Екібастұз қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 22 қаңтардағы "2010 жылға арналған Екібастұз қаласы азаматтарының жекеленген санаттарына әлеуметтік көмек туралы" N 51/1 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 2010 жылғы 26 қазандағы N 876/10 қаулысы. Павлодар облысы Екібастұз қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 09 қарашада N 12-3-279 тіркелген. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 2011 жылғы 22 тамыздағы N 3-05/221 хаты)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 2011.08.22 N 3-05/221 хаты).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37-бабына сәйкес және кадрлық өзгерістердің болуына байланысты, Екібастұз қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Екібастұз қаласы әкімдігінің  2010 жылғы 22 қаңтардағы "2010 жылға арналған Екібастұз қаласы азаматтарының жекеленген санаттарына әлеуметтік көмек туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 12-3-255 нөмірімен тіркелген, 2010 жылғы 11 ақпанда "Отарқа" газетінде N 7 және 2010 жылғы 11 ақпанда "Вести Екибастуза" газетінде N 6 жарияланған) N 51/1 қаулысына келесі өзгерістер енгізілсін:
Екібастұз қаласы азаматтарының жекеленген санаттарына әлеуметтік көмек тағайындау жөніндегі комиссия құрамына енгізілсін (бұдан әрі – Комиссия):
Әлия Қоқышқызы Базарбаева, "Екібастұз қаласы әкімдігінің халықты жұмыспен қамту және әлеуметтік мәселелер бөлімі" мемлекеттік мекемесі бастығының міндетін атқарушы, Комиссия төрағасының орынбасары ретінде;
Ахмедиева Махабат Садыбекқызы, "Екібастұз қаласы әкімдігінің халықты жұмыспен қамту және әлеуметтік мәселелер бөлімі" мемлекеттік мекемесінің бас маманы, Комиссия хатшысы;
Комиссия құрамынан Серік Әубәкішұлы Арыстанов, Мәдина Салахиденқызы Балтабаева шығарылсын.
2. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Екібастұз қаласы әкімінің  орынбасары Ғ.А.Оспанқұловқа жүктелсін.
Екібастұз қаласы әкімінің
міндетін атқарушы                          Н. Дычко

О внесении изменений в постановление акимата города Экибастуза от 22 января 2010 года N 51/1 "О социальной помощи отдельным категориям граждан города Экибастуза на 2010 год"
Постановление акимата города Экибастуза Павлодарской области от 26 октября 2010 года N 876/10. Зарегистрировано Управлением юстиции города Экибастуза Павлодарской области 09 ноября 2010 года N 12-3-279. Утратило силу в связи с истечением срока действия - на основании письма акимата города Экибастуза Павлодарской области от 22 августа 2011 года N 3-05/221
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия - на основании письма акимата города Экибастуза Павлодарской области от 22.08.2011 N 3-05/221.
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и в связи с произошедшими кадровыми изменениями, акимат города Экибастуза ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Экибастуза от 22 января 2010 года N 51/1 "О социальной помощи отдельным категориям граждан города Экибастуза на 2010 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под N 12-3-255, опубликовано в газетах "Отарқа" от 11 февраля 2010 года N 7 и "Вести Екибастуза" от 11 февраля 2010 года N 6), следующие изменения:
ввести в состав комиссии по назначению социальной помощи отдельным категориям граждан города Экибастуза (далее – Комиссия):
Базарбаеву Алию Кокишевну, исполняющую обязанности начальника государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ акимата города Экибастуза" - заместителем председателя Комиссии;
Ахмедиеву Махабат Садыбековну, главного специалиста государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ акимата города Экибастуза" - секретарем комиссии;
вывести из состава Комиссии Аристанова Серика Аубакишевича, Балтабаеву Мадину Салахиденовну.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Экибастуза  Оспанкулова Г.А.
Исполняющий обязанности
акима города Экибастуза                    Н. Дычко