Азаматтарды 2011 жылдың қаңтар - наурыз айларында әскерге шақырту учаскесінде есепке алуды өткізу туралы
Павлодар облысы Железин ауданы әкімінің 2010 жылғы 21 желтоқсандағы N 06 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 11 қаңтарда N 12-6-104 тіркелді. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Железин ауданы әкімінің 2014 жылғы 05 наурыздағы N 1-16/103 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Железин ауданы әкімінің 05.03.2014 N 1-16/103 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы" Заңының 17-бабы 3-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33-бабы 1-тармағының 13)-тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 5 мамырдағы "Қазақстан Республикасында әскери мiндеттiлер мен әскерге шақырылушыларды әскери есепке алуды жүргiзу тәртiбi туралы ереженi бекiту туралы" N 371 қаулысына сәйкес ШЕШІМ қабылдаймын:
1. 2011 жылдың қаңтар - наурыз айларында есепке алу жылында он жеті жасқа толған ер азаматтарды, сонымен қатар жасы асқан, бұрын есепке алынбағандарды "Железин ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесіне (бұдан әрі - шақырту учаскесі) есепке алу жұмыстары жүргізілсін.
2. Ауданның селолық округ әкімдері, бағыныштылығы мен меншік нысанына байланыссыз (келісім бойынша) ұйымдар мен мекемелердің басшылары:
есепке алынатын азаматтарды уақытылы хабарлаумен қатар шақырту учаскесіне мезгілінде жеткізуді қамтамасыз етсін;
есепке алынатын азаматтарды әскерге шақыру жасына дейінгілерді әскери есепке алуға байланысты міндеттерді орындау үшін қажетті уақытқа жұмыстан (оқудан) босатсын.
3. "Железин орталық аудандық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны (келісім бойынша);
есепке тұратын азаматтарды медициналық анықтаудан өткізу үшін маман - дәрігерлер мен медициналық қызметкерлерді тағайындасын;
есепке алынатын азаматтарды тексеруді және емдеуді ұйымдастырсын.
4. "Қазақстан Республикасының ішкі істер Министрлігі Павлодар облысы ішкі істер Департаменті Железин ауданының ішкі істер бөлімі" мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша):
шақырту учаскесінде шақырту комиссиясының жұмысы кезеңінде қоғамдық тәртіпті қамтамасыз етсін;
әскери міндетті атқарудан бас тартушыларды іздеуді және ұстауды жүргізсін.
5. "Железин ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша) аудан әкімінің аппаратына есепке алуды өткізу нәтижесі туралы ақпарат ұсынсын.

О проведении приписки граждан к призывному участку в январе - марте 2011 года
Решение акима Железинского района Павлодарской области от 21 декабря 2010 года N 06. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 11 января 2011 года N 12-6-104. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо акима Железинского района Павлодарской области от 05 марта 2014 года N 1-16/103)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо акима Железинского района Павлодарской области от 05.03.2014 N 1-16/103).
В соответствии с пунктом 3 статьи 17 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О воинской обязанности и воинской службе", подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением  Правительства Республики Казахстан от 5 мая 2006 года N 371 "Об утверждении Правил о порядке ведения воинского учета военнообязанных и призывников в Республике Казахстан", принимаю РЕШЕНИЕ:
1. Провести в январе - марте 2011 года приписку граждан мужского пола, которым в год приписки исполняется семнадцать лет, к призывному участку государственного учреждения "Отдел по делам обороны Железинского района" (далее – призывной участок), а также граждан старших возрастов, не прошедших ранее приписку.
2. Акимам сельских округов, руководителям организаций, учреждений, независимо от подчинения и форм собственности (по согласованию):
обеспечить оповещение граждан, подлежащих приписке, и своевременное их прибытие на призывной участок;
освободить граждан, подлежащих приписке, от работы (учебы) на время, необходимое для выполнения обязанностей, связанных с постановкой допризывников на воинский учет.
3. Коммунальному государственному казенному предприятию "Железинская центральная районная больница" (по согласованию):
выделить врачей-специалистов и медицинский персонал для проведения медицинского освидетельствования граждан, подлежащих приписке;
организовать обследование и лечение граждан, подлежащих приписке.
4. Государственному учреждению "Отдел внутренних дел Железинского района Департамента внутренних дел Павлодарской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан" (по согласованию):
обеспечить общественный порядок на призывном участке в период работы призывной комиссии;
проводить розыск и задержание лиц, уклоняющихся от выполнения воинской обязанности.
5. Государственному учреждению "Отдел по делам обороны Железинского района" (по согласованию) предоставить акиму района информацию о результатах проведения приписки.

6. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
7. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Б.М. Қаппасовқа жүктелсін.
Аудан әкімі                                Ж. Шугаев
Келісілді
Железин ауданының қорғаныс істері
жөніндегі бөлімінің бастығы                Н. Науразбеков
2010 ж. 21 желтоқсандағы
Келісілді
Қазақстан Республикасының ішкі
істер Министрлігі Павлодар облысы
ішкі істер Департаменті Железин ауданы
ішкі істер бөлімінің бастығы               К. Шайков
2010 ж. 21 желтоқсандағы
Келісілді
Железин орталық аудандық ауруханасының
бас дәрігері                               Г. Оспанова
2010 ж. 21 желтоқсандағы

6. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
7. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима района Каппасова Б.М.
Аким района                                Ж. Шугаев
Согласовано
Начальник отдела по делам
обороны Железинского района                Н. Науразбеков
21 декабря 2010 год
Согласовано
Начальник отдела внутренних
дел Железинского района
Департамента внутренних
дел Павлодарской области
Министерства внутренних дел
Республики Казахстан                       К. Шайков
21 декабря 2010 год
Согласовано
Главный врач Железинской
центральной районной больницы              Г. Оспанова
21 декабря 2010 год