Солтүстік Қазақстан облысының әкімшілік-аумақтық құрылысын өзгертудің кейбір мәселелері туралы
Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы N 30/10 шешімі және Солтүстік Қазақстан облыстық әкімдігінің 2010 жылғы 13 желтоқсандағы N 353а біріккен қаулылары. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 18 қаңтарда N 1770 тіркелді
Ескерту. Барлық мәтін бойынша "селолық", "селолары", "селосы" деген сөздер "ауылдық", "ауылдары", "ауылы" деген сөздермен ауыстырылды - бірлескен Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 14.06.2017 № 242 қаулысымен және Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 14.06.2017 № 14/5 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткең соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағы 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 11-бабы 3) тармақшасына сәйкес облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТТІ және облыстық мәслихат ШЕШТІ:
1. Таратылсын және деректер тізімінен шығарылсын: Уәлиханов ауданы бойынша: Қарасу ауылдық округінің Баянбай ауылы Қарасу ауылдық округі Аққұдық ауылының құрамына енгізумен;
Қарасу ауылдық округінің Жарыққопа ауылы Қарасу ауылдық округі Аққұдық ауылының құрамына енгізумен;
Қарасу ауылдық округінің Қазанғап ауылы Қарасу ауылдық округі Золотая Нива ауылының құрамына енгізумен;
Қайрат ауылдық округінің Жуантөбе ауылы Қайрат ауылдық округі Қайрат ауылының құрамына енгізумен;
Амангелді ауылдық округінің Саға ауылы Амангелді ауылдық округі Тілеусай ауылының құрамына енгізумен;
Қаратерек ауылдық округінің Күрлеуіт ауылы Қаратерек ауылдық округі Қаратерек ауылының құрамына енгізумен;
Тайынша ауданының Қантемір ауылдық округі;
Ғабит Мүсрепов атындағы ауданның Приишим ауылдық округі.
2. Қайта құрылсын: Тайынша ауданы Теңдік ауылдық округін оның құрамына Кантемировец, Котовское селолары мен таратылған Кантемир ауылдық округінің аумағын енгізумен;
Ғабит Мүсрепов атындағы ауданның Шөптікөл ауылдық округін оның құрамына Разгульное ауылы мен таратылған Приишим ауылдық округінің аумағын енгізумен;
3. Осы қаулы мен шешім оны алғаш ресми жариялаған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі С. Біләлов
Облыстық мәслихаттың
Хатшысы Қ. Едіресов
Облыстық мәслихаттың
ХХХ сессиясының төрағасы Е. Әбиев

О некоторых вопросах изменения административно-территориального устройства Северо-Казахстанской области
Совместное решение маслихата Северо-Казахстанской области от 13 декабря 2010 года N 30/10 и постановление акимата Северо-Казахстанской области от 13 декабря 2010 года N 353а. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 18 января 2011 года N 1770
Сноска. По всему тексту слова "аул", "аульного", "аула", "им. Габита Мусрепова" заменены словами "село", "сельского", "села", "имени Габита Мусрепова" совместным постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 14.06.2017 № 242 и решением Северо-Казахстанского областного маслихата от 14.06.2017 № 14/5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 4 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 3 статьи 11 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", акимат области ПОСТАНОВИЛ и областной маслихат РЕШИЛ:
1. Упразднить и исключить из учета данных: по Уалихановскому району:
село Баянбай Карасуского сельского округа включив в состав села Аккудык Карасуского сельского округа;
село Жарыккопа Карасуского сельского округа включив в состав села Аккудык Карасуского сельского округа;
село Казангап Карасуского сельского округа включив в состав села Золотая Нива Карасуского сельского округа;
село Жуантобе Кайратского сельского округа включив в состав села Кайрат Кайратского сельского округа;
село Сага Амангельдинского сельского округа включив в состав села Тлеусай Амангельдинского сельского округа;
село Курлеут Каратерекского сельского округа включив в состав села Каратерек Каратерекского сельского округа,
Кантемировский сельский округ Тайыншинского района;
Приишимский сельский округ района имени Габита Мусрепова.
2. Преобразовать: Тендыкский сельский округ Тайыншинского района с включением в его состав сел Кантемировец, Котовское и территорию упраздняемого Кантемировского сельского округа;
Шоптыкольский сельский округ района имени Габита Мусрепова с включением в его состав села Разгульное и территорию упраздняемого Приишимского сельского округа.
3. Настоящее постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Аким области С. Билялов
Секретарь
Областного маслихата К. Едресов
Председатель XХХ
сессии областного маслихата Е. Абиев