Аудан әкімдігінің 2010 жылғы 26 қаңтардағы "2010 жылы Успен аудан азаматтарының жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек туралы" N 13/1 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Успен аудандық әкімдігінің 2010 жылғы 13 тамыздағы N 281/8 қаулысы. Павлодар облысы Успен ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 22 қыркүйекте N 12-12-97 тіркелген Күші жойылды - қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Успен аудандық әкімі аппарат басшысының 2014 жылғы 24 қазандағы N 1-18/672 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Успен аудандық әкімі аппарат басшысының 24.10.2014 N 1-18/672 хатымен).
Қазақстан Республикасының "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 28 бабына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аудан әкімдігінің 2010 жылғы 26 қаңтардағы "2010 жылы Успен аудан азаматтарының жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек туралы" N 13/1 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 12-12-89 тіркелген, 2010 жылғы 27 ақпандағы "Сельские будни" газетіне жарияланған) (бұдан әрі – Қаулы) келесі өзгерістер енгізілсін:
Қаулымен бекітілген Успен ауданының жекелеген азаматтарда әлеуметтік көмек тағайындау жөніндегі комиссияның жеке құрамына келесі өзгеріс енгізілсін:
Комиссия құрамынан Шаихова Гүлнәр Жапарқызы шығарылсын;
аудан әкімінің орынбасары Альмира Аманқызы Дисюпова комиссия төрайымы болып енгізілсін;
Комиссия құрамына Успен ауылдық округінің әкімі Сергей Иванович Саламацкий, Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облыстық денсаулық сақтау басқармасының "Успен аудандық орталық емханасы" коммуналды мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны бастығының міндетін атқарушы Қарлығаш Манарбекқызы Разиева (келісі бойынша) енгізілсін;
қаулының 2 тармағы 25) тармақшасындағы "18 жасқа дейінгі мүгедек балалар" сөзінен кейін "Үйде оқитын және тәрбиеленетін мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету, "бағдарламасы бойынша оқыту": сөзімен толықтырылсын;
3 тармақтың 3) тармақшасындағы "Қазпошта" акционерлік қоғамының пошта бөліміне немесе Қазақстан Республикасының Халық банкі АҚ филиалындағы жеке есепшотының нөмірі көрсетілген өтініш, азаматтарды тіркеу кітапшасының көшірмесін, автомобиль көлігінің белгіленген жерге дейін және тұрғылықты тұрғын жеріне қайтқан билеті, жеке бас куалігінің, салық төлеушінің тіркеу нөмерінің көширмесі" сөзі алынып тасталсын.
4 тармақтың 14) тармақшасында "жоғары медициналық оқу орынының түлектеріне 500000 теңге мөлшерде біржолғы материалдық көмек; жоғары педагогикалық оқу орынының түлектеріне 100000 теңге мөлшерде біржолғы материалдық көмек", сөзі "жоғары медициналық оқу орынының түлектеріне 100000 теңге мөлшерде біржолғы материалдық көмек; жоғары педагогикалық оқу орынының түлектеріне 50000 теңге мөлшерде біржолғы материалдық көмек" сөзімен ауыстырылсын.

О внесении изменений и дополнений в постановление акимата района от 26 января 2010 года N 13/1 "О социальной помощи отдельным категориям граждан Успенского района на 2010 год"
Постановление акимата Успенского района Павлодарской области от 13 августа 2010 года N 281/8. Зарегистрировано Управлением юстиции Успенского района Павлодарской области 22 сентября 2010 года N 12-12-97 Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима Успенского района Павлодарской области от 24 октября 2014 года N 1-18/672)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима Успенского района Павлодарской области от 24.10.2014 N 1-18/672).
В соответствии со статьей 28 Закона Республики Казахстан "О нормативных правовых актах" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в Постановление акимата района "О социальной помощи отдельным категориям граждан Успенского района на 2010 год" от 26 января 2010 года N 13/1 (зарегистрирован в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-12-89, опубликован 27 февраля 2010 года в газете "Сельские будни") (далее – Постановление), следующие изменения:
внести в персональный состав комиссии по назначению социальной помощи отдельным категориям граждан Успенского района (далее – Комиссия), утвержденной Постановлением следующие изменения:
вывести из состава Комиссии Шаихову Гульнару Жапаровну;
ввести председателем Комиссии Дисюпову Альмиру Амановну, заместителя акима района;
ввести в состав Комиссии Саламацкого Сергея Ивановича, акима Успенского сельского округа, Разиеву Карлыгаш Манарбековну, исполняющую обязанности главного врача коммунального государственного казенного предприятия "Успенская центральная районная больница" Управления здравоохранения Павлодарской области акимата Павлодарской области (по согласованию);
подпункт 25) пункта 2 Постановления после слов: "дети-инвалиды до 18 лет" дополнить словами: "обучающиеся по программе: "Материальное обеспечение детей-инвалидов воспитывающихся и обучающихся на дому";
в подпункте 3) пункта 3 слова: "заявление с указанием номера лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта" или районного филиала акционерного общества "Народный банк Республики Казахстан", копии книги регистрации граждан, использованные проездные билеты на автомобильный транспорт до пункта назначения и обратно к месту постоянного проживания, копии удостоверения личности, документа удостоверяющего статус, регистрационного номера налогоплательщика" исключить;
в подпункте 14) пункта 4 слова: "выпускникам медицинских высших учебных заведений в размере 500000 тенге, выпускникам педагогических высших учебных заведений в размере 100000 тенге", заменить словами: "выпускникам медицинских и педагогических высших учебных заведений в размере 100000 тенге, выпускникам медицинских и педагогических средне-специальных учебных заведений в размере 50000 тенге".

2. Осы қаулы бірінші ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күннен соң күшіне етеді.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А.А. Дисюповаға жүктелсін.
Аудан әкімі м.а. С. Жанғазинов
Келісілді
Павлодар облысы әкімдігі Павлодар
облыстық денсаулық сақтау
басқармасының "Успен аудандық
орталық емханасы" коммуналды мемлекеттік
қазыналық кәсіпорыны бастығының
міндетін атқарушы
2010 ж. 12 тамыз Қ. Разиева

2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
3. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Дисюпову А.А.
И.о. Акима района                С. Жангазинов
СОГЛАСОВАНО
И.о. главного врача коммунального
государственного казенного
предприятия "Успенская
центральная районная больница"
Управления здравоохранения
Павлодарской области акимата
Павлодарской области
12 августа 2010 г. К. Разиева