2010 жылға арналған жекелеген санаттағы азаматтарға әлеуметтік көмек туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық әкімдігінің 2010 жылғы 22 ақпандағы N 30 қаулысы. Павлодар облысы Ақтоғай ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 19 наурызда N 12-4-80 тіркелген. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ақтоғай аудандық әкімдігінің 2010 жылғы 31 желтоқсандағы N 309 қаулысы)
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ақтоғай аудандық әкімдігінің 2010.12.31 N 309 қаулысы).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабының 1-тармағының 14-тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 13 сәуірдегi "Қазақстан Республикасында мүгедектердi әлеуметтiк қорғау туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 сәуiрдегі "Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектерiне және соларға теңестiрiлген адамдарға берiлетiн жеңiлдiктер мен оларды әлеуметтiк қорғау туралы" Заңына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 20 шілдедегі "Мүгедектердi оңалтудың кейбiр мәселелерi туралы" қаулысына сәйкес, Ақтоғай ауданының әділет басқармасында 2009 жылғы 31 желтоқсанда N 12-4-74 тіркелген, Ақтоғай аудандық Мәслихатының (IV шақырылым, XIX сессия) 2009 жылғы 25 желтоқсандағы N 103/19 "2010 - 2012 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" шешімін іске асыру және жекелеген санаттағы азаматтарға әлеуметтiк көмек көрсету мақсатында аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Ақтоғай ауданының әділет басқармасында 2010 жылғы 21 қаңтарда N 12-4-75 тіркелген, Ақтоғай аудандық Мәслихатының (IV шақырылым, XIX сессия) 2009 жылғы 25 желтоқсандағы N 105/19 "2010 жылы жекелеген санаттағы азаматтарға әлеуметтік көмек көрсету туралы" шешімінің 1-тармағында бекітілген 2010 жылға арналған жекелеген санаттағы азаматтарға әлеуметтік көмек мөлшері мен құжаттар тізбесі белгіленсін:
1) 1-тармақтың 1-тармақшасында көрсетілген санаттағылар үшін - "Ақтоғай ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі бастығының атына өтініш, бас бостандығынан айыру орындарынан босау туралы анықтамасының көшірмесі, жеке бас куәлігінің көшірмесі, салық төлеушінің тіркеу нөмірінің көшірмесі, жеке әлеуметтік кодының көшірмесі, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі немесе мекенжай анықтамасы, жеке есептік шотының көшірмесі;
2) 1-тармақтың 2-тармақшасында көрсетілген санаттағылар үшін - "Ақтоғай ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі бастығының атына өтініш, Павлодар облысы онкологиялық диспансерінің анықтамасы, жеке бас куәлігінің көшірмесі, салық төлеушінің тіркеу нөмірі, жеке әлеуметтік кодының көшірмесі, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі немесе мекенжай анықтамасы, жеке есептік шот нөмірінің көшірмесі;

О социальной помощи отдельным категориям граждан на 2010 год
Постановление акимата Актогайского района Павлодарской области от 22 февраля 2010 года N 30. Зарегистрировано Управлением юстиции Актогайского района Павлодарской области 19 марта 2010 года N 12-4-80. Утратило силу в связи с истечением срока действия - на основании постановления акимата Актогайского района Павлодарской области от 31 декабря 2010 года N 309
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия - на основании постановления акимата Актогайского района Павлодарской области от 31.12.2010 N 309.
В соответствии с подпунктом 14 пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 28 апреля 1995 года "О льготах и социальной защите участников, инвалидов Великой Отечественной войны и лиц, приравненных к ним", постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2005 года "О некоторых вопросах реабилитации инвалидов", в целях реализации решения Актогайского районного Маслихата (IV созыв, XIX сессия) от 25 декабря 2009 года N 103/19 "О бюджете района на 2010-2012 годы", зарегистрированного в управлении юстиции Актогайского района 31 декабря 2009 года за N 12-4-74 и оказания социальной помощи отдельным категориям граждан, акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить перечень документов и размеры социальной помощи отдельным категориям граждан на 2010 год, утвержденным в пункте 1 решения Актогайского районного Маслихата (IV созыв, XIX сессия) от 25 декабря 2009 года N 105/19 "Об оказании социальной помощи отдельным категориям граждан в 2010 году", зарегистрированного в управлении юстиции Актогайского района 21 января 2010 года за N 12-4-75:
1) для категории, указанной в подпункте 1 пункта 1 – заявление на имя начальника государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ Актогайского района", копия справки об освобождении из мест лишения свободы, копия удостоверения личности, копия регистрационного налогового номера, копия социального индивидуального кода, копия книги регистрации граждан или адресная справка, копия номера лицевого счета;
2) для категории, указанной в подпункте 2 пункта 1 – заявление на имя начальника государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ Актогайского района", справка Павлодарского областного онкологического диспансера, копия книги регистрации граждан или адресная справка, копия удостоверения личности, копия номера лицевого счета, копия социального индивидуального кода, копия регистрационного номера налогоплательщика;

3) 1-тармақтың 3-тармақшасында көрсетілген санаттағылар үшін – аудан әкімінің атына өтініш, ауылдық округ әкімінің қолдаухаты, тұрғын үй тұрмыстық жағдайларын зерттеу актісі, жеке бас куәлігінің көшірмесі, салық төлеушінің тіркеу нөмірінің көшірмесі, жеке әлеуметтік кодының көшірмесі, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі немесе мекенжай анықтамасы, жеке есептік шот нөмірінің көшірмесі, отбасы мүшелерінің табыстары туралы анықтама, қосалқы үй шаруашылығы туралы анықтама;
4) 1-тармақтың 4-тармақшасында көрсетілген санаттағылар үшін - "Ақтоғай ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі бастығының атына өтініш, тұрғын үй тұрмыстық жағдайларын зерттеу актісі, жеке бас куәліктің көшірмесі, салық төлеушінің тіркеу нөмірінің көшірмесі, жеке әлеуметтік кодының көшірмесі, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі немесе мекенжай анықтамасы, жеке есептік шот нөмірінің көшірмесі, отбасы мүшелерінің табыстары туралы анықтама, қосалқы үй шаруашылығы туралы анықтама;
5) 1-тармақтың 5-тармақшасында көрсетілген санаттағылар үшін - "Ақтоғай ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі бастығының атына өтініш, жеке бас куәліктің көшірмесі, салық төлеушінің тіркеу нөмірінің көшірмесі, жеке әлеуметтік кодының көшірмесі, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі немесе мекенжай анықтамасы, жеке есептік шот нөмірінің көшірмесі, Чернобыль атом электростанциясы апатының зардабын жоюға қатысушының немесе Ауған соғысына қатысушы куәлігінің көшірмесі;
6) 1-тармақтың 6-тармақшасында көрсетілген санаттағылар үшін - "Ақтоғай ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі бастығының атына өтініш, "Ақтоғай ауданының білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесінің, "Ақтоғай ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінің аталған санаттағы тұлғалар тізімдері, жеке бас куәлігінің көшірмесі, салық төлеушінің тіркеу нөмірінің көшірмесі, жеке әлеуметтік кодының көшірмесі, жеке есептік шот нөмірінің көшірмесі, бір ата-ананың, қорғаншы немесе қамқоршысының азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі немесе мекенжай анықтамасы;
7) 1-тармақтың 7, 8-тармақшасында көрсетілген санаттағылар үшін - "Ақтоғай ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі бастығының атына өтініш, тұрғын үй тұрмыстық жағдайларын зерттеу актісі, білім беру қызметін көрсетуге арналған үш тарапты келісім-шарттың көшірмесі, интерн бойынша оқуға арналған келісім-шарттың көшірмесі, жеке бас куәлігінің көшірмесі, салық төлеушінің тіркеу нөмірінің көшірмесі, жеке әлеуметтік кодының көшірмесі, азаматтарды тіркеу туралы кітабының көшірмесі немесе мекенжай анықтамасы, жеке есептік шот нөмірінің көшірмесі, отбасы мүшелерінің кірістері туралы анықтама, үй шаруашылығы туралы анықтама;

3) для категорий, указанных в подпункте 3 пункта 1 – заявление на имя акима района, ходатайство акима сельского округа, акт обследования жилищно-бытовых условий, копия удостоверения личности, копия регистрационного номера налогоплательщика, копия социального индивидуального кода, копия книги регистрации граждан или адресная справка, копия номера лицевого счета, справки о доходах членов семьи, справка о подсобном хозяйстве;
4) для категорий, указанных в подпункте 4 пункта 1 - заявление на имя начальника государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ Актогайского района", акт обследования жилищно-бытовых условий, копия удостоверения личности, копия регистрационного номера налогоплательщика, копия социального индивидуального кода, копия номера лицевого счета, копия книги регистрации граждан или адресная справка, справки о доходах членов семьи, справка о подсобном хозяйстве;
5) для категорий, указанных в подпункте 5 пункта 1 – заявление на имя начальника государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ Актогайского района", копия удостоверения личности, копия регистрационного номера налогоплательщика, копия социального индивидуального кода, копия номера лицевого счета, копия книги регистрации граждан или адресная справка, копия удостоверения участника ликвидации последствий аварии на Чернобыльской атомной электростанции или копия удостоверения участника Афганской войны;
6) для категорий, указанных в подпункте 6 пункта 1 – заявление на имя начальника государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ Актогайского района", списки лиц указанных категорий государственного учреждения "Отдел образования Актогайского района", государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ Актогайского района", копия удостоверения личности, копия регистрационного номера налогоплательщика, копия социального индивидуального кода, копия номера лицевого счета, копия книги регистрации граждан одного из родителей или адресная справка, попечителя или опекуна;
7) для категорий, указанных в подпунктах 7, 8 пункта 1 – заявление на имя начальника государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ Актогайского района", акт обследования жилищно-бытовых условий, справки о доходах членов семьи, копия трехстороннего договора на оказание образовательных услуг, копия договора на обучение по интерну, копия удостоверения личности, копия книги регистрации граждан или адресная справка, копия регистрационного номера налогоплательщика и копия социального индивидуального кода, копия номера лицевого счета;

8) 1-тармақтың 9-тармақшасында көрсетілген санаттағылар үшін - "Ақтоғай ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі бастығының атына өтініш, ауылдық округ әкімінен көрсетілген санаттағы тұлғалар тізімі, Соғыс және еңбек ардагерлер кеңесінің қолдаухаты, жеке бас куәліктің көшірмесі, салық төлеушінің тіркеу нөмірінің көшірмесі, жеке әлеуметтік кодының көшірмесі, азаматтарды тіркеу туралы кітабының көшірмесі немесе мекенжай анықтамасы, жеке есептік шотының көшірмесі;
тұрғын жайды күрделі жөндеуге, электржылыту жүйесін орнатуға қосымша-тұрғын - үй тұрмыстық жағдайларын зерттеу актісі, ақау акті, смета, баламалы смета;
9) 1-тармақтың 10-тармақшасында көрсетілген санаттағылар үшін - "Ақтоғай ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі бастығының атына өтініш, "Қазақстан Республикасы Еңбек және әлеуметтік қорғау министрлігінің зейнет ақы төлеу мемлекеттік орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының Павлодар облыстық филиалы Ақтоғай аудандық бөлімінің көрсетілген санаттағы тұлғалар тізімі, аудандық Соғыс және еңбек ардагерлері кеңесімен келістірілген ауылдық округ әкімдерінен аталған санаттағы тұлғалар тізімі. Тізімдерде толық тегі, аты, әкесінің аты, туған күні, салық төлеушінің тіркеу нөмірі, тұрғылықты мекен жайы, жеке есептік шоты көрсетілген;
10) 1-тармақтың 11-тармақшасында көрсетілген санаттағылар үшін - "Ақтоғай ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі бастығының атына өтініш, мәртебесін анықтау туралы куәлігінің көшірмесі, жеке бас куәліктің көшірмесі, салық төлеушінің тіркеу нөмірінің көшірмесі, жеке әлеуметтік кодының көшірмесі, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі немесе мекенжай анықтамасы, жеке есептік шотының көшірмесі;
11) 1-тармақтың 12-тармақшасында көрсетілген санаттағылар үшін - "Ақтоғай ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі бастығының атына өтініш, "Ақтоғай ауданының туберкулезге қарсы аурухананың" анықтамасы, студенттерге аурудың анықталу жерінен туберкулезге қарсы аурухананың анықтамасының түпнұсқасы, жеке бас куәліктің көшірмесі, салық төлеушінің тіркеу нөмірі, жеке әлеуметтік кодының көшірмесі, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі немесе мекенжай анықтамасы, жеке есептік шотының көшірмесі, бір ата-ананың құжаттар көшірмесі, туу туралы куәлік;
12) 1-тармақтың 13-тармақшасында көрсетілген санаттағылар үшін - "Ақтоғай ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі бастығының атына өтініш, үш тарапты келісім шарттың көшірмесі, соңғы курста оқығанын растайтын туралы оқу орнынан анықтама, жеке бас куәліктің көшірмесі, салық төлеушінің тіркеу нөмірінің көшірмесі, жеке әлеуметтік кодының көшірмесі, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі, жеке есептік шот нөмірінің көшірмесі;

8) для категорий, указанных в подпункте 9 пункта 1 – заявление на имя начальника государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ Актогайского района", список лиц указанных категорий от акима сельского округа, ходатайство Совета ветеранов войны и труда, копия удостоверения личности, копия регистрационного номера налогоплательщика, копия номера лицевого счета, копия книги регистрации граждан или адресная справка;
на капитальный ремонт жилого помещения и установку электроотопления дополнительно - акт обследования жилищно-бытовых условий, дефектный акт, смета, альтернативная смета;
9) для категорий, указанных в подпункте 10 пункта 1 – заявление на имя начальника государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ Актогайского района", списки лиц указанных категорий Актогайского районного отделения Павлодарского областного филиала Республиканского государственного казенного предприятия "Государственный центр по выплате пенсий Министерства труда и социальной защиты Республики Казахстан", списки лиц указанных категорий от акимов сельских округов согласованных с районным Советом ветеранов войны и труда. В списках указываются фамилия, имя, отчество, дата рождения, регистрационный налоговый номер, адрес места жительства, номер лицевого счета;
10) для категории, указанной в подпункте 11 пункта 1 – заявление на имя начальника государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ Актогайского района", копия удостоверения определяющего статус, копия удостоверения личности, копия книги регистрации граждан или адресная справка, копия регистрационного номера налогоплательщика, копия номера лицевого счета;
11) для категории, указанной в подпункте 12 пункта 1 - заявление на имя начальника государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ Актогайского района", справка государственного учреждения "Актогайская противотуберкулезная больница", для студентов справка противотуберкулезной больницы с места выявления болезни, копия удостоверения личности, копия книги регистрации граждан или адресная справка, копия социального индивидуального кода, копия регистрационного номера налогоплательщика, копия номера лицевого счета, копии документов одного из родителей, свидетельство о рождении ребенка;
12) для категорий указанных в подпункте 13 пункта 1 – заявление на имя начальника государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ Актогайского района", копия трехстороннего договора, справка с места учебы, подтверждающая факт учебы на последних курсах, копия удостоверения личности, копия регистрационного номера налогоплательщика, копия номера лицевого счета, копия социального индивидуального кода;

13) 1-тармақтың 14-тармақшасында көрсетілген санаттағылар үшін - "Ақтоғай ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі бастығының атына өтініш, баланың туу туралы куәлігінің көшірмесі, баланың мүгедектігін анықтайтын медициналық-әлеуметтік сараптама анықтамасының көшірмесі, жеке бас куәліктің көшірмесі, салық төлеушінің тіркеу нөмірінің көшірмесі, жеке әлеуметтік кодының көшірмесі, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі немесе мекенжай анықтамасы, бір ата-ананың жеке есептік шот нөмірінің көшірмесі;
14) 1-тармақтың 15-тармақшасында көрсетілген санаттағылар үшін - "Ақтоғай ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі бастығының атына өтініш, қайтыс болғанын растайтын куәлік, жеке бас куәліктің көшірмесі, салық төлеушінің тіркеу нөмірінің көшірмесі, жеке әлеуметтік кодының көшірмесі, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі немесе мекенжай анықтамасы, қайтыс болғанның жерлеу рәсімін өткізген тұлғаның жеке есептік шот нөмірінің көшірмесі;
15) 1-тармақтың 16-тармақшасында көрсетілген санаттағылар үшін - "Ақтоғай ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі бастығының атына өтініш, баланың мүгедектігін анықтайтын медициналық-әлеуметтік сараптама анықтамасының көшірмесі, жеке бас куәліктің көшірмесі, салық төлеушінің тіркеу нөмірінің көшірмесі, жеке әлеуметтік кодының көшірмесі, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі немесе мекенжай анықтамасы, бір ата-ананың жеке есептік шот нөмірінің көшірмесі;
16) 1-тармақтың 17-тармақшасында көрсетілген санаттағылар үшін - "Ақтоғай ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі бастығының атына өтініш, жеке бас куәліктің көшірмесі, салық төлеушінің тіркеу нөмірінің көшірмесі, жеке әлеуметтік кодының көшірмесі, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі немесе мекенжай анықтамасы, жеке есептік шот нөмірінің көшірмесі, еңбек келісім-шартының көшірмесі, жұмысқа қабылдау туралы бұйрықтың көшірмесі, оқу орнын оқып бітіргені туралы дипломының көшірмесі, оқу орыны жолдамасының көшірмесі;
17) 1-тармақтың 18-тармақшасында көрсетілген санаттағылар үшін – аудан әкімінің атына өтініш, өртке қарсы қызметтің қорытындысының (анықтаманың) көшірмесі, жеке бас куәліктің көшірмесі, салық төлеушінің тіркеу нөмірінің көшірмесі, жеке әлеуметтік кодының көшірмесі, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі немесе мекенжай анықтамасы, жеке есептік шот нөмірінің көшірмесі;
18) 1-тармақтың 19-тармақшасының 1 абзацында көрсетілген санаттағылар үшін - "Ақтоғай ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі бастығының атына өтініш, ауылдық округ әкімінің қолдаухаты, тұрғын үй тұрмыстық жағдайларын зерттеу актісі, жеке бас куәліктің көшірмесі, салық төлеушінің тіркеу нөмірінің көшірмесі, жеке әлеуметтік кодының көшірмесі, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі немесе мекенжай анықтамасы, жеке есептік шот нөмірінің көшірмесі, малдың бары (жоғы) туралы ауылдық округ ветеринарының анықтамасы, сатып алынатын малдың төлқұжаты, малды сатып алу туралы ниет-шарты, малды сатып алу туралы баламалы ниет-шарты;
1-тармақтың 19-тармақшасының 2 абзацында көрсетілген санаттағылар үшін - аудан әкімінің атына өтініш, тұрғын үй тұрмыстық жағдайларын зерттеу актісі, ауылдық округ әкімінің қолдаухаты, жеке бас куәліктің көшірмесі, салық төлеушінің тіркеу нөмірінің көшірмесі, жеке әлеуметтік кодының көшірмесі, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі немесе мекенжай анықтамасы, жеке есептік шот нөмірінің көшірмесі, отбасы мүшелерінің табыстары туралы анықтама, малдың бары (жоқтығы) туралы ауылдық округ ветеринарының анықтамасы, сатып алынатын малдың төлқұжаты, малды сатып алу туралы ниет-шарты, малды сатып алу туралы баламалы ниет-шарты;

13) для категорий указанных в подпункте 14 пункта 1 - заявление на имя начальника государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ Актогайского района", копия свидетельства о рождении ребенка, копия справки медико-социальной экспертизы об инвалидности ребенка, копия удостоверения личности, копия книги регистрации граждан или адресная справка, копия социального индивидуального кода, копия номера лицевого счета одного из родителей, копия регистрационного номера налогоплательщика;
14) для категорий, указанных в подпункте 15 пункта 1 – заявление на имя начальника государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ Актогайского района", копия книги регистрации граждан или адресная справка, копия свидетельства о смерти умершего, копия удостоверения личности, копия регистрационного номера налогоплательщика, копия социального индивидуального кода, копия номера лицевого счета лица производившего похороны умершего;
15) для категории, указанной в подпункте 16 пункта 1 - заявление на имя начальника государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ Актогайского района", копия справки медико-социальной экспертизы об инвалидности ребенка, копия удостоверения личности, копия регистрационного номера налогоплательщика, копия социального индивидуального кода, копия книги регистрации граждан или адресная справка, копия номера лицевого счета одного из родителей, свидетельство о рождении ребенка;
16) для категории, указанной в подпункте 17 пункта 1 – заявление на имя начальника государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ Актогайского района", копия удостоверения личности, копия регистрационного номера налогоплательщика, копия социального индивидуального кода, копия книги регистрации граждан или адресная справка, копия номера лицевого счета, копия трудового договора, копия приказа о принятии на работу, копия диплома об окончании учебного заведения, копия направления учебного заведения;
17) для категории, указанной в подпункте 18 пункта 1 – заявление на имя акима района, копия заключения (справки) противопожарной службы, копия удостоверения личности, копия книги регистрации граждан или адресная справка, копия регистрационного номера налогоплательщика, копия социального индивидуального кода, копия номера лицевого счета;
18) для категорий, указанных:
в абзаце первом подпункта 19 пункта 1 - заявление на имя начальника государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ Актогайского района", ходатайство акима сельского округа, акт обследования жилищно-бытовых условий, копия удостоверения личности, копия книги регистрации граждан или адресная справка, копия регистрационного номера налогоплательщика, копия социального индивидуального кода, копия номера лицевого счета, справка ветеринарного врача сельского округа о наличии (отсутствии) скота, паспорт на приобретаемый скот, договор-намерение о приобретении скота, альтернативный договор-намерение о приобретении скота;
в абзаце втором подпункта 19 пункта 1 - заявление на имя акима района, акт обследования жилищно-бытовых условий, ходатайство акима сельского округа, копия удостоверения личности, копия регистрационного номера налогоплательщика, копия социального индивидуального кода, копия книги регистрации граждан или адресная справка, копия номера лицевого счета, справки о доходах членов семьи, справка ветеринарного врача сельского округа о наличии (отсутствии) скота, паспорт на приобретаемый скот, договор-намерение о приобретении скота, альтернативный договор-намерение о приобретении скота;

19) 1-тармақтың 20-тармақшасында көрсетілген санаттағылар үшін - "Ақтоғай ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі бастығының атына өтініш, "Қазақстан Республикасы Еңбек және әлеуметтік қорғау министрлігінің зейнет ақы төлеу мемлекеттік орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорын Павлодар облыстық филиалы Ақтоғай аудандық бөлімінің аталған санаттағы тұлғалар тізімі, тізімдерде толық тегі, аты, әкесінің аты, туған күні, салық төлеушінің тіркеу нөмірінің көшірмесі, тұрғылықты мекен жайы, жеке есептік шот нөмірінің көшірмесі;
20) 1-тармақтың 21-тармақшасында көрсетілген санаттағылар үшін - "Ақтоғай ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі бастығының атына өтініш, "Ақтоғай ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі жолдамасының көшірмесі, оқушының үлгерім табелі, жеке бас куәліктің көшірмесі, салық төлеушінің тіркеу нөмірінің көшірмесі, жеке әлеуметтік кодының көшірмесі, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі немесе мекенжай анықтамасы, жеке есептік шот нөмірінің көшірмесі;
21) 1-тармақтың 22-тармақшасында көрсетілген санаттағылар үшін - "Ақтоғай ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі бастығының атына өтініш, мүгедектігін анықтайтын медициналық-әлеуметтік сараптама анықтамасының көшірмесі, жеке бас куәліктің көшірмесі, салық төлеушінің тіркеу нөмірінің көшірмесі, жеке әлеуметтік кодының көшірмесі, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі немесе мекенжай анықтамасы, жеке есептік шот нөмірінің көшірмесі, 16 жасқа дейінгі мүгедек балалардың бір ата-ананың құжаттар көшірмелері, туу туралы куәлік;
22) 1-тармақтың 23-тармақшасында көрсетілген санаттағылар үшін - "Ақтоғай ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі бастығының атына өтініш, "Ақтоғай ауданының білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесінің аталған санаттағы тұлғалар тізімі, жеке бас куәліктің көшірмесі, салық төлеушінің тіркеу нөмірінің көшірмесі, жеке әлеуметтік кодының көшірмесі, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі немесе мекенжай анықтамасы, қорғаншы немесе қамқоршының жеке есептік шот нөмірінің көшірмесі;
23) 1-тармақтың 24-тармақшасында көрсетілген санаттағылар үшін - "Ақтоғай ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі бастығының атына өтініш, "Қазақстан Республикасы Еңбек және әлеуметтік қорғау министрлігінің зейнет ақы төлеу мемлекеттік орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорын Павлодар облыстық филиалы Ақтоғай аудандық бөлімінің аталған санаттағы тұлғалар тізімі, жеке бас куәліктің көшірмесі, салық төлеушінің тіркеу нөмірі, жеке әлеуметтік кодының көшірмесі, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі немесе мекенжай анықтамасы, жеке есептік шотының көшірмесі, кәмелетке толмаған балалар үшін қорғаншы немесе қамқоршының құжаттар көшірмесі;

19) для категории, указанной в подпункте 20 пункта 1 - заявление на имя начальника государственного учреждения "Отдел занятости и социальных  программ Актогайского района", список лиц указанной категории Актогайского районного отделения Павлодарского областного филиала республиканского государственного казенного предприятия "Государственный центр по выплате пенсий Министерства труда и социальной защиты Республики Казахстан". В списках указываются фамилия, имя, отчество, дата рождения, регистрационный налоговый номер, адрес места жительства, номер лицевого счета;
20) для категории, указанной в подпункте 21 пункта 1 – заявление на имя начальника государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ Актогайского района", копия направления государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ Актогайского района", табель посещаемости учащегося, копия удостоверения личности, копия книги регистрации граждан или адресная справка, копия регистрационного номера налогоплательщика, копия социального индивидуального кода, копия номера лицевого счета;
21) для категорий, указанных в подпункте 22 пункта 1 - заявление на имя начальника государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ Актогайского района", копия справки медико-социальной экспертизы об инвалидности, копия удостоверения личности, копия книги регистрации граждан или адресная справка, копия регистрационного номера налогоплательщика, копия социального индивидуального кода, копия номера лицевого счета, для детей-инвалидов до 16 лет копии документов одного из родителей, копия свидетельства о рождении;
22) для категории, указанной в подпункте 23 пункта 1 - заявление на имя начальника государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ Актогайского района", список лиц указанной категории государственного учреждения "Отдел образования Актогайского района", копия удостоверения личности, копия регистрационного номера налогоплательщика, копия социального индивидуального кода, копия книги регистрации граждан или адресная справка, копия номера лицевого счета опекуна или попечителя;
23) для категории, указанной в подпункте 24 пункта 1 - заявление на имя начальника государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ Актогайского района", список лиц указанной категории Актогайского районного отделения Павлодарского областного филиала республиканского государственного казенного предприятия "Государственный центр по выплате пенсий Министерства труда и социальной защиты Республики Казахстан", копия удостоверения личности, копия номера лицевого счета, копия книги регистрации граждан или адресная справка, копия регистрационного номера налогоплательщика, копия социального индивидуального кода, для несовершеннолетних детей документы опекуна или попечителя;

24) 1-тармақтың 25-тармақшасында көрсетілген санаттағылар үшін - "Ақтоғай ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі бастығының атына өтініш, ауылдық округ әкімінен жалғызілікті зейнеткерлер тізімі, жеке бас куәліктің көшірмесі, салық төлеушінің тіркеу нөмірінің көшірмесі, жеке әлеуметтік кодының көшірмесі, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі немесе мекенжай анықтамасы, жеке есептік шот нөмірінің көшірмесі;
25) 1-тармақтың 26-тармақшасында көрсетілген санаттағылар үшін - "Ақтоғай ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі бастығының атына өтініш, 12 аптаға дейін жүктілігі бойынша есепке тұрғаны жөнінде медициналық анықтама, жеке бас куәліктің көшірмесі, салық төлеушінің тіркеу нөмірінің көшірмесі, жеке әлеуметтік кодының көшірмесі, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі немесе мекенжай анықтамасы, жеке есептік шот нөмірінің көшірмесі;
26) 1-тармақтың 27-тармақшасында көрсетілген санаттағылар үшін - "Ақтоғай ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі бастығының атына өтініш, науқастың "Ақтоғай аудандық орталық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорында тіркеуде тұрғаны туралы анықтама, жеке бас куәліктің көшірмесі, салық төлеушінің тіркеу нөмірінің көшірмесі, жеке әлеуметтік кодының көшірмесі, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі немесе мекенжай анықтамасы, қант диабетімен ауырған балалардың жеке есептік шот нөмірінің көшірмесі, бір ата-ананың құжат көшірмелері және баланың туу туралы куәлігінің көшірмесі;
27) 1-тармақтың 28-тармақшасында көрсетілген санаттағылар үшін - "Ақтоғай ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі бастығының атына өтініш, баланың жасанды тамақтандыруда болатыны жөнінде растайтын медициналық мекеме анықтама, баланың туу туралы куәлігінің көшірмесі, жеке бас куәліктің көшірмесі, салық төлеушінің тіркеу нөмірінің көшірмесі, жеке әлеуметтік кодының көшірмесі, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі немесе мекенжай анықтамасы, бір ата-ананың жеке шот нөмірінің көшірмесі.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - Павлодар облысы Ақтоғай аудандық әкімдігінің 2010.07.29 N 160 қаулысымен.
2. Әлеуметтік төлемдер жекелеген санаттағы азаматтарға келесі мөлшерде тағайындалады:
1) 1-тармақтың 1-тармақшасында көрсетілген санаттағы азаматтар үшін 4 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде бір жолғы материалдық қөмек;
2) 1-тармақтың-тармақшасында көрсетілген санаттағы азаматтар үшін 6 айлық есептік көрсеткіші мөлшерінде бір жолғы материалдық көмек;

24) для категории, указанной в подпункте 25 пункта 1 - заявление на имя начальника государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ Актогайского района", список одиноких пенсионеров от акима сельского округа, копия удостоверения личности, копия регистрационного налогового номера, копия книги регистрации граждан или адресная справка, копия номера лицевого счета;
25) для категории, указанной в подпункте 26 пункта 1 - заявление, на имя начальника государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ Актогайского района", медицинская справка о постановке на учет по беременности до 12 недель, копия удостоверения личности, копия регистрационного налогового номера, копия социального индивидуального кода, копия книги регистрации граждан или адресная справка, копия номера лицевого счета;
26) для категории, указанной в подпункте 27 пункта 1 – заявление на имя начальника государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ Актогайского района", справка о нахождении на учете в Казенном коммунальном государственном предприятии "Актогайская центральная районная больница" больного, копия удостоверения личности, копия регистрационного налогового номера, копия социального индивидуального кода, копия книги регистрации граждан или адресная справка, копия номера лицевого счета, для детей, больных сахарным диабетом, документы одного из родителей и копия свидетельства о рождении ребенка;
27) для категории, указанной в подпункте 28 пункта 1 – заявление на имя начальника государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ Актогайского района", справка медицинского учреждения о нахождении ребенка на искусственном вскармливании, копия свидетельства о рождении ребенка, копия удостоверения личности, копия регистрационного налогового номера, копия социального индивидуального кода, копия книги регистрации граждан или адресная справка, копия номера лицевого счета одного из родителей.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными постановлением акимата Актогайского района Павлодарской области от 29.07.2010 N 160.
2. Социальные выплаты назначаются категориям граждан в следующем размере:
1) для категории граждан, указанной в подпункте 1 пункта 1 – единовременная материальная помощь в размере 4 месячных расчетных показателей;
2) для категории граждан, указанной в подпункте 2 пункта 1 - единовременная материальная помощь в размере 6 месячных расчетных показателей;

3) 1-тармақтың 3-тармақшасында көрсетілген санаттағы азаматтар үшін халықтың әлеуметтік әлжуаз топтарына әлеуметтік көмек көрсетуді үйлестіру жөніндегі аудандық комиссиясының шешімі бойынша 10 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде біржолғы материалдық көмек;
4) 1-тармақтың 4-тармақшасында көрсетілген санаттағы азаматтар үшін халықтың әлеуметтік әлжуаз топтарына әлеуметтік көмек көрсетуді үйлестіру жөніндегі аудандық комиссияның шешімі бойынша 1 тонна көмір белгіленген баға бойынша біржолғы материалдық көмек;
5) 1-тармақтың 5-тармақшасында көрсетілген санаттағы азаматтар үшін тоқсан сайын сауықтыру үшін 3 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде, ай сайын коммуналдық қызмет көрсетуді өтеу үшін 1,5 айлық есептік көрсеткіш көлемінде материалдық көмек, Ұлы Отан соғысында Жеңістің 65 жылдығына орай 10000 теңге мөлшерінде біржолғы материалдық көмек;
6) 1-тармақтың 6-тармақшасында көрсетілген санаттағы азаматтар үшін 3 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде материалдық көмек;
7) 1-тармақтың 7-тармақшасында көрсетілген санаттағы азаматтар үшін үш тарапты келісім шарт негізінде ай сайынғы материалдық көмек;
8) 1-тармақтың 8-тармақшасында көрсетілген санаттағы азаматтар үшін өмір сүруге, тамақтандыруға, мекен жайына барып келуі төлемдері бойынша 7000 теңге мөлшерінде ай сайынғы материалдық көмек;
9) тармақтың 9-тармақшасында көрсетілген санаттағы азаматтар үшін:
дәрі сатып алу үшін 1 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде ай сайынғы материалдық көмек;
Жеңіс күніне орай 65 мың теңге мөлшерінде біржолғы материалдық көмек;
Астана қаласында шеру қатысушысына арналған костюмді сатып алу үшін 150 мың теңге мөлшерінде біржолғы материалдық көмек;
баспасөз басылымына жазылу жөнінде нақтылы бағасы бойынша біржолғы материалдық көмек;
жол жүру билетінің барына қарамастан тұрғылықты орнынан облыстық орталыққа бару және кейін қайтуға тасымалдаушының анықтамасы негізінде жол ақысын төлеу үшін әр тоқсан сайынғы материалдық көмек;
республикалық госпитальдерге жол жүру құжаттар негізінде жол ақысын төлеу бойынша біржолғы материалдық көмек;
коммуналдық қызмет ақысын төлеу үшін сәуірден қазанға дейін 1 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде, қазаннан сәуірге дейін 7 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде материалдық көмек;
тұрғын үйдің ағымдағы жөндеуі бойынша 10 мың теңге мөлшерінде материалдық көмек;
тіс салғыздыру үшін 15 мың теңге мөлшерінде материалдық көмек;
белгіленген баға бойынша электр жылуын орналастыру үшін материалдық көмек;
тұрғын үйдің күрделі жөндеуі үшін халықтың әлеуметтік әлжуаз топтарына әлеуметтік көмек көрсетуді үйлестіру жөніндегі аудандық комиссияның шешімі бойынша смета негізінде, 200 айлық есептік көрсеткіштен артық емес көмек;

3) для категории граждан, указанной в подпункте 3 пункта 1 - единовременная материальная помощь в размере до 10 месячных расчетных показателей на основании решения районной комиссии по координации оказания социальной помощи социально-уязвимым слоям населения;
4) для категорий граждан, указанных в подпункте 4 пункта 1 - единовременная материальная помощь по установленной цене на одну тонну угля решением районной комиссии по координации оказания социальной помощи социально-уязвимым слоям населения;
5) для категорий граждан, указанных в подпункте 5 пункта 1 - ежеквартальная материальная помощь на оздоровление в размере 3 месячных расчетных показателей, ежемесячная материальная помощь на возмещение коммунальных услуг в размере 1,5 месячного расчетного показателя, к 65-летию победы в Великой Отечественной Войне единовременная материальная помощь в размере 10000 тенге;
6) для категорий граждан, указанных в подпункте 6 пункта 1 - единовременная материальная помощь, в размере 3 месячных расчетных показателей;
7) для категорий граждан, указанных в подпункте 7 пункта 1 – ежемесячная материальная помощь на основании трехстороннего договора;
8) для категорий граждан, указанных в подпункте 8 пункта 1 - ежемесячная материальная помощь в размере 7000 тенге на оплату за проживание, питание, проезд к месту жительства и обратно;
9) для категорий граждан, указанных в подпункте 9 пункта 1:
ежемесячная материальная помощь на приобретение лекарств, в размере 1 месячного расчетного показателя;
единовременная материальная помощь ко Дню Победы в размере 65 тысяч тенге;
единовременная материальная помощь на приобретение костюма участнику парада в городе Астана в размере 150000 тенге;
единовременная материальная помощь на подписку печатных изданий по фактической стоимости;
ежеквартальная материальная помощь на оплату проезда до областного центра и обратно, независимо от наличия проездных билетов пропорционально расстоянию от места жительства до областного центра на основании справки перевозчика;
единовременная материальная помощь на оплату проезда в республиканские госпитали на основании проездных документов;
ежемесячная материальная помощь на возмещение коммунальных услуг с апреля по сентябрь в размере 1 месячного расчетного показателя, с октября по март в размере 7 месячных расчетных показателей;
единовременная материальная помощь на текущий ремонт жилья в размере 10000 тенге;
единовременная материальная помощь на зубопротезирование в размере 15000 тенге;
единовременная материальная помощь на установку электрического отопления по установленным ценам;
единовременная материальная помощь на капитальный ремонт жилого помещения по решению районной комиссии по координации оказания социальной помощи социально-уязвимым слоям населения на основании сметы, но не более 200 месячных расчетных показателей;

10) 1-тармақтың 10-тармақшасында көрсетілген санаттағы азаматтар үшін Жеңіс күніне арналған біржолғы материалдық көмек қайта некеге тұрмаған Ұлы Отан соғысында қаза болған жауынгерлердің жесірлеріне, тылда Ұлы Отан соғысы кезінде адал еңбегі және мінсіз әскери қызметі үшін КСРО медальдарымен және ордендерімен марапатталған тұлғаларға, бейбіт уақытта қайтыс болған Ұлы Отан соғысының ардагерлерінің қайта некеге тұрмаған жесірлеріне, концентрациялық және гетто лагерлерінің тұтқандарына, Чернобыль атом электростанциясы апатының зардабын жоюға қатысушыларға және Ауған соғысына қатысушыларға бөлінген сомасы шамасында;
тылда Ұлы Отан соғысы жылдарында 1941 жылдың 22 маусымнан 1945 жылдың 9 мамырына дейін 6 айдан кем емес жұмыс істеген тұлғалар және Ұлы Отан соғысы кезінде адал еңбегі және мінсіз әскери қызметі үшін КСРО медальдарымен және ордендерімен марапатталмаған тұлғаларға бөлінген сома шамасында;
концентрациялық және гетто лагерлерінің тұтқандарына коммуналдық кызмет ақысын төлеу үшін ай сайынғы 4 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде материалдық көмек;
11) 1-тармақтың 11-тармақшасында көрсетілген санаттағы азаматтар үшін Қарттар күніне арналған 10 мың теңге және сауықтандыру үшін 12 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде біржолғы материалдық көмек;
12) 1-тармақтың 12-тармақшасында көрсетілген санаттағы азаматтар үшін жақсы тамақтандыру үшін үш айға 5 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде, облыс бойынша емденуіне байланысты жол ақысын төлеу үшін 1 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде, 6 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде біржолғы материалдық көмек;
13) 1-тармақтың 13-тармақшасында көрсетілген санаттағы азаматтар үшін оқыту бойынша үш тарапты келісім шарт негізінде материалдық көмек;
14) 1-тармақтың 14-тармақшасында көрсетілген санаттағы азаматтар үшін облыстық оңалту орталығына жіберу үшін 3 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде біржолғы материалдық көмек, 2 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде ай сайын материалдық көмек;
15) 1-тармақтың 15-тармақшасында көрсетілген санаттағы азаматтар үшін 10 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде материалдық көмек;
16) 1-тармақтың 16-тармақшасында көрсетілген санаттағы азаматтар үшін 3 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде біржолғы материалдық көмек;
17) 1-тармақтың 17-тармақшасында көрсетілген санаттағы азаматтар үшін 100 мың теңге мөлшерінде біржолғы материалдық көмек, медициналық қызметкерлер, жоғарғы оқу орнын бітіруші түлектерге - 250  000 теңге мөлшерінде, отбасылыларға егер отбасында екі дәрігер болса - 500 мың теңге мөлшерінде материалдық көмек;

10) для категорий граждан, указанных в подпункте 10 пункта 1 – единовременная материальная помощь ко Дню Победы:
не вступившим в повторный брак вдовам воинов погибших в Великой Отечественной войне, лицам награжденных медалью и орденами бывшего СССР за самоотверженный труд и безупречную воинскую службу в тылу в годы Великой Отечественной войны, не вступившим в повторный брак вдовам ветеранов Великой Отечественной войны умерших в мирное время, узникам концентрационных лагерей и гетто, участникам ликвидации последствий на Чернобыльской атомной электростанции и участникам Афганской войны в пределах выделенных сумм;
лицам, проработавшим не менее 6 месяцев в годы Великой Отечественной войны с 22 июня 1941 года по 9 мая 1945 года и не награжденные медалью и орденами бывшего СССР за самоотверженный труд и безупречную воинскую службу в тылу в годы Великой Отечественной войны в пределах выделенных сумм;
узникам концентрационных лагерей и гетто ежемесячная материальная помощь в размере 4 месячных расчетных показателей на возмещение коммунальных услуг;
11) для категории граждан, указанной в подпункте 11 пункта 1 - ко Дню пожилых людей единовременная материальная помощь в размере 10000 тенге, единовременная материальная помощь на оздоровление в размере 12 месячных расчетных показателей;
12) для категории граждан, указанной в подпункте 12 пункта 1 – материальная помощь на усиленное питание в размере 5 месячных расчетных показателей в течение трех месяцев, единовременная материальная помощь на оплату проезда на лечение в пределах области в размере 1 месячного расчетного показателя, единовременная материальная помощь в размере 6 месячных расчетных показателей;
13) для категории граждан, указанной в подпункте 13 пункта 1 – материальная помощь на обучение в размере на основании трехстороннего договора;
14) для категории граждан, указанной в подпункте 14 пункта 1 – единовременная материальная помощь в размере 3 месячных расчетных показателей для отправки в областной реабилитационный центр, ежемесячная материальная помощь в размере 2 месячных расчетных показателей;
15) для категорий граждан, указанных в подпункте 15 пункта 1 - единовременная материальная помощь в размере 10 месячных расчетных показателей;
16) для категории граждан, указанной в подпункте 16 пункта 1 – единовременная материальная помощь в размере 3 месячных расчетных показателей;
17) для категории граждан, указанной в подпункте 17 пункта 1 - единовременная материальная помощь в размере 100000 тенге, медицинским работникам, выпускникам высших учебных заведений - 250000  тенге, семейным, если в семье два врача - в размере 500000 тенге;

18) 1-тармақтың 18-тармақшасында көрсетілген санаттағы азаматтар үшін халықтың әлеуметтік әлжуаз топтарына әлеуметтік көмек көрсетуді үйлестіру жөніндегі аудандық комиссиясының шешімі бойынша 100 айлық есептік көрсеткіштен артық емес біржолғы материалдық көмек көрсетіледі;
19) 1-тармақтың 19-тармақшасында көрсетілген санаттағы азаматтар үшін Халықтың әлеуметтік әлжуаз топтарына әлеуметтік көмек көрсетуді үйлестіру жөніндегі аудандық комиссиясының шешімі бойынша 70 айлық есептік көрсеткіштен артық емес біржолғы материалдық көмек;
20) 1-тармақтың 20-тармақшасында көрсетілген санаттағы азаматтар үшін тоқсан сайын 2 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде материалдық көмек;
21) 1-тармақтың 21-тармақшасында көрсетілген санаттағы азаматтар үшін ай сайын 5 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде материалдық көмек;
22) 1-тармақтың 22-тармақшасында көрсетілген санаттағы азаматтар үшін 1 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде біржолғы материалдық көмек;
23) 1-тармақтың 23-тармақшасында көрсетілген санаттағы азаматтар үшін 5 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде біржолғы материалдық көмек;
24) 1-тармақтың 24-тармақшасында көрсетілген санаттағы азаматтар үшін 3 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде біржолғы материалдық көмек;
25) 1-тармақтың 25-тармақшасында көрсетілген санаттағы азаматтар үшін тоқсан сайын 2 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде материалдық көмек;
26) 1-тармақтың 26-тармақшасында көрсетілген санаттағы азаматтар үшін 5 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде біржолғы материалдық көмек;
27) 1-тармақтың 27-тармақшасында көрсетілген санаттағы азаматтар үшін 3 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде біржолғы материалдық көмек;
28) 1-тармақтың 28-тармақшасында көрсетілген санаттағы азаматтар үшін тоқсан сайын 10 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде материалдық көмек.
Ескерту. 2-тармаққа өзгерту енгізілді - Павлодар облысы Ақтоғай аудандық әкімдігінің 2010.07.29 N 160 қаулысымен.
3. "Жергілікті өкілетті орындардың шешімі бойынша жекелеген санаттағы мұқтаж азаматтарға әлеуметтiк көмек" 007 бағдарлама бойынша  "Ақтоғай ауданының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі бюджеттік қаражаттандыру шамасында уақтылы қаржыландыруды қамтамасыз етсін.
4. Төлемақылар "Қазпочта", "Халық банкі" акционерлік қоғамы филиалдары арқылы өтініш берушілердің жеке есеп шоттарына ақша қаражаттарын аудару жолымен жүзеге асырылады.
5. Әлеуметтік төлемдерді төлеу мәселелерін шешетін алғашқы құжаттар (хаттама, тексеру актiлерi, анықтамалар, тiзiмдер және тағы басқалары) "Ақтоғай ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінде 3 жыл сақталады.

18) для категории граждан, указанной в подпункте 18 пункта 1 – единовременная материальная помощь в размере не более 100 месячных расчетных показателей на основании решения районной комиссии по координации оказания социальной помощи социально-уязвимым слоям населения;
19) для категорий граждан, указанных в подпункте 19 пункта 1 - единовременная материальная помощь в размере не более 70 месячных расчетных показателей на основании решения районной комиссии по координации оказания социальной помощи социально-уязвимым слоям населения;
20) для категории граждан, указанной в подпункте 20 пункта 1 - ежеквартальная материальная помощь в размере 2 месячных расчетных показателей;
21) для категории граждан, указанной в подпункте 21 пункта 1 - ежемесячная материальная помощь в размере 5 месячных расчетных показателей;
22) для категорий граждан, указанных в подпункте 22 пункта 1 – единовременная материальная помощь в размере 1 месячного расчетного показателя;
23) для категорий граждан, указанных в подпункте 23 пункта 1 – единовременная материальная помощь в размере 5 месячных расчетных показателей;
24) для категории граждан, указанной в подпункте 24 пункта 1 – единовременная материальная помощь в размере 3 месячных расчетных показателей;
25) для категории граждан, указанной в подпункте 25 пункта 1 - ежеквартальная материальная помощь в размере 2 месячных расчетных показателей;
26) для категории граждан, указанной в подпункте 26 пункта 1 – единовременная материальная помощь в размере 5 месячных расчетных показателей;
27) для категории граждан, указанной в подпункте 27 пункта 1 – единовременная материальная помощь в размере 3 месячных расчетных показателей;
28) для категории граждан, указанной в подпункте 28 пункта 1 – ежеквартальная материальная помощь в размере 10 месячных расчетных показателей.
Сноска. Пункт 2 с изменениями, внесенными постановлением акимата Актогайского района Павлодарской области от 29.07.2010 N 160.
3. Государственному учреждению "Отдел финансов Актогайского района" обеспечить своевременное финансирование в пределах бюджетных ассигнований по программе 007 "Социальная помощь отдельным категориям  нуждающихся граждан по решению местных представительных органов".
4. Выплата осуществляется через филиалы АО "Казпочта", АО "Народный банк" путем зачисления денежных средств на лицевые счета заявителей.
5. Первичные документы (протоколы, акты обследования, справки, списки и другие документы), по которым решается вопрос о социальной выплате, хранятся в государственном учреждении "Отдел занятости и социальных программ Актогайского района" в течение трех лет.

6. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
7. Осы қаулының орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
Аудан әкімінің
міндетін атқарушысы                        Б. Ысқақова

6. Данное постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
7. Контроль за исполнением данного постановления оставляю за собой.
Исполняющая обязанности
акима района                               Б. Искакова