Петропавл қаласының кәсіпорындары мен ұйымдарында ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық әкімдігінің 2010 жылғы 19 ақпандағы N 182 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 24 ақпанда N 13-1-173 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық әкімдігінің 2011 жылғы 21 желтоқсандағы N 1926 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық әкімдігінің 2011.12.21 N 1926 Қаулысымен
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148-ІІ Заңы 31-бабы 1-тармағының 14) тармақшасына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 149-ІІ Заңының 20-бабына, 7-бабы 5) тармақшасына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын жүзеге асыру жөніндегі шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына сәйкес, қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақылы қоғамдық жұмыстар жүргізілетін қала кәсіпорындары мен ұйымдарының тізбесі, олардың түрлері және көлемдері бекітілсін, осы қаулының 1 қосымшасына сәйкес.
2. Қоса берілген жұмыссыздардың еңбекақы төлемі мөлшерлері бекітілсін, осы қаулының 2 қосымшасына сәйкес.
3. «Петропавл қаласының қаржы бөлімі» мемлекеттік мекемесі қоғамдық жұмыстарды қаржыландыруды осы мақсатқа көзделген «Жұмыспен қамту бағдарламасы. Қоғамдық жұмыстар» 451-002-100 бағдарламасы бойынша қала бюджетінің қаражаты шегінде қамтамасыз етсін.
Ескерту. 3-тармаққа өзгерту енгізілді - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық әкімдігінің 2011.03.16 N 353 Қаулысымен
3-1. Қоғамдық қызметкерлердің еңбекақы төлемі «2011-2013 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының 2010 жылғы 29 қарашадағы № 357-IV Заңына сәйкес ең төменгі жалақы мөлшерінде белгіленсін.
Ескерту. 3-тармақ 3-1-тармақпен толықтырылды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық әкімдігінің 2011.03.16 N 353 Қаулысымен
3-2. Қоғамдық жұмыстардың шарттары 5 (бес) күн ұзақтығымен, екі демалыс күнімен (сенбі, жексенбі) жұмыс аптасы, сегіз сағаттық жұмыс күні, 1 (бір) сағат түскі үзіліс белгіленген, еңбек жағдайларын ескеріп жұмысшы мен жұмыс берушінің арасында жасалған еңбек шартымен көзделген жұмыс уақытын ұйымдастырудың икемді түрлері қолданылады.
Ескерту. 3-тармақ 3-2-тармақпен толықтырылды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық әкімдігінің 2011.03.16 N 353 Қаулысымен

Об организации оплачиваемых общественных работ на предприятиях и в организациях города Петропавловска
Постановление акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 19 февраля 2010 года N 182. Зарегистрировано Управлением юстиции города Петропавловска Северо-Казахстанской области 24 февраля 2010 года N 13-1-173. Утратило силу - постановлением акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 21 декабря 2011 года N 1926
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 21.12.2011 N 1926
В соответствии с подпунктом 14) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148-ІІ «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 5) статьи 7, статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 149-ІІ «О занятости населения», постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан» от 23 января 2001 года, «О занятости населения», акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень предприятий и организаций города, в которых будут проведены оплачиваемые общественные работы, их виды и объемы, согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Утвердить прилагаемые размеры оплаты труда безработных, согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Государственному учреждению «Отдел финансов города Петропавловска» обеспечить финансирование общественных работ в пределах средств, предусмотренных на эти цели в бюджете города по программе 451-002-100 «Программа занятости. Общественные работы».
Сноска. Пункт 3 с изменениями, внесенными постановлением акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 16.03.2011 N 353
3-1. Оплату труда общественных работников установить в размере минимальной заработной платы, в соответствие с Законом Республики Казахстан от 29 ноября 2010 года № 357-IV «О республиканском бюджете на 2011-2013 годы.
Сноска. Пункт 3 дополнен пунктом 3-1 в соответствии с постановлением акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 16.03.2011 N 353
3-2. Условия общественных работ определяются продолжительностью рабочей недели 5 (пять) дней с двумя выходными (суббота, воскресенье), восьми часовой рабочий день, обеденный перерыв 1 (один) час, исходя из условий труда применяются гибкие формы организации рабочего времени, предусмотренные трудовым договором, заключаемые между работниками и работодателями.
Сноска. Пункт 3 дополнен пунктом 3-2 в соответствии с постановлением акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 16.03.2011 N 353

4. «Петропавл қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі (Мишнев В.И.):
1) жұмыссыз азаматтарды уақытша қоғамдық жұмыстарға жіберуді қамтамасыз етсін, бекітілген тізбеге сәйкес;
2) жұмыс берушілермен қоғамдық жұмыстар орындауға шарт жасасын.
5. «Петропавл қаласының кәсіпорындары мен ұйымдарында ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы» қала әкімдігінің 2009 жылғы 15 маусымдағы № 662 қаулысының күші жойылды деп танылсын (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізілімде тіркелген № 13-1-157, «Қызылжар нұры» және «Проспект СК» газеттерінде 2009 жылғы 17 тамызда жарияланған).
6. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Ғ.Қ. Балтабаеваға жүктелсін.
7. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Петропавл қаласының әкімі                       Н. Әшімбетов
Петропавл қаласы әкімдігінің
2010 жылғы 19 ақпан № 182
қаулысына 1-қосымша
Ақылы қоғамдық жұмыстар жүргізілетін қала кәсіпорындары мен ұйымдарының тізбесі, олардың түрлері және көлемдері
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық әкімдігінің 2011.09.14 N 1236 Қаулысымен
Кәсіпорын
дар мен
ұйымдардың
атауы
Жұ
мыс
орын
дары
Қоғамдық
жұмыстардың
түрлері
Жұмыс
көлемі
Қоғам
дық жұ
мыстар
дың
ұзақ
тығы
(ай)
Қаржы
лан
дыру
көзі
1
«Коммунхоз» мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
200 адам
Қала аумағын жинауға көмек көрсету;
аумақтарды көгалдандыру және абаттан
дыруға көмек көрсету;
мұзды қалашықтарды тұрғызуда қосымша жұмыстарды орындауға көмек көрсету
50400000 шаршы метр
63500 шаршы метр
18000 дана мұз блогі
12
Петро
павл
қала
сының
бюдже
ті
2
«Солтүстік Қазақстан облысының ЖИТС-пен күрес және алдын алу орталығы» мемлекеттік мекемесі
7 адам
Халықтың әлжуаз топтары қатарына алдын алу жұмыстарын жүргізуге көмек көрсету (есірткі инъекцияла
рын тұтыну
шылар);
5000 адамды қамту
мен дәріс
тер, әң
гімелер өткізу барысын
да маман
ға көмек
12
Петро
павл
қала
сының
бюдже
ті
3
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің «Облыстық наркология
лық орталығы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
5 адам
Қаланың оқу орындарында есірткі инъекциялары мен алкогольді тұтынушы жастар арасында алдын алу жұмыстарына көмек көрсету
2880 адамды қамту
мен дәріс
тер, әңгімеле
сулер өткізу
барысын
да маманға көмек
12
Петро
павл
қала
сының
бюдже
ті
4
«Солтүстік Қазақстан облысының Ішкі істер департаменті Петропавл қаласының Ішкі істер басқармасы» мемлекеттік мекемесі
34 адам
Халыққа қызмет етудің
сапасын жақсарту және жеделдету мақсатында
мәліметтер дерек қорын
жасауға көмек көрсету; құқық бұзушылық фактілерінің алдын алу, анықтауға учаскелік инспекторларға көмек көрсету
3000 іс
12
Петро
павл
қала
сының
бюдже
ті
5
«Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Салық комитетінің Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Салық департаменті» мемлекеттік мекемесі
6 адам
Халыққа қызмет көрсету сапасын жақсарту және жеделдету мақсатында деректер базасын жасауға көмектесу;
салық төлеу бойынша хабарландыру тапсыру

4. Государственному учреждению «Отдел занятости и социальных программ города Петропавловска» (Мишнев В.И.):
1) обеспечить направление безработных граждан на временные общественные работы, согласно утвержденного перечня;
2) заключить с работодателями договор на выполнение общественных работ.
5. Признать утратившим силу постановление акимата города от 15 июня 2009 года № 662 «Об организации оплачиваемых общественных работ на предприятиях и в организациях города Петропавловска», (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13-1-157 от 27 июля 2009 года, опубликовано 17 августа 2009 года в газетах: «Проспект СК» и «Қызылжар нұры»).
6. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Балтабаеву Г.К.
7. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким
города Петропавловска                      Н. Ашимбетов
Приложение 1
к постановлению акимата
города Петропавловска
от 19 февраля 2010 года № 182
Перечень
предприятий и организаций города, в которых будут проведены оплачиваемые общественные работы, их виды и объемы
Сноска. Приложение 1 в редакции постановления акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от от 14.09.2011 N 1236
№ п/п
Наименова
ние пред
приятия,
организа
ции
Рабо
чих мест
Вид
обществен
ных работ
Объем
работ
Продолжи
тель
ность об
ществен
ных ра
бот (ме
сяцев)
Источ
ник
финан
сирова
ния
1
Государст
венное
коммуналь
ное пред
приятие
«Коммун
хоз»
200 чело
век
Оказание помощи в уборке террито
рии города;
оказание помощи в озеленении и бла
гоустрой
стве тер
ритории;
оказание помощи в выполне
нии под
собных работ в строитель
стве ледовых городков
50400000 квадратных метров
63500 квадратных метров
18000
ледовых блоков
12
Бюджет
города Петро
павлов
ска
2
Государст
венное учрежде
ние «Се
веро-Ка
захстан
ский
областной центр по профилак
тике и борьбе со СПИД»
7 чело
век
Оказание помощи в профилак
тической работе среди уязвимой группы населения (потреби
телей инъекционных нар
котиков)
Помощь специалис
там при проведении лекций,
бесед с
охватом
5000
человек
12
Бюджет
города Петро
павлов
ска
3
Коммунальное госу
дарствен
ное казен
ное пред
приятие
«Област
ной нар
кологичес
кий центр» акимата Северо-Ка
захстан
ской области
5
чело
век
Оказание помощи в профилак
тической работе среди молодежи, потребителей инъек
ционных наркотиков и алко
голя в учебных заведени
ях города
Помощь специалис
там при проведении лекций, бесед с
охватом
2880
человек
12
Бюджет
города Петро
павлов
ска
4
Государственное учрежде
ние «Управле
ние внут
ренних дел города Петропав
ловска Департа
мента внутрен
них дел Северо-Ка
захстан
ской области»
34
чело
век
Оказание помощи в формировании базы данных в целях улучшения качества и опера
тивности обслуживания; оказание помощи участко
вым инс
пекторам в преду
прежде
нии, выяв
лении фактов правонарушений
3000 дел
12
Бюджет
города Петро
павлов
ска
5
Государственное учрежде
ние «Нало
говый департа
мент по Северо-Ка
захстан
ской области Налогово
го коми
тета Ми
нистер
ства финансов Республи
ки Ка
захстан»
6
чело
век
Оказание помощи в
формирова
нии базы данных в целях улучшения качества и опера
тивности обслуживаниянасе
ления;
вручение уведомлений по уплате налогов

44000
құжат
22600 хабарла
ма
12
Петро
павл
қала
сының
бюдже
ті
6
«Петропавл қаласы әкімінің
аппараты»
мемлекеттікмекемесі
12 адам
Құжаттарды өңдеуге және сақтауға дайындау; ксерокөшірме жасауға, ма
териалдарды жіберуге және жеткізуге көмек көрсету; қала аумағында халықпен қоғамдық науқандар ұйымдастыру
ға және жүргізуге көмек көрсету
Құжаттар
дың жи
нақталуы
на қарай
12
Петро
павл
қала
сының
бюдже
ті
7
«Петропавл қаласының жер қаты
настары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
6 адам
Иесіз мүлік ретінде жер телімдерін тексеруге, таңдауға акт жасауға, оларды есепке қоюға көмек; мұрағаттық құжаттарды өңдеу
5000 құжат
12
Петро
павл
қала
сының
бюдже
ті
8
«Петропавл қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарлама
лар бөлімі» мемлекеттiк мекемесі
10 адам
Республикалық және өңірлік қоғамдық науқандар жүргізуге қатысу (жұмыспен қамту және халықты әлеуметтік қорғау мәселелері бойынша статистика
лық зерттеулер), әлеуметтік қорғауға мұқтаж халықтың әртүрлі санатының деректер базасын жүргізу жөніндегі техникалық жұмыстарға көмек көрсету; мұрағаттық құжаттарды өңдеу; курьер жұмысы
Құжаттар
дың жи
нақталуы
на қарай
12
Петро
павл
қала
сының
бюдже
ті
9
«Петропавл қаласының ішкі саясат бөлімі» мемлекеттік мекемесі
2 адам
Мерейтойлық салтанаттар
ды, мемлекеттік мерекелерге арналған іс-шараларды дайындауға қатысу
Құжаттар
дың жи
нақталуы
на қарай
12
Петро
павл
қала
сының
бюдже
ті
10
«Петропавл қаласының кәсіпкер
лік, ауыл
шаруашылық және ветеринария бөлімі» мемлекеттік мекемесі
2 адам
Үй шаруа
шылығының санағына және шаруашылық кітаптарын жасауға көмек
10132 ауланы аралып шығу
12
Петро
павл
қала
сының
бюдже
ті
11
«Петропавл қаласының қаржы бөлімі» мемлекеттік мекемесі
2 адам
Жылжымайтын тұрғын үй объектілері
не түгендеу жүргізуге және иесіз жылжымайтын объектілері
нің есебін реттеуге көмек
1200
тұрғын үй объек
тісін тексеру
12
Петро
павл
қала
сының
бюдже
ті
12
«Петропавл қаласының құрылыс бөлімі» мемлекеттік мекемесі
1 адам
Құжаттарды өңдеуге және сақтауға дайындауда көмек көрсету
300 іс
12
Петро
павл
қала
сының
бюдже
ті
13
«Қазақстан Республика
сы Әділет министрлігі Солтүстік Қазақстан облысының Әділет де
партаменті Петропавл қаласының Әділет басқармасы» мемлекеттік мекемесі
10 адам
Туу туралы куәліктері жоқ балаларды айқындау өткізуге көмек көрсету
14000 құжат
12
Петро
павл
қала
сының
бюдже
ті
14
«Солтүстік Қазақстан облысының жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарлама
лар басқармасы» мемлекеттік мекемесі
2 адам
Республика
лық және өңірлік қоғамдық науқандар жүргізуге қатысу (жұмыспен қамту және халықты әлеуметтік қорғау мәселелері бойынша статистика
лық зерт
теулер), әлеуметтік қорғауға мұқтаж халықтың әртүрлі санатының деректер базасын жүргізу жөніндегі техникалық жұмыстарға көмек көрсету
Құжаттар
дың жи
нақталуы
на қарай
10
Петро
павл
қала
сының
бюдже
ті
15
«Қазақстан Республика
сы Әділет министрлігі Сот актіле
рін орындау комитетінің Солтүстік Қазақстан облысы сот актілерін орындау департамен
ті» мемле
кеттік мекемесі
10 адам
Халыққа қызмет көрсету сапасын жақсарту және жеделдету мақсатында деректер базасын жасауға көмек көрсету
Құжаттар
дың жи
нақталуы
на қарай
10
Петро
павл
қала
сының
бюдже
ті
16
«Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласының қорғаныс істер жөніндегі басқармасы» мемлекеттік мекемесі
7 адам
Халыққа қызмет көрсету сапасын жақсарту және жеделдету мақсатында деректер базасын жасауға көмек көрсету
Құжаттар
дың жи
нақталуы
на қарай
10
Петро
павл
қала
сының
бюдже
ті
17
«Солтүстік Қазақстан мемлекеттік мұрағаты» мемлекеттік мекемесі
2 адам
Құжаттарды өңдеуге сақтауға дайындауға көмек көрсету
3400 құжат
10
Петро
павл
қала
сының
бюдже
ті
18
«Қазақстан Республика
сы Бас прокуратура
сы Құқықтық статистика және арнайы есепке алу жөніндегі комитетінің Солтүстік Қазақстан облысы бойынша басқармасы» мемлекеттік мекемесі
3 адам
Халыққа қызмет көрсету сапасын жақсарту және жеделдету мақсатында деректер базасын жасауға көмек көрсету
30000 құжат
10
Петро
павл
қала
сының
бюдже
ті
19
Солтүстік Қазақстан облыстық соты
12 адам
Халыққа қызмет көрсету сапасын жақсарту және жеделдету мақсатында деректер базасын жасауға көмек көрсету
30000 құжат
10
Петро
павл
қала
сының
бюдже
ті
Жиынтығы:
333 адам
Петропавл қаласы әкімдігінің

44000
документов
22600
уведомле
ний
12
Бюджет
города Петро
павлов
ска
6
Государст
венное учрежде
ние «Ап
парат акима города Петропав
ловска»
12
чело
век
Оказание помощи в обработке и подго
товке к хранению документации;
ксерокопи
рованию, рассылке и дос
тавке ма
териалов;
помощь в организа
ции и про
ведении общественных ком
паний, обходе террито
рий города в работе с населени
ем
По мере
накопления документов
12
Бюджет
города Петро
павлов
ска
7
Государственное учрежде
ние «Отдел земельных отношений города Петропав
ловска»
6
чело
век
Помощь в обследовании и сос
тавлении актов выбора земельных участков, в пос
тановке их на учет, как бесхозяй
ное иму
щество; обработка архивных докумен
тов
5000
документов
12
Бюджет
города Петро
павлов
ска
8
Государст
венное учрежде
ние «Отдел занятости и соци
альных программ города Петропав
ловска»
10
чело
век
Участие в проведении рес
публикан
ских и региональ
ных об
ществен
ных ком
паний (статисти
ческие обследова
ния по вопросам занятости и соци
альной защиты
населе
ния);
оказание помощи в проведении техни
ческих работ по ведению баз данных различных категорий населе
ния, нуж
дающихся в соци
альной защите;
обработка архивных докумен
тов; работа курьера
По мере
накопления документов
12
Бюджет
города Петро
павлов
ска
9
Государст
венное учрежде
ние «Отдел внутрен
ней политики города Петропав
ловска»
2
чело
века
Участие в подготов
ке юби
лейных торжеств, мероприя
тий, пос
вященных государст
венным праздни
кам
По мере
накопления документов
12
Бюджет
города Петро
павлов
ска
10
Государст
венное учрежде
ние «Отдел предприниматель
ства,
сельского хозяйства и вете
ринарии города
Петропав
ловска»
2
чело
века
Помощь в переписи домашних хозяйств и в сос
тавлении похозяйст
венных книг
Обход 10132 дворов
12
Бюджет
города Петро
павлов
ска
11
Государст
венное учрежде
ние «Отдел финансов города Петропав
ловска»
2
чело
века
Помощь в проведении инвен
таризации жилых объектов недвижи
мости и упорядоче
ния учета бесхозяй
ных объек
тов недви
жимости
Обследова
ние 1200
жилых объектов
12
Бюджет
города Петро
павлов
ска
12
Государст
венное учрежде
ние «Отдел строитель
ства города Петропав
ловска»
1
чело
век
Оказание помощи в обработке и подго
товке к хранению документа
ции
300 дел
12
Бюджет
города Петро
павлов
ска
13
Государст
венное уч
реждение «Управле
ние юстиции города Петропав
ловска
Департа
мента Юстиции Северо-Ка
захстан
ской области Министер
ства Юстиции Республи
ки Ка
захстан»
10
человек
Помощь в проведении меро
приятии по выяв
лению детей не имеющих свидетель
ства о рождении
14000
Документов
12
Бюджет
города Петро
павлов
ска
14
Государст
венное уч
реждение «Управле
ние коор
динации занятости и соци
альных программ Северо-Ка
захстан
ской области»
2
чело
века
Участие в проведении рес
публикан
ских и региональ
ных об
ществен
ных ком
паний (статисти
ческие обследова
ния по вопросам занятости и соци
альной защите
населе
ния);
оказания помощи в проведе
нии тех
нических
работ по ведению базы данных различных категорий населе
ния, нуж
дающихся в соци
альной защите
По мере накопления документов
10
Бюджет
города Петро
павлов
ска
15
Государст
венное уч
реждение «Департа
мент по исполне
нию судеб
ных актов Северо-Ка
захстан
ской области Комитета по испол
нению судебных актов Министер
ства Юстиции Республи
ки Ка
захстан»
10
чело
век
Оказание помощи в формировании базы данных в целях улучшения качества и опера
тивности обслужива
ния насе
ления
По мере накопления документов
10
Бюджет
города Петро
павлов
ска
16
Государст
венное уч
реждение «Управле
ние по делам обороны города Петропав
ловска Северо-Ка
захстан
ской области»
7
чело
век
Оказание помощи в формировании базы данных в целях улучшения качества и опера
тивности обслужива
ния насе
ления
По мере накопления документов
10
Бюджет
города Петро
павлов
ска
17
Государст
венное уч
реждение «Северо-
Казахстан
ский го
сударст
венный архив»
2
чело
века
Оказание помощи в обработке и подго
товке к хранению документа
ции
3400 документов
10
Бюджет
города Петро
павлов
ска
18
Государст
венное уч
реждение «Управле
ние Коми
тета по правовой статисти
ке и спе
циальным учетам Генераль
ной проку
ратуры Республи
ки Казах
стан по Северо-Ка
захстан
ской области»
3
чело
века
Оказание помощи в формировании базы данных в целях улучшения качества и опера
тивности обслужива
ния насе
ления города
30000 документов
10
Бюджет
города Петро
павлов
ска
19
Северо-Ка
захстан
ский об
ластной суд
12
чело
век
Оказание помощи в формирования базы данных в целях качества и опера
тивности обслужива
ния насе
ления
30000
документов
10
Бюджет
города Петро
павлов
ска
Итого
333
чело
век
Приложение 2
к постановлению акимата
города Петропавловска

2010 жылғы 19 ақпан № 182
қаулысына 2-қосымша
Қоғамдық жұмыстарға қамтылған жұмыссыздардың арналған еңбекақы төлемінің мөлшері
Ескерту. 2-қосымшаға өзгерту енгізілді - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық әкімдігінің 2010.12.03 N 1762 Қаулысымен
р/р
Жұмыс түрлері
Бір жұмыссызға еңбекақы төлемінің мөлшері
Жұмыс тәртібі
1
Физикалық жүктемеге байланысты және ашық  ауадағы жұмыстар (абаттандыру, қаланы тазалау, жөндеу және құрылыс жұмыстары)
ең төменгі еңбекақы мөлшерінен 1,5
40 сағаттық жұмыс аптасы
Жұмыс күні–8 сағат
2
Ғимаратта орындалатын және физикалық жүктемеге байланыссыз жұмыстар
1 ең төменгі еңбекақы мөлшері
40 сағаттық жұмыс аптасы
Жұмыс күні – 8 сағат

от 19 февраля 2010 года № 182
Размеры оплаты труда безработных, привлеченных на общественные работы
Сноска. Приложение 2 с изменением, внесенным постановлением акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 03.12.2010 N 1762
№ п/п
Виды работ
Размер
оплаты труда
на одного
безработного
Режим работы
1
Работы,
связанные с
физической
нагрузкой и на открытом воздухе (благоустройст-во, очистка
города,
ремонтные и
строительные
работы)
1,5
минимальной
заработной
платы
40 часовая рабочая
неделя
рабочий день-8 часов
2
Работы,
выполняемые в
помещениях и не
связанные с
физическими
нагрузками
1
минимальная
заработная
плата
40 часовая рабочая
неделя
рабочий день-8 часов