Лебяжі ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 27 қаңтардағы "Лебяжі ауданының жекелеген санаттағы азаматтарына 2010 жылға арналған әлеуметтік көмек көрсету туралы" N 7/1 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Лебяжі аудандық әкімдігінің 2010 жылғы 25 қазандағы N 261/10 қаулысы. Павлодар облысы Лебяжі ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 11 қарашада N 12-9-120 тіркелген. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Лебяжі ауданы әкімінің аппараты басшысысының 2014 жылғы 06 наурыздағы N 31/1-36/89 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Лебяжі ауданы әкімінің аппараты басшысының 06.03.2014 N 31/1-36/89 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 1-тармағының 14-тармақшасына сәйкес, жекелеген санаттағы азаматтарға әлеуметтік көмек көрсету мақсатында аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Лебяжі ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 27 қаңтардағы "Лебяжі ауданының жекелеген санаттағы азаматтарына 2010 жылға арналған әлеуметтік көмек көрсету туралы" N 7/1 (нормативтік-құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеуіндегі тізілімінде N 12-9-104 болып тіркелген, 2010 жылғы 18 ақпанда "Аққу үні" газетінің N 14 санында жарияланған) қаулысына мынадай толықтырулар енгізілсін:
3-тармақтың 13)–тармақшасы келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"жеке ауланы дамытуға 90000 теңге көлемінде, жем сатып алуға 18000 теңге көлемінде бірретік материалдық көмек";
3-тармақтың 37)–тармақшасы келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"телефон құруға 12000 теңге көлемінде, көмір сатып алуға 15 АЕК (айлық есептік көрсеткіш) көлемінде бірреттік материалдық көмек".
2. Бұл қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізілсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Н.Ө.Сағандықовқа  жүктелсін.
Аудан әкімі                                С. Әпсалықов

О внесении дополнений в постановление акимата Лебяжинского района от 27 января 2010 года N 7/1 "О социальной помощи отдельным категориям граждан Лебяжинского района на 2010 год"
Постановление акимата Лебяжинского района Павлодарской области от 25 октября 2010 года N 261/10. Зарегистрировано Управлением юстиции Лебяжинского района Павлодарской области 11 ноября 2010 года N 12-9-120. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата акима Лебяжинского района Павлодарской области от 06 марта 2014 года N 31/1-36/89)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата акима Лебяжинского района Павлодарской области от 06.03.2014 N 31/1-36/89).
В соответствии с подпунктом 14 пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", в целях оказания социальной помощи отдельным категориям граждан, акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В постановление акимата Лебяжинского района от 27 января 2010 года N 7/1 "О социальной помощи отдельным категориям граждан Лебяжинского района на 2010 год" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 12-9-104, опубликовано в газете "Аққу үні" 18 февраля 2010 года N 14) внести следующие дополнения:
подпункт 13) пункта 3 дополнить абзацем следующего содержания:
"единовременная материальная помощь на развитие личного подворья в размере 90000 тенге, на приобретение кормов 18000 тенге";
подпункт 37) пункта 3 дополнить абзацем следующего содержания:
"единовременная материальная помощь на установку телефона в размере 12000 тенге, на приобретение твердого топлива в размере 15 МРП".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Сагандыкова Н.О.
Аким района                                С. Апсаликов