Тіркелген салықтың базалық мөлшерлемелерін бекіту туралы
Павлодар облысы Качир аудандық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы N 2/27 шешімі. Павлодар облысы Качир ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 31 желтоқсанда N 12-8-99 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Качир аудандық мәслихатының 2013 жылғы 17 маусымдағы N 8/14 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Качир аудандық мәслихатының 17.06.2013 N 8/14 шешімімен.

Об утверждении базовых ставок фиксированного налога
Решение маслихата Качирского района Павлодарской области от 23 декабря 2010 года N 2/27. Зарегистрировано Управлением юстиции Качирского района Павлодарской области 31 декабря 2010 года N 12-8-99. Утратило силу решением маслихата Качирского района Павлодарской области от 17 июня 2013 года N 8/14
Сноска. Утратило силу решением маслихата Качирского района Павлодарской области от 17.06.2013 N 8/14.

Ескерту. Атауы жаңа редакцияда - Павлодар облысы Качир аудандық мәслихатының 2011.03.30 N 6/30 (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасы "Салықтар мен бюджетке басқа міндетті төлемдер туралы" Кодексінің 422-бабы 2)-тармағына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:

Сноска. Наименование в редакции решения маслихата Качирского района Павлодарской области от 30.03.2011 N 6/30 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 422 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" районный маслихат РЕШИЛ:

1. Салық салу объектілеріне қосымшаға сәйкес тіркелген салықтың базалық мөлшерлемелері бекітілсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Качир аудандық мәслихатының 2011.03.30 N 6/30 (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Осы шешім 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізілсін.
3. Аудандық мәслихаттың (ІІІ сайланған ХХҮІ кезекті сессиясы) 2006 жылғы 21 желтоқсандағы "Тіркелген жиынтық салықтың базалық мөлшерлемелерін бекіту туралы" N 7/26 шешімнің күші жойылды деп танылсын.
Сессия төрағасы                            В. Бабий
Качир аудандық мәслихатының хатшысы        С. Баяндинов
IY сайланған аудандық мәслихаттың
2010 жылғы 23 желтоқсандағы
XХYІІ кезекті сессиясының
N 2/27 шешіміне
қосымша
Р/с N Салық салу объектісінің атауы Тіркелген салықтың мөлшерлемер өлшемілері (айлық есептік көрсеткіштерде)

1. Установить базовые ставки фиксированного налога объектов налогообложения согласно приложения.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата Качирского района Павлодарской области от 30.03.2011 N 6/30 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
2. Настоящее решение вступает в силу с 1 января 2011 года.
3. Считать утратившим силу решение районного маслихата (очередная XXVI сессия III созыва) N 7/26 от 21 декабря 2006 года "Об утверждении базовых ставок фиксированного суммарного налога".
Председатель сессии                        В. Бабий
Секретарь Качирского
районного маслихата                        С. Баяндинов
Приложение
к решению очередной XXVII сессии
районного маслихата IV созыва
N 2/27 от 23 декабря 2010 года
N п/п Наименование объекта налогообложения Размеры ставок фиксированного налога (в месячных расчетных показателях)