV созыв) от 9 февраля 2010 года N 241/20 "О внесении изменений и дополнений в решение Экибастузского городского маслихата (очередная XIX сессия IV созыв) от 25 декабря 2009 года N 221/19 "О бюджете города Экибастуза на 2010 - 2012 годы", в целях оказания социальной помощи отдельным категориям граждан, акимат города Экибастуза ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Экибастуза от 22 января 2010 года N 51/1 "О социальной помощи отдельным категориям граждан города Экибастуза на 2010 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под N  12-3-255, опубликовано в газетах "Отарқа" от 11 февраля 2010 года N 7 и "Вести Екибастуза" от 11 февраля 2010 года N 6), следующие изменения и дополнения:
в подпункте 1 пункта 4 Постановления слова и цифру "в размере 120000 тенге" заменить словами "по фактической стоимости";
подпункт 18 пункта 3 Постановления дополнить словами "трехсторонний договор, подписанный акимом города Экибастуза, работодателем и молодым специалистом".
Ввести в состав комиссии по назначению социальной помощи отдельным категориям граждан города Экибастуза (далее – Комиссия):
Оспанкулова Габидуллу Абдуллаулы, заместителя акима города Экибастуза, председателем Комиссии;
вывести из состава Комиссии Тулеубаева Сансызбая Сапаровича.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 апреля 2010 года.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Экибастуза  Оспанкулова Г.А.
Аким города Экибастуза                     Н. Набиев