Железин ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 17 маусымдағы "Бастауыш, орташа және жоғарғы кәсіби білім мекемелерінің түлектері - жастарды әлеуметтік қорғау бойынша қосымша шаралар ұйымдастыру туралы" N 172/5 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Железин аудандық әкімдігінің 2010 жылғы 15 сәуірдегі N 120/4 қаулысы. Павлодар облысы Железин ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 23 сәуірде N 12-6-88 тіркелген. Күші жойылды - Павлодар облысы Железин аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 22 мамырдағы N 194/5 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Железин аудандық әкімдігінің 2012.05.22 N 194/5 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 1-тармағының 14)-тармақшасына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Железин ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 17 маусымдағы "Бастауыш, орташа және жоғарғы кәсіби білім мекемелерінің түлектері – жастарды әлеуметтік қорғау бойынша қосымша шаралар ұйымдастыру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді тіркеу Тізілімінде N 12-6-74 болып тіркелген, 2009 жылғы 27 маусымдағы аудандық "Родные просторы" N 26 газетінде жарияланған) N 172/5 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
5-тармақта:
"15000" деген сандар "20000" деген сандармен ауыстырылсын;
"(он бес мың)" деген сөздер "(жиырма мың)" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған бірінші күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Ж. Шұғаев

О внесении изменений в постановление акимата Железинского района от 17 июня 2009 года N 172/5 "Об организации дополнительных мер по социальной защите молодежи - выпускников учебных заведений начального, среднего и высшего профессионального образования"
Постановление акимата Железинского района Павлодарской области от 15 апреля 2010 года N 120/4. Зарегистрировано Управлением юстиции Железинского района Павлодарской области 23 апреля 2010 года N 12-6-88. Утратило силу постановлением акимата Железинского района Павлодарской области от 22 мая 2012 года N 194/5
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Железинского района Павлодарской области от 22.05.2012 N 194/5.
В соответствии с подпунктом 14) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Железинского района от 17 июня 2009 года N 172/5 "Об организации дополнительных мер по социальной защите молодежи – выпускников учебных заведений начального, среднего и высшего профессионального образования" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за 12-6-74, опубликованное в районной газете "Родные просторы" 27 июня 2009 года N 26) следующие изменения:
в пункте 5:
цифры "15000" заменить цифрами "20000";
слова "(пятнадцать тысяч)" заменить словами "(двадцать тысяч)".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                Ж. Шугаев